reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

U mnie to wogole jest ciezko według om termin by wypadał na 03.05.09, lekarz po usg wpisał mi sredni termin na 10.06.09 (dzidzia miała 56mm na usg z dznia 25.11.08) niby 11/12tydz. A z tych wszystkich kalkulatorow wychodzi ze jesli to nawet 12 tydz to termin na 17.06.09. Juz ogłupiałam.
 
reklama
U mnie to wogole jest ciezko według om termin by wypadał na 03.05.09, lekarz po usg wpisał mi sredni termin na 10.06.09 (dzidzia miała 56mm na usg z dznia 25.11.08) niby 11/12tydz. A z tych wszystkich kalkulatorow wychodzi ze jesli to nawet 12 tydz to termin na 17.06.09. Juz ogłupiałam.

Znalazłam w sieci mnóstwo kalkulatorów, których wyniki różnią się od siebie, czasami dosyć sporo, także trzeba to za każdym razem sprawdzić.\
Według kalkulatora na stronie www.noworodek.pl 56mm to 12t.c. + 1 dzień, poszukam czegoś co dobrze liczy termin porodu.
 
U mnie to wogole jest ciezko według om termin by wypadał na 03.05.09, lekarz po usg wpisał mi sredni termin na 10.06.09 (dzidzia miała 56mm na usg z dznia 25.11.08) niby 11/12tydz. A z tych wszystkich kalkulatorow wychodzi ze jesli to nawet 12 tydz to termin na 17.06.09. Juz ogłupiałam.

około 8 czerwca, ale też liczyłam "dookoła"
 
Ja tez juz nie wiem jak liczyc. Mi nawet lekarka w szpitalu powiedziala cos innego niz ta do ktorej chodze prywatnie. Czeka na USG w Pon. Znowu serce gdzies w gardle ale staram sie myslec pozytywnie. Na USG termin wyszedl 12.06 na kalkulatorze babyboo tez na 12 ale roznica w tyg jest- 2 tygodnie.
 
kluseczka ja tez mam roznice w terminach od 10 do 12 dni tylko ze ja wiem dokladnie kiedy zaszlam w ciaze prowadzilam obserwacje wiec moga mowic co chca ja wiem swoje :)
 
Witam :-)

Wczoraj bylam taka slaba ze szok, nie mialam sily obiadu zrobic, po wielkich trudach zrobialm tylko drugie danie. Jesc mi sie nie chcialo, nie moglam patrzec na jedzenie tylko owoce wpierdzielalam caly dzien, a na kolacje to ledwo jajecznice wmusilam. Pokladalam sie i mimo, z ewszystkim cieplo bylo to ja pod kocem siedzilam. Nogi bolaly mnie jakbym setki km przeszla,a na koniec doszedl bol glowy. Nie wiem czy jaks choroba mnie nie rozbierala:baffled: Dzis jak narazie ok. Zeby tylko tak zostalo.

Co do cery to nigdy nie mialm problemow, ale teraz jest jakby jeszcze lepiej. Moja buzia promienieje, nabrala kolorow i czuje sie jak nastolatka ;-):tak::-)

Beata1980 wszystko bedzie dobrze. Zbaczysz :tak:
Nie denerwuj sie i mysl pozytywnie :tak:

Nika77 ja cala poprzednia ciaze i teraz od samego poczatku uzywam oliwki w zelu jonhson baby.

MonikaM ciesze sie, ze na USG wszystko w porzadeczku. Gratuluje duzego dzidziusia :tak::-)
Jak sie da to walcz o zdjecie walcz :-) Fajna pamiatka na lata :tak::-)

irka252 tak ja tez mam wachania nastroju. Raz rycze, a zaraz potem placze. Maz siedzi patrzy na mnie i sam nie wie czy ja placze czy sie smieje. A mnie normalnie oczy chca plakac a buzia chce sie smiac. Szok :-p

Nanya ja tez mam nie mile wspomnienia po nacinanu przy porodzie. Ale wiesz sny to przewaznie odwrotnie sie snia :-) Nie stresuj sie nie ebdzie tak zle :-)
 
Dziewczynki. Udało się mam zdjęcia i to bez walki:-) Z opisu badania usg wychodzi że moja dzidzia ma 7,1 cm co wskazuje na 13 tydz, 2 dzień a z om wynika jak widać niżej na suwaczku. Ale chyba będę sie trzymała terminu porodu z om. moja gin powiedziała ze będzi to jakoś 9-11. 06.2009 :D
a co do wahań nastrojów to ja też bym ciągle ryczała, a w pracy wściekam się ma wszystkich ;-)
 
Odnośnie tego nacinania przy porodzie to u nas w szpitalu ponoć robią to każdej tak hurtowo na wszelki wypadek. Masakra jakaś. ja się obawiam też cesarki, ponieważ mama dość poważną wadę wzroku i okaże się czy przez ciąże się ona jeszcze nie powiększy. W tej chwili mama -5 :-(
 
reklama
Do góry