reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Agast co do bab to masz racje!!
Zawadko - Usnij wreszcie jest o metodzie nauczenia dziecka samodzielnego zasypiania i chyba nie budzenia sie w nocy.
 
reklama
Agast, ano jesteśmy, chociaż nie jestem specjalnie szczęśliwa z okazji powrotu, no ale to tak już jest, wakacje się kończą, dobrze, że to tylko chwilowo ;)

Zdjecia będą, już mam je nawet na kompie.

Żałuję tylko, że mi się do Trójmiasta na spotkanie nie udało dotrzeć,ale w drodze nad morze dorobiłam się klimą i tak mnie bolało gardło, że nie chciałam ryzykować jazdy znowu, na w sumie sporym odcinku. Mam nadzieję, że co się odwlecze, to nie uciecze.

Zawadko, przepraszam że się wcinam, ale nie doczytałam całości a widzę, że pisałyście o problemie kupkowym ;) U nas Wojtek od trzech dni ma rzadkie kupki i do tego zielone, odstawiłam żelazo a tu ani trochę lepiej. U Was też tak, jak długo?
 
Frotko- myślę ze u Was problem kupkowy może być spowodowany zmianą wody. U nas dzisiaj też Hanka miaął rozwolnienie ale wczoraj zjadła serek monte a to z krowiego mleka ::) wiec tu jest pies pogrzebany...
 
Agast, szczerze mówiąc, mam nadzieję, że się opił morskiej wody i to stąd, bo historia zaczęła się jeszcze nad morzem. Denerwuję się, bo mnie straszyli lekarze, że skoro te wyniki krwi takie kiepskie, to może on nie przyswaja żelaza więc się martwię, żeby to nie było przez ten Ferrum Lek. Zobaczymy, będzie dobrze.

Juciu, można spytać, gdzie będziecie w Ustce? Bo my właśnie wróciliśmy, też z Ustki, mieszkaliśmy przy ul.Wczasowej i jestem zachwycona (zresztą po raz drugi ;)). Jeśli tam jedziecie, to już zazdroszczę 8) ;D
 
zawadko napisałam do ciebie na GG.
lila no właśnie zlej to i niestety sie zgadzam ze z babami tak jest, (u mnie w pracy niestety same baby  :(). Faceci to se prosto w twarz wygarną a potem idą na piwo i jest ok.
Z drugiej strony jeżeli Asia już z tym do ciebie poszła to moze powiedzieć kto to, bo tak to po co cie denerwuje. Lepiej było tego dalej nie roznosić tylko olać.
lila zdjecia plizzzzzzzzzzz ;D
aletko szkoda ze ten hel to taki ładny tylko z lotu ptaka niestety.(i z wody też).
 
Jesuuuu
Kobiety czy to jakis zly miesiac czy co? - siadlam do kompa - bo mąż chwilowo przed telewizorem , a Szymcio lula  ;D , a tu znow kolejna chryja....Kiedy to wszystko sie skonczy??????
Nie wiem za bardzo o co chodzi , zupelnie nie wiem o kogo chodzi (trzese galotami zebyscie nie myslaly ze to ja jakies ploty rozsiewam ;) ) i moze lepiej juz dajmy sobie spokoj i nie zaglebiajmy sie w jakies debilizmy wypisywane przez idiotki ...ehhhh
Basiu - no wreszcie  ! juz sie doczekac nie moglam az sie rozdwoisz ;D Gratuluje :-*
Lileczko - kochana ty moja - olej to babsko piszace "cos"  >:D Nie tak dawno morze ogladalas , piwko zapilas z kolezanka , wiec po co te piekne wspomnienia psuc - daj na luz - a miki to widze ze taki sam etap przechodzi jak Szymek - dla nas tragedia to malo powiedzane...łotry z tych dzieciakow sie robia i rozrabiaki do kwadratu - ale pocisze was - TO NORMALNE  :laugh: (potem bedzie jeszcze gorzej ;) )
Asiu - ja ciebie bardzo lubie - fajne masz dzieci , maz chyba ok - wiec sie nie przejmuj jakimis glupotami ! Wracaj i pisz  :)
Agast - hmmm ...a jak to wyglada ? chodzi mi o nozki Hani - co cie zaniepokoilo? Mam nadzieje ze te 3 miechy zaowocuja i wyszystko bedzie juz dobrze  :)
Coletta - wypoczywaj sobie kobieto  8)
szkrabiku - ty to moze wpadnij do mnie troche sie malym pozajmowac , bo widze ze energia cie rozpiera  ;D i bardzo dobrze  :-*
czarnulko - jak bylo na lodach?
Beatusku - udanego wypoczynku zycze :)
Naya - jak wyzej  ;D
paula - straszczenie sie ciesze ze twoj Szymcio tak ladnie przybiera na wadze - i wcale on taki malutki nie jest  :) Mojego stworaka niestety nie udalo mi sei zgodnie z zalozeniami piatkowymi zaszczepic...wysypke ma...po tej cholernej marchewce mlodej- a mama mowila ze to czysta chemia ::)...musimy czekac do srody i wtedy zobaczymy...

Nie pamietam za duzo - ten tydzien pracuje po 10h dziennie , wiec wybaczcie slaba glowe , a na dodoatek maz wlasnie streczy mi za plecami.....wrrrrrrrrrrr
milego wieczorka zycze i przypominam sie o zdjecia ! Prosze , prosze , prosze...
 
frotko ja z tymi kupkami to osiwieje. Na wakacjach miał trzy wodniste na dzień, sądziłaam że od zmiany wody. PO powrocie do domu unormowały się a teraz znowu i zielone. Nic nie zmieniałam w diecie. Moze one tak mają jak wiecej piją, albo od upałów???
Ale wiem co nam najlepiej pomaga(nie smecta i nie lacidofil) nam pomaga ors 200 hippa. I to już jedna wypita buteleczka, na szczęście bartek to pije.
 
biesy fajny nick, od dostojewskego???

Co do bicia nas przez maluszki, to mały troche próbował pyskować i lać nas po rękach ale jak tatuś ryknał to się skończyło, teraz wystarczy że tatuś głosniej powie Bartuś i już spokój. No a jak tatuś w pracy to troche gorzej ::)
 
A moj syn kocha czekolade - jak tatus
... i nie widze problemu w kilku okienkach tygodniowo ;) ;D



Anka1974 -  ;D ja go kocham  ;D oczywiscie nie tak jak meza , ale nalogowo czytam  :D
Ide juz bo Szymek wstal i mnie ciagnie za reke do pokoiku...ehhh
no to pa
 
reklama
Annka1974 - dziękuję ze sie odezwałaś, bo ja nie mam żadnych namiarów na Was ::)

Kiedyś miałam taką nieprzyjemną sprawą na gg, a mianowicie ktos sie wlamał na moje gg i powysyłał obraźliwe teksty do kilku osób z listy kontaktów. Może to co zdarzyło sie Asi to właśnie na takiej zasadzie.Może to żadna z kobitek tylko ktoś się włamał na konto gg. U nas skończyło się na nowym numerze gg.

Frotka - Ty nie przepraszaj tylko włączaj sie do dyskusji i wymiany doświadczeń w tej kwestii.

Lila - dziekuję za wyjaśnienia i jeszcze raz dziekuję za przepisy kilka znalazłam ciekawych.

DZiewczyny jakie sosy obiadowe robicie Waszym maluszkom?

Mężyk pojechał na rybki, dziecko śpi a mama buszuje po necie a pranie czeka na żelazko hihi
zmykam ogarnąć pokój i jakis obiadek przygotowac dla Synka
 
Do góry