reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Frotka pisze:
Juciu, można spytać, gdzie będziecie w Ustce? Bo my właśnie wróciliśmy, też z Ustki, mieszkaliśmy przy ul.Wczasowej i jestem zachwycona (zresztą po raz drugi ;)). Jeśli tam jedziecie, to już zazdroszczę  8) ;D

Frotko.... ;D Zgadłaś...ul. Wczasowa jak w m... strzelił ;) Byłam tam 23 lata temu w nowym wtedy ośrodku "Włókniarz", teraz zrobili z głównego budynku hotel. Ponieważ jedziemy z Julkiem wybrałam to miejsce. We wszystkich moich ukochanych nadmorskich dziurach (czyt. bez deptaków i atrakcyjnego Kazimierza) nie było już dobrych kwater - luksus łazienki w pokoju był w sferze marzeń. Ponieważ Ustki nijak nie można nazwać dziurą nie pojechałabym tam w inne miejsce niż przecudowna, leśna i ślepa ulica Wczasowa. W którym ośrodku byłaś? Zacisze? Azoty? Perła czy może Włókniarz? ;)

http://www.ustkawczasy.pl/html/mapa.htm ...Wczasowa w prawym górnym rogu ;D
 
reklama
Juciu, Frotko- ja też miałam na oku osrodek w Ustce na ulicy WAczasowej. Chciałam do Perły, ale ostatecznie stanęło na Gdańsku ;) Jaki mały ten świat...

Biesy- Hanka też kocha czekolade, ale ze u nas w domu takowa rzadko jest to nie je jej często. Zazwyczaj tylko na jakiejś imprezie w gościach ;)
A jesli chodzi o szpotawość, to wygląda o tak jak by Hanka od urodzenia w siodle siedziała. Chodzi okrakiem jak piłkarz ;)

Jęsli chodzi o bicie to Hanka pozostała jak na razie wierna ciąganiu za włosy. Nie wiem co gorsze bo jak tak dalej pójdzie to chyba łysa niebawem będę.

I nadal nie wiem dlaczego tylko ja mam tylko jeden smutny żółty kwadracik w avatarze :(
 
agast, podejrzewam, że każdy ze "stopni" zaawansowania na forum (np. początkujący, fanka, itp.) składa się z iluś tam postów, które odliczają te kwadraciki - np. stopień zaawansowania = 5 kwadracików (załóżmy, bo nie wiem ile w rzeczywistości), a 1 kwadracik = 100 postów. Czyli jak wg mojego przykładu napiszesz 500 postów to wskoczysz na wyższy poziom zaawansowania...

To takie moje dywagacje, które moga się całkowicie mijać z prawdą.
Już dziś tego zdania użyłam (Lila ;) ) tylko w innym kontekście ... ::)

Spadam, bo jutro na rano mam i chcę choć trochę ukochanego mojego snu złapać...
Pozdroofka!
 
W Perle jest taniej nieco, są posiłki w cenie i łazienka w pokoju i ja też tam chciałam pojechać, ale niestety jakiś kretyn wymyślił turnusy od środy do środy...zero elastyczności. Perła jest na samym końcu ulicy i za nią nie ma juz nic...tylko las...no i oczywiście jak wszystkie ośrodki na tej ulicy (nieliczne na szczęście) jest przy samej plaży. Szkoda Agast, że nie wybierasz się do Perły...bo chyba jedziemy w podobnym czasie ::)
 
Juciu- no wiem, z tymi turnusami to beznadzieja i o tez miało wpływ nma to ze zrezygnowalismy. śmiesznie by było sie tam spotkać z nienacka, hehe
 
Cześć Dziewczyny!

Frotko śliczne zdjątka dostałam!

Asiu nie przejmuj się jakimiś głupotami tylko pisz!

Natko czekam na obiecane zdjątka. Witaj spowrotem!

Agast nie Ty jedna masz jeden kwadracik- popatrz na moje kwadraciki  ;)
Też nie wiem dlaczego tak jest bo produkcję postów mam wcale nie małą.  ::)

Czarnulko dasz radę! Kobiety to silne stworzenia!

Biesy a Twój Szymek ile waży i mierzy?

Lila witaj! Cieszę się że było tak fajnie.  :)

Zawadko ja daję w zasadzie wszystkie sosy do obiadu czyli pomidorowy, pieczarkowy, z pieczeni, koperkowy....
Szymek je to co my, chyba, że jemy jakieś świństwo w stylu frytki czy pizzę to daję mu obiadek tylko dla niego.

Idę spać.
Dobranoc
 
Dopiero teraz znalazłam chwilkę żeby coś napisać. Przepraszam, że nie odniosę się do Waszych wcześniejszych postów bo po prostu nie miałam czasu poczytać. Może kiedyś mi się uda  :p

Wyjazd był świetny. Odpoczęlismy, poopalalismy się i przede wszystkim pogoda dopisała – było gorąco jak na wakacje nad polskim morzem przystało. Szkoda tylko, że tak krótki miałam urlop, bo już jutro do pracusi. A z najważniejszych wieści to 8 lipca Maciuś zaczął sam chodzić! Pierwsze samodzielne kroki stawiał już przed urodzinami, ale tak niepewnie i dosłownie robił kilka kroczków. Teraz zasuwa jak oszalały. Dostał nawet szelki i na dworze chodzi na smyczy. To tyle w telegraficznym skrócie.

A i jeszcze jedno gratulacje dla Basi z okazji urodzenia Michałka!

Dobranoc

 
Zdjec bedzie duuuzo, do forumowych mam ze spotkania( Annka, Assia, Beatusek, Szkrabik) rozesle juz jutro. Rozdzielilam, spakowalam,ale nie chca isc, pomysle jutreo co i jak z nimi,by szybko poszly,a teraz nasze forki z wakacji :)

Przystojniak :)
0115tm5.jpg


Gdynia
img0033ep1.jpg


WSpolne kapiele
img0061bm3.jpg


Wyplywamy tramwajem wodnym do Jastarni( Annka na nasze nieszczescie nie bylo juz miejsc na Hel :/)
img0006pp3.jpg


Plyniemy
img0080gq7.jpg


img0015wn8.jpg


Plaza w Jastarni
img0058pw2.jpg


img0063wn5.jpg


Wracamy
img0021ch0.jpg


img0081nx3.jpg


Czas cos przekasic
img0085ew3.jpg


To lubie :)
img0100ok7.jpg


img0104nq8.jpg


img0105fv7.jpg


Tym plynelismy
img0129bm5.jpg


W morzu
img0123ff8.jpg


Z mamunia
img0010sz6.jpg


I z tatuniem
img0089hw0.jpg


Na plazy
img0032tx4.jpg


img0054vd9.jpg


img0057pn8.jpg


img0071ia4.jpg


img0101pm0.jpg


Ja z Oli :):) KOchaniutka Oli  :):)
img0068to8.jpg


Na spotkaniu
img0107nv0.jpg


img0115rq9.jpg


img0149wd1.jpg


img0156wa7.jpg


img0140gx9.jpg


Pamiatkowe
img0136lk4.jpg


Przy ,,Blyskawicy,,
kkykpp4.jpg
 
reklama
Cześć babolce wieczorową porą ;D

Biesy, dawaj małego tu :p ;)

Natko, gratki dla chodziaka :D

Lila, ale śliczne foty! No i - nauczona doświadczeniem - nie mogę się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że gdzie baby tam kłopoty :p Miałam okazję pracować prawie z samymi panami oraz z samymi paniami i tej drugiej opcji nie polecam...  ::) nie przejmuj się nic a nic, olej i już ;) Świat jest taki piękny, zobacz jak nasze tuptusie się nim zachwycają! Szkoda czasu na popierdółki ;) Przytulki ślę :)

Resztę pozdrawiam i spadam. Trzeba troszku pospać ;) A zatem dobranoc :)
 
Do góry