reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie kochane :-D
u nas nocka przespana od 22 do 8 :-D Julka strasznie marudna, niech jej te trójki wyjdą bo się normalnie wscieknę :angry: Ania kochana dzidzia, śmieje się w głos :-D:-D cudak taki się robi że szok... u nas troszkę pochmurno, ale ciepło o 8 było 20 stopni, jak nie będzie padać, to uśpię Julkę, ugotuję w międzyczasie zupkę i mykniemy na placyk. Mała się wyszaleje i chociaz w nocy śpi :tak:

Anula, oby z Nadią nie było nic groźnego!!!

udanego dzionka babeczki
 
reklama
czesc dziewczyny
dziekuje kochane bardzo za mile slowa.
wyniki beda poniedzialek wtorek wiec dam znac.

u mnie zadne krople nie pomogly-kolki minely od kiedy mala pije te nowe mleko.
milego dnia buziaki
 
Cześć dziewczyny.
U nas nic ciekawego dzień jak co dzień.
Dobrze że jesteście bo chociaż można coś przeczytać.
Zaczyna mi chyba doskwierać samotność i to że nie ma do kogo buzi otworzyć
 
Cześć dziewczyny.
U nas nic ciekawego dzień jak co dzień.
Dobrze że jesteście bo chociaż można coś przeczytać.
Zaczyna mi chyba doskwierać samotność i to że nie ma do kogo buzi otworzyć

jak to nie ma do kogo buzi otworzyć??? a dzidzia???
Moj Fifi tak sie cieszy jak ktos do niego gada ze mamie banaz z buzi nie znika:-D:-D
 
, nie bylo pytan co do ilosci jedynie chcieli zebym ja albo dziecko sprobowala.
QUOTE]

Cholera to ja chyba zwymiotuje jak mi przyjdzie tego mojego sprobowac -bleee. A wiecie moze jak dlugo mozna przechowywac mleko z cyca w Torebce izotermicznej Aventu?
Kluseczka tez bym nie dala rady swojego sprobowac fuuuuujjj...ale tak jak dziewczyny mowia mozna dziecku podac.A swoje mleczko w temperaturze pokojowej mozna trzymac do 4h...

ahh dziewczyny mi tak samo jak Wam doskwiera troche brak ludzi doroslych wokolo...nie ma za bardzo do kogo sie odezwac, jak mezus do domu przychodzi to naokraglo domagam sie towarzystwa a on biedny zmeczony caly dzien sie w pracy nagada( taki charakter pracy) ze pewnie chetnie by w ciszy sobie posiedzial
my dzis idziemy na wazenie ciekawe ile malutka przybrala...
trzymajcie sie pa
 
Jak czytam o tych szczepionakch i temperaturze u maluszkow to az sie boje... u nas co prawda jeszcze miesiac do szczepiania, ale juz sie stresuje :(
Mam nadzieje, ze Maluszki przy tych szczepionkach sie za bardzo nie namecza.
 
A co do tematu latania samolotami.

Co z mlekiem modyfikowanym? Przeciez nie mozna zrobic go wczesniej i podac np po 2 godz, musi byc wypite od razu? Ja mam puszke az 450 g i innych nie widzialam, czy pozwola mi ja zabrac na poklad, a jak z woda przegotowana...? Moge miec w termosie?
 
reklama
mam dziś takiego doła jak djabli :wściekła/y: chciałam kupić śliczny kostjumik , normalnie miodzio i właże do przymierzalni z rozmiarem 38 , marynarka super leży , no to wbijam sie w kiecke i dupa sadło wylewa sie na wszystkie strony , normalnie beczeć mi sie chciało :blink: , postanowiłam na pocieszenie kupić duże ciacha a od jutra zacząć djete normalnie musze sie w to wcisnąć na chrzciny młodego :zawstydzona/y:

dziewczyny a co można podać gorączkującemu maluszkowi po szczepieniu?
 
Do góry