reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
szkrabikowski - oj gratki do chyba dla natka1977 bo my jeszcze nie chodzimy. ;)

Lila - zdjęcia słów brakuje aby opisac jake sie są bombowe RE-WE-LA-CJA.Czy to na pewno nasze morze? Pięknie sie Rodzinka Wasza prezentuje a z Mikiego to już powazny mężczyzna :-)

PaulaC - dziekuje za odpowiedź.

Ach, nie napisałam że oststnio wazyliśmy sie no i od 22.05 do 14 lipca  Robert przybrał ok 200 g. Więc nei za wiele przez te kupki. Nie mierzyliśmy go.Na szczepionkę idziemy dopiero podkoniec lipca bo nasza pani doktor sie wczasuje.

miłego dzioneczka życzę
papapa
 
Easy- jakoś nie przemawia do mnie Twoja teoria kwadracikowa 8)

natka- gratulacje dla Maciusia :laugh:

Lila- fotoreportaż suuuper!!!
 
Asiu- wiem ze nie jest miło usłyszeć cos takiego, ale niestety takie jest zycie ze nie zawsze słyszy się to co by się chciało. Na temat mojej osoby tez chodziły różne ploty, ale ja generalnie mam to gdzieś ;) Skoro tu na forum większość nie daje Ci odczuć ze coś jest nie tak to chyba nie jest az tak źle? co? Inna rzecz jest taka że bardzo rzadko piszesz posty o "pozytywnym brzmieniu". Wiem ze macie dużo problemów, ale miło by było czasem przeczytać ze np. Robert ładnie zjadl zupkę alebo ze Waneska zrobiła coś fajnego. Oczywiście wiem ze nie łatwo cieszyć się drobiazgami jak zycie cały czas rzuca kłody pod nogi, ale jakoś nie wierze ze nie spotyka Cie nic przyjemnego. Trzymaj się dzielnie i nie zamartwiej wszystkim na zapas.
Pamietaj że każdy dostaje od Boga taki krzyz jaki jest w stanie unieść.
 
reklama
Hejka,

My dzis na szczepienie, dziekuje bardzo, ciesze sie,ze Wam sie zdjatka podobaja ;D

Asiu - jak to po prostu tak sobie bys odeszla, nie potrzebnie robie halo?? Potrzebnie!!Bo ktos robi sobie jaja, sciemnia Cie i tyle,a Ty jej wierzysz, zamiast nam!!I nie chcesz powiedziec kto to, przez to zle sie czujesz, smutno Ci,a ktos moze robi to specjalnie,bo mu sie nudzi, albo szuka kolezanek na sile, na gg, bo tu ich nie ma. Asiu wracaj do nas!!I tak, ja zapytalam sie o co chodzi Asi,ze che odejsc,ale ( nie wiem kto to napisal) chodzilo o to,ze moglas nie mowic nic,skoro nie chcesz powiedziec kto to( tak mi sie wydaje). Ja tam sie ciesze,ze powiedzialas o co chodzi, szkoda tylkoz,e nie powiedzialas do konca, kto niby z Ciebie sie wysmiewa, na Ciebie gada i kto to robi, bo ciekawa jestem czy ten ktos jest taki w porzadku. Ja np. ja moglabym sie wysmiewac z Twoich dzieci skoro co zdjecie mowie,ze sa sliczne!!!!!Bo tak jest!!To po co mialabym za plecami mowic,ze tak nie jest, jak moglabym nie pisac nic na forum i po sprawie. To jeden z przykladow, pomysl dobrze, czy ufasz wlasciwym osobom, bo czesto mozna sie przejechac.
Buziaki
 
Do góry