reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja do tego walcze zeby moj mąż wreszcie wystawil ogromne akwarium na ebayu do sprzedania bo moj mąż z tych duzych dzieci najpierw kupuje potem sie cieszy a na koniec nie zajrzy czy wogole te małpy jadły teraz suszy głowe od kilku dni nad zakupem nowego aparatu pod choinke prezent ma byc wspolny tylko ze ja zdjec nie lubie robic Ja juz chce choinke w domu ale moj mąż stwierdzil ze w ostatniej chwili kupi i chyba zrobie ciasto na pierniczki choinkowe moze zapach przypraw zmusi mnie do sprzatania i poczuje ze świeta nadchodzą :)

Ja nie mialam sie za bardzo komu chwalić teściowie niezyja,moj tata tez nie a z matka nie utrzymuje kontaktów tak samo z pozostalymi braćmi jedyna osoba z rodziny to siostra cioteczna oczywiscie wie wiec podejrzewam ze dalsza rodzina tez,meza rodzina niewie bo nie obyło by sie bez zlosliwych komentarzy u nich wszyscy jedynacy wiec moja Ole przyjeli z radościa z synem i córka była awantura w takim wypadku mam ich w nosie dowiedza sie po fakcie jak pojedziemy wyrabiać pesel
 
reklama
Dzien dobry :tak:

Weekend zlecial nawet nie wiem kiedy :szok:
Ale wypoczelam :tak:

Wlasnie sie zbieramy i idziemy z corcia do przedszkola :tak:

Co do spania to wieczorem moglabym siedziec to poznych godzin nocnych, ale rano wstac nie moge i spac do poludnia by mi sie chcialo.

Mialam kilka dni co nie moglam obiadow gotowac, ale juz jest oki :-)

Ale zmiane nastroju miewam czesto :tak:Wczoraj sie na filmie poryczalam :-p:-)
a sama nie wiem czemu tak poprostu sie wzruszylam ;-)

Milego dzionka zycze :-)
 
Witajcie
Mi też śnią się koszmary w non w noc wcześniej tego nie miałam rzadko coś mi się śniło a prawie nigdy nie pamiętałam snu a teraz śnią się takie nie realne rzeczy, że szok skąd to mi się bierze a na do datek to oprócz dziwnych snów co noc mam sny związane z ciążą lub z urodzonym już dzieckiem.
Też ostatnio czują się bardzo zmęczona i śpiąca mimo tego, że ciągle i tak leniu****ę to mi mało a po weekendzie taki bałagan ,że głowa boli nie wiem za co się zabrać a o porządkach świątecznych jeszcze nie myślę bo zdąży się na bałaganić a tak właśnie odnośnie tych porządków to apeluje do was dziewczynki nie przesadzajcie a już w żadnym wypadku nie myjcie okien ani nie wieszajcie firanek ponieważ w wczesnej ciąży tego nie powinno się robić!!! nie wolno wyciągać rąk do góry ponieważ może dojść do krwawienia a nawet można poronić słyszałam o kilku takich przypadkach pytałam też o to lekarza by potwierdzić to a on powiedział, ze lepiej unikać zwłaszcza wieszania firanek ponieważ macica jest mocno napięta przez wyciągnięte ręce ja o tym dowiedziałam się jakiś miesiąc temu zdążyłam przed tym umyć okna ale firan wieszać mi się nie chciało zostawiłam to mężowi nic mi się nie stało ale moja koleżanka właśnie miesiąc temu będąc w 4 miesiącu wieszała firanki za chwile poszła do ubikacji i zaważyła, że krwawi a nie krwawiło wcześniej ani razu na szczęście nic jej się nie stało dostała zwolnienie i już do pracy nie wróci nie chcę nikogo straszyć tylko radze abyście tego nie robiły niech to robią wasi mężowie lepiej chuchać na zimne. Pamiętajcie nie przesadzamy z porządkami.
 
Carmi no niestety tak jest jak zostal przerwany klan jedynaków ale mnie to poprostu wali nikt mi nigdy nie pomagał nigdy moje dzieci nie dostaly nic od rodziny a jak juz to potem wypominali przez dlugiiii czas podobnie jest z imieniem dla dziecka szczegolnie wiktor odbil sie takim echem ze szok a teraz to babcia meza dostanie zawalu jak sie dowie ze Olivier ale coz to ich klopoty niewspominajac ze dostalam wyklad jak siostra cioteczna meza urodzila martwego synka bylby mlodszy o 3 tygodnie od mojej Małgosi akonkluzja byla taka ze jak to ja mam trojke a ona urodzila martwe wylam normalnie z miesiac jakby to byla moja wina bardzo dlugooo nieodzywalam sie do rodziny meza i zadra zostala do dzis :(
 
Smutno się robi jak się słyszy takie rodzinne historie:(. Ja z rodzicami i teściami całe szczęście żyję bardzo dobrze, ale reszta rodziny z mojej strony... lepiej nie gadać. Wolę ich nie widzieć, nie słyszeć i nie odwiedzać, niz dowiedzieć się przypadkiem co wujek X powiedział do cioci Z o mnie, rodzicach itp. Na Święta chętnie pojechałabym odwiedzić dziadka, ale jak myślę że przy okazji z nimi trzeba będzie pogadać to mi się odechciewa.
Agata, całe szczęście macie siebie nawzajem i jest Was dużo:).
Ja też bym chciała mieć dużo dzieci, ale przy moim PCO będzie ciężko - 2 ciąże w ciągu pięciu lat, w tym jedna stracona... ale teraz wierzę że będzie dobrze! A Świąt się doczekac nie mogę...
 
Carmi myślę, że takie chwilowe to nie szkodzi, bo przecież w niekturych gimnastykach dla ciężarnych są różne takie rozciągania, no ale mój mąż jak widzi, ze szperam po szafach nad sufitem to takie zrypy mi serfuje, że co ja robię, że chyba upadłam na głowę itd.
 
Ja nie mialam sie za bardzo komu chwalić teściowie niezyja,moj tata tez nie a z matka nie utrzymuje kontaktów tak samo z pozostalymi braćmi jedyna osoba z rodziny to siostra cioteczna oczywiscie wie wiec podejrzewam ze dalsza rodzina tez,meza rodzina niewie bo nie obyło by sie bez zlosliwych komentarzy u nich wszyscy jedynacy wiec moja Ole przyjeli z radościa z synem i córka była awantura w takim wypadku mam ich w nosie dowiedza sie po fakcie jak pojedziemy wyrabiać pesel
Kochana znam to. Moi bracia szczegolnie jeden zawsze mi dogryzał jak byłam w ciązy (za to on musiał sie 3 lata starac o dziedko bo nie mogli miec-moze to kara).
Moja mama tylko zawsze sie martwiła jak damy sobie rade, a tesciowej zdanie na temat moich ciąż to chyba lepiej zostawic bez komentarza. Teraz wie tylko moj maz i szwagierka ze jestem w ciąży i chba nie predko reszta sie dowie. Jak byłam z 2 dzieckiem w ciazy to sie dowiedzieli jak byłam w 5 miesiacu.
 
reklama
Do góry