reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Ha, cześć :D

Juciu, Tymek i Amelka mi energii dodają ;D Ale wiesz ja chyba tak mam, że im bliżej rozwiązania tym bardziej latam... kiedy byłam w ciąży z Tymkiem poszłam sobie na zwolnienie, a w 9 m-cu wróciłam, żeby koleżanka mogła iść na urlop :p I takiego speeda dostałam, że ho ho! Teraz czuję się pewniej, bo już wiem czego takiemu małemu potrzeba, i sobie po troszku torbacza pakuję, no i w przyszłym miesiącu dokonam reszty zakupów :D Ale grunt, że wózeczek już mam. I w przyszłym miesiącu zacznę już ciuszki prać i prasować. Generalnie na brak zajęć nie narzekam ;)

Beatusku, szerokiej drogi!

Lila, co Ty gadasz? W ciąży to ja jestem i to wyraźnie widać ;D No i hm o co chodzi z tym obgadywaniem? Napiszesz mi na priv? Chyba coś przegapiłam  ::)

To spadam, muszę popracować :p
 
Witam :)
Już jesteśmy z powrotem, próbowałam nadrobić, ale połowę zapomniałam :-[

Basiu, gratulacje!!!!!

Agast, super, że to nie nowotwór i jestem pewna, że Hanka sobie szybko z kolankami poradzi.

Aletka widzę tylko śmignęła, i Megan też. Ja chyba też śmignę, ale dopiero za jakieś dwa tygodnie, na działkę do lasu, a potem jeszcze do Bułgarii. A póki co siedzę w domku i już mam dość :p

Lila, super, że mieliście takie fajne wakacje, o co chodzi znowu z jakąś awarią? Nic nie rozumiem :mad: I Asia ma jakiś dziwny opis na gg...

Spadam, idę męczyć Wojtka, bo się bida przyzwyczaił, że ma mnie przez cały czas a tu trzeba pranie wstawić, posprzątać, walizki rozpakować...
 
Basiu gratuluję!!!! Michałku witaj i rośnij zdrowo

Frotko witaj :)

Co do AFERY to całkowicie zgadzam się ze zdaniem Lili.To do kogo się to tyczy sam będzie wiedział!!
Weź się zastanów co piszesz i wygadujesz na prawo i lewo!! Nudzisz się ? Może lepiej byłoby spędzić czas z rodziną i dotlenić umysł a nie wymyślać jakieś chore kawałki i pisać je za plecami!!A może wydawało Ci się ,ze to nie wyjdzie na jaw? no niestety ale tak nie jest...
Napisałabym jeszcze parę zdań bo jak mnie coś wkórwi to na calego ,ale po co mam się nakręcać na jakieś pierdoły!!!Szkoda czasu i zdrowia na zagrywki na poziomie dzieci z pierwszej klasy!!!......

Asia nie przejmuj się ....i wracaj na forum
 
hej hej :)

Dziękuję za odpowiedzi w sprawie kali,(czy jak to się zowie),potówki trochę zmniejszyły się...

Gratulacje Dla Basi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba nie zajrzę tu przez najbliższe kilka dni,bo jedziemy jutro do Władysławowa... ;),kurczę co ja się nadzwoniłam w sprawie kwatery ,normalnie cudem udało mi się coś znaleźć.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.Spadam sprzątac i pakować się.


 
Liluś -  wielkie dzięki jesteś kochana:-) Juz sobie wydrukowałam kilka przepisów.

a o czym jest to uśnij wreszcie? ::) ::)
Robert dzisiaj po raz pierwszy zapłakał, gdy ja wychodziłam do pracy.A od kilku dni płakał jak wychodził mąz do pracy (wycodzi wcześniej ode mnie). Oj chyba sie zaczną syreny poranne. Coraz bardziej kumaty chłopak i już wie ze nie wychodze tylko na chwilkę. ehhh

szkrabikowski - zazdroszcze Ci tej energii :D
colleta - wam równiez wspaniałego odpoczynku i wracajcie pełni energii.miłej podróży
 
Witam :)

Aletko miłego wypoczynku życzę :)

Beatko Ja tak samo jestem panikara co do ciąży ;) Ale lepiej dmuchać na zimne :) A do lekarza idę jutro,a wiec relacje napewno zdam ;) A co do ząbków,to ja tez juz mam dosyć :( Wiki az sie zwija z bólu w nocy,po czopku przeciwbólowym! A co by było bez tego czopka to wole nie myśleć :(

Semi a wiec trzymam za słowo i czekam na foteczki :) A co do brzusia mojego to masz chyba racje! Ale ból jest chwilami koszmarny :( Jutro ide do gina i mam nadzieje że mi coś pomoże na te bóle :)

Beatusku życzę miłej zabawy :) Napewno odpoczniesz od tej codzienności :) Mnie wakacje to czekają dopiero w przyszłym roku.

Lileczko Witaj kochana spowrotem :) Czekam na foteczki z niecierpliwością :) No i z tego co czytam,to super wypoczełaś i się wybawiłaś :) Cieszę sie bardzo!
A co do niani to chyba raczej sie nie zdecyduje :( Bo jakoś byśmy wydolili z kasą,ale jednak troche tego jest :( Męcze rodzinke by mi pomogła (męża,bo moja 200 km o demnie :() Ale jakos sie nie kwapią do tego :( mówią OK,a tu ich a ni widu a ni słychu :( Normalnie mnie tylko wkur..... A wiec prosić sie nie będe!
A co do zachowania Mikiego,to ci nie pomogę bo sama mam identyczny problem i tez nie mogę sobie poradzić :( nic nie dociera do tej mojej córy :( Mam nadzieje że to przejściowe zachowanie,bo oszaleje ;)
No i co to za znowu Afera???? Czy to nigdy się nie skończy???? :(

colletta Jak ja ci zazdroszcze wyjazdu ;) Wypoczywaj i baw sie kochana ile wlezie ;)

U mnie brzusio o wiele lepiej! Ale dalej mnie pobolewa :( CHyba noszenie Wiki mi wychodzi bokiem :( Ale ja nie potrafie jej nie wziąść jak wyciągnie rączki :( Ja chcę już termin porodu!!!!!!
 
Annka1974 - jak długo trwal problem z kupką Bartka zanim poszłaś do lekarza? Mozemy pogadać na gg? chciałabym dowiedzieć sie czy tak samo to wyglądało i przebiega a nie chciałabym zanudzać na forum ;)
 
Z obgadywaniem chodzi o to, ze ktos pisze bzdury Asi i nie tylko o mnie. Asia przez to nie che juz pisac na forum. Bzdury to takie,ze wiele z nas Asi wrecz NIE CIERPI. Nie wiem skad takie info, nigdy nie napisalam,ze jej nie cierpie ::) Uwazam,ze jesli ta osoba sieje zamet,to powinna ,,pokazac twarz,,. Pytalam sie Asi kto to,nie chce powiedziec. Napisalabym to na gg do tej osoby,zeby nie przy wszystkich,ale niestety nie wiem kto to wiec musialam tak. Przykro mi, bo wyglada na to,ze to nas( mnie i paru innych dziewczyn) ktos nie lubi,skoro pisze takie bzdury. Forum robi sie polem bitwy,ale o co??!!O kazda z nas z osobna??Nagadam bzdur, zyskam przyjazn, rozwale forum?? ::) Nie kumam takiego postepowania, jak w przedszkolu!!I to sa wlasnie baby!!Wiadomo, ze i tak nie wszyscy sie tu lubia, ale zeby takie bzdury gadac,wymyslac, tworzyc dziwne opowiastki,ze to i to,a dlatego i dlatego. Nie kumam tego  ::) :o
 
reklama
Lila kobieto, wyluzuj!!!! Ja juz się dawno nauczyłam ze takie akcje to sie po prostu olewa. Baby zawsze były wredne, 100 razy bardziej od facetów i zawsze będą obgadywać inne. Tak to już jest i chyba nic tego nie zmieni.

Frotko- witaj spowrotem. Miło się Ciebie czyta. No i oczywiscie czekam na zdjątka z urlopu na meila ;D

Zawadko- wiem co czujesz bo u mnie ryki poranne są juz od jakiegoś czasu. Chyba taki okres mają nasze dzieci.

Coletta- udanego urlopu zycze i trzymaj pogodę dla nas nad morzem ;)
 
Do góry