reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Jucii i Mondzi!
roses8wi.jpg


Beatusku - mam nadzieję, że macie za sobą już to przykre badanie. Trzymam kciuki za dobre wyniki. Cieszę się, że trafiłaś na zdecydowaną lekarkę i wierzę, że pomoże Wam w końcu przezwyciężyć Wasze problemy ze zdrowiem Igusia.
Lila - będę trzymać kciuki za męża i Mikiego, i za Twój koncert
Asioczku - no to super ! Majunia - tak trzymaj !


 
reklama
dziękujemy za życzenia miesięcznicowe. :D
troszkę jestem zakręcona dziś, ale jeszcze tu wrócę. ;D
 
Dziękuję Wam za życzenia!

Nenyah, no to jednak będzie ta dzidzia (no chyba że źle interpretuję Twój podpis na gg). Gratuluję! Ciekawe czy Nati będzie miał siostrę :)

Lila, robiłam wczoraj badanie usg. Kilka lat temu wykryto u mnie polipy na woreczku żółciowym, no i co jakiś czas sprawdzam czy się nie powiększyły. Wkurza mnie ta sprawa bardzo, bo jedni mówią, że trzeba usunąć (z takim rakiem jeszcze nikt nie przeżył - usłyszałam od jednego lekarza - zakonnika), a inni, że chyba nie zamierzam tego usuwać. No i byłam przygotowana na to, że chyba się na tę operację zdecyduję, a wczoraj się okazało, że jest tylko jeden (były dwa) i to mniejszy niż był. Sama nie wiem co mam o tym myśleć. Internistka (dobry fachowiec) zasugerowała, by załatwić tę sprawę przed drugą ciążą, więc dobrze by było teraz, jak jeszcze nie pracuję. Przeraża mnie to i starsznie się waham, bo często okazuję się, że operują i polipa nie ma. No ale cieszę się, że nie okazało się wczoraj, że uróśł i trzeba działac szybko.
Mam nadzieję, że Z Arka palcami też w końcu jakieś konkrety się okażą. No a urodziny Tymka, to dla mnie strasznie ważna sprawa, aż się zastanawiam czy jakaś walnięta nie jestem.

Jeszcze mam pytanie o te torty, które macie zamawiać, czy one są przestrzenne, czy normalnie tort jest okrągły i tylko z jakichś cukierasków ma zrobioną ciuchcię czy piłkę.



 
Najlepsze życzenia urodzinowe dla dzisiejszych solenizantek

My juz po wizycie u stomatologa. Gosia była dzielna dopóki nie musiałysmy usiaśc na fotelu i pokazać zebów. Pani doktor wzbudziła w niej podejrzenia i jak tylko zapaliła lampe żeby zajrzec do buzi zaczęła się drzec i tym samym ułatwiła pani doktor całą sprwe. Całe szczęście okazało sie, że u takiego malucha plamy na zebach o niczym narazie nie świadcza. Poza wszystkim nie powinno dawac się preparatów z fluorem- oprócz lakierowania zebów ( ale to juz robiłysmy)- bo mozna bardziej zaszkodzić i to trwale zaszkodzic. Wiec teorie mojego znajome stomatologa zostały obalone. Narazie mamy czyścic nenedentem, pukac rumiankiem i przyjśc do kontroli za pół roku. Pani doktor jeszcze powiedziała, że nawet jakby był próchnica to jak sobie wyobrażam plombowanie takiego zeba. Do 2 roku zycia nic sie nie da zrobic.

Widze, że piszecie o przyjeciu na roczek- jak myślicie jaki tort zamówic - bo pieczenia się nie podejmuje - żeby i Gosia mogła zjeść?
 
Mondzi - kurcze, współczuję...ale jak piszesz, że jeden z polipów dziwnie wprawdzie ale zniknął, to może jest jednak bezingerencyjna szansa na zniknięcie i drugiego, co? A kiedy ostatnio jeszcze były 2, bo może warto poczekać jeszcze jakiś czas, skoro ten co jest się zmniejsza...
Wszystkie jesteśmy podekscytowane tym roczkiem naszych maluchów i jak walnięte to też wszystkie hehe ;D
MamoGosi - faktycznie, ciężka sprawa z leczeniem zębów takim maluchom, fajnie, że nie musisz się przejmować!
 
Zarejestrowałam Tymcia do lekarza - chrypi i to coraz bardziej. Idziemy na 18.30, bo dzieci dużo i wcześniej się nie dało.
Nie wiem czy przy okazji nie zajdziemy do pani ginekolog, która akurat w tym czasie robi usg w przychodni. No i tutaj mam do Was pytanie: Czy jak zwykłą plakatówką pomaluję rączkę Tymcia, to coś się stanie? Dzieci w przedszkolu odbijają np. paluszkami i nic się nie dzieje. Jak myślicie?

MamoGosi, cieszę się, że Gosia była dzielna i że ząbki są ok. Co do tortu, to ja zrobię zwykłe jasne ciasto, ewentualnie kokosowe (czy kokos mogą nasze dzieci jeść?) i masę budyniową. Jak Tymek zje mleko zwykłe w masie, to chyba mu się nic nie stanie, nie? No chyba, że myślicie inaczej, to pisać mi tu proszę.

MagW, medycznie to zniknięcie polipa jest chyba niemożliwe, ale cuda się przecież zdarzają. Aparat usg jest super, bo kupili nowy, lekarz podobno do bani. No ale tyle razy kazał mi nie oddychać, że chyba się dobrze temu przyglądnął. Nie wiem czy tej mojej ginekolog dzisiaj nie poproszę, zeby mi tam zajrzała.
 
Mondzi, ja właśnie deliberuję nad farbkami i znalazłam takie dla dzieci, ta pani napisała, że jej dwuletni synek ich używa, one są do malowania palcami, linka wkleiłam kilka postów wcześniej.

Spadam bo jakoś się nie mogę pozbierać.
 
Mondzi - tak myślę, że jeśli chcesz Tymkową łapkę, tylko na pamiątkowe odciśnięcie farbkami plakatowymi pomalować, to z całą pewnością nic się złego nie stanie, natomiast jeśli planujecie wielokrotne barwne, paćkające zabawy urządzać (oj wątpię  ;D ) to zainwestuj w takie pewne jak Frotka szuka.
I jeśli lekarz był do bani, to niestety, Twoje oddychanie i nieoddychanie mogło mu nie pomóc podnieść kwalifikacje :( Pewnie, że wykorzystaj swoją ginę :)
 
reklama
Ojejku, ale gapa ze mnie :( Juciu, Mondzi, sto lat, mnóstwa uśmiechów i radości, grzecznych dzieciaczków, posłusznych mężów i spełnienia wszystkich marzeń :)
 
Do góry