reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Mondzi, Juciu, Mikołaju (mężu Aletki) sto lat!!!

Beatusku, bardzo się cieszę, że Igus dzielnie zniósł badanie i że Wy też byliście tacy dzielni... A teraz oby jak najszybciej do przodu!!! Trzymamy kciuki nadal!

Czarnulko, gratuluję córeczki :)

Nenyah, staram się jak mogę :)

Shirleyko, Agast, przytulam, ja mam dziś dzień na "nie", ale to dlatego, że Łukasz znów wróci bardzo późno i chyba dzisakurat mam tego dość...

Frotko, a u Ciebie co za smuty, co... ???

Mondzi wierzę, że to nic groźnego. I trzymam kciuki mocno. A co do szału roczkowego, to chyba ja jestem walnięta, bo jakoszupełnie go nie odczuwam... Może dlatego, że mieliśmy w planie wyjazd do Krakowa i wtedy spotkanie, ale kameralne, bo u teściów. A teraz wygląda na to, że zostaniemy jednak w Warszawie, a tutaj z najbliższych jesteśmy tylko my we trójkę i mój tata, więc raczej hucznie nie będzie... Ale za to może nam się uda jakiś rodzinny spacer, których jak na lekarstwo albo co... Jeszcze nie wiem... Ale w sumie, to najbardziej mi zależy, żebyśmy spędzili ten dzień razem i na spokojnie, na luzie, bo tego nam bardzo brakuje. Ostatnio razem "na spokojnie" byliśmy 3 maja. Ppotem już Łukasz pojechał z PIotrkiem do Krakowa, teraz było otwarcie wystawy malarskiej dziadków Łukasza połączone z moim koncertem, impreza nad wyraz udana, weekend tym samym wybitnie rodzinny, ale raczej nie spokojny, ani kameralny ;) No a w piątek moi panowie znów wybywajądo Krakowa na kolejną komunię...Więc z rodzinnego "bycia razem" znów nici...
A, i zapomniałam Wam napisać, że nawet szef Łukasza sie na koncert i wystawę pofatygował, z żoną i jeszcze paroma osobami z firmy (cała "śmietanka" była ;)) no i w sumie było bardzo miło, nawet kwiaty dostałam  ;D

Dobra, znikam, bo Piotrus na spacerze z nianią a ja sprzątam, zajrzałam tylko w "międzyczasie" jak umyłam podłogę w przedpokoju, ale ta już dawno sucha i nie ma rady, trzeba ruszać dalej...
 
reklama
beatusku, buziaki dla igorka.  :-*  zobaczysz, teraz będzie już z górki.

naya, pytałaś mniej więcej jakieś kilkanaście stron temu, czy my wciąż na diecie. ano na diecie, choć  przy okazji wczorajszej wizyty kontrolnej nasza pediatra (juz nie po raz pierwszy :-[ ) zachęcała mnie do prób z nabiałem. jakoś nie mam do tego przekonania. niby coś juz tam nabiałowego podjadam: troche żółtego sera, jogurtu, fety. ale niezależnie od tego na co  i na  ile ewentualnie sobie pozwolę - olka i tak zawsze ma lekko szorstkie policzki. i weź tu człowieku napij się zwykłego mleka... tak czy inaczej dostałyśmy recepty na hurtowe ilościo bebilonu peptiu, ale również prikaz "wypróbowania" jednego z mlek mniej przetworzonych: nan ha lub bebilon ha. i - nie pytaj nawet dlaczego  ::) - ta wersja "oswajania" białka bardziej mi się podoba. tylko może któraś z mam, która kupowała mleka hypoalergiczne podpowie mi które z tych dwóch opcji (nan czy bebilon) jest smaczniejsze??

magdulku, shirleyko i inne mamy walczące z chandrą - najgłębszy dołek kiedyś (gdzieś) się kończy.  :) takie są prawa fizyki, zdaję się.

acha, gdybym kiedykolwiek gdzieś tu jednak ujawniła swój wstydliwie skrywany sceptycyzm jakoby ząbkowanie nie mogło być przyczyną biegunki, to uroczyście włażę pod stół i odszczekuję.  kilkudniowe kłopoty z kwiatkowymi kupsztalami skończyły się wraz z przebiciem się ząbka nr 6.  ;D  i skoro już o tym, żeby dać wam pełniejszy obraz kwiatkowego rozwoju: mierzymy sobie 74 cm, ważymy 8600 i czasem - przez eweidentne roztargnienie - udaje się olce jeden, dwa kroczki wykonać bez trzymanki.

i jeszcze widzę: przygotowania urodzinowe na tapecie. mimo że niedzielne przyjęcie udało się całkiem całkiem (a może właśnie dlatego) jakoś tak nie mam ochoty na identyczny spęd biesiadny za równy miesiąc. ale urodzinki przeca być muszą... jak wymyślę jakiś rozsądny kompromis, to się podzielę odkryciem.  na razie bladego pojęcia nie mam jak z tego wybrnąć. ::)

ocho, doczytałam: gratuluję, czarnulko, kolejnej córci.
 
CZARNULKO GARTULUJĘ DRUGIEJ CÓRY!!!!
Czyli jakie imie wybieracie???Pamietam, ze jak co miał byc Tyberiusz ale nie będzie więc jakie imie będzie nosiła córeczka?
 
Jestem nieprzytomna: Aletko, dla Mikołaja też sto lat! Pociechy ze swoich dziewcząt i w ogóle dużo szczęscia.

Czarnulko, gratuluję córci :))))

Megan, oczywiście wiedziałam, że ten koncert będzie super i do tego pogoda piękna, bo ja akurat nie mogłam na nim być :( Ale komunia siostrzeńca to ważna rzecz, nawet jak sobie człowiek o niej przypomni trzy dni przed... A co do moich smutków, to szkoda gadać, trochę się nawarstwiło ale wiem na pewno, że miły spacerek na pewno by pomógł  :p

Mad, gratuluję ząbka :)

Lecę bo wstał.
 
witam kochane....

Beatusku Ja równiez o Was myslałam od rana i cieszę się ze macie wreszcie po wszystkim przytulam Was mocno dzielnego masz męzczyznę małego 8) jejciu alez się wycierpieliście :(

Czarnulko no to super!!! i z tego co pamietam mówiłas o imieniu Waneska ;D i jasne ze musimy pogadac na skypa ;)

Frotko przytulam i smuteczki precz!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MONDZI,WIOLINKI JUCI I DLA ALETKIMęZAkurcze ależ dzisiaj imprezek ho,ho ;D

A mnie pewnie od jutra lub piątku będzie mniej :( a to dlatego że jutro przyjezdza moja mama :) i zaczną się przygotowania zakupowe i organizacyjne chrztu i chyba ślubu ależ się cieszę ale i boję :p WIęC TęSKNIć TU ZA MNą PROSZę :laugh:
Adzisaij byłam u mojego gina umówić się an wizytę,no i poszłam z Maksem i dziecmi bo byliśmy akurat na spacerku.Pochwaliłam się ginowi moim Robertem zaczął się smaic i mówi ze slicznie go "wyrzezbiliśmy" hahah wyobrazcie sobie minę mojego męża :laugh: oczywiscie pielęgniarka go poprawiła ze to chyba tatusia zasługa a lekarz na to ze on go "dopieszczał" ::) no i wogóle tyle się komplementów nasłuchałam ze az milutko mi było ;D alez skromna jestem co? ;) ale czasem miło posłuchac ...zwłaszcza od młodego i przystojnego faceta ;D
 
Frotko, no to ja myśle że cos zaradzimy na Twoje smutki :) A w niedziele rzeczywiście było fajnie a pogoda dopisała tak, że dopiero jak wyjeżdzalismy, to zaczęło padać. Ale wystawa jest do 30 czerwca, więc jeszcze masz szansę ją zobaczyc :)

Asiu, będziemy tęsknić :) No a komplementy zawsze są miłe, zwłaszcza, jak zasłużone ;)
 
Bardzo dziekuje za wszystkie gratulacje :D

beatko jeszcze nie wiem jak dam na imię córeczcce :) Właśnie zamierzam zacząć szukać czegoś ciekawego ;)

Asiu bedziemy bardzo tęsknić za tobą,ale swoją nieobecność nadrobisz suuuuper fotkami z imrezy :)
 
NO TO JA AWANSEM DOŁĄCZAM SIĘ DO ŻYCZEŃ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MONDZI, JUCI, WIOLINKI I MĘŻA ALETKI!

Czarnulko gratuluję córeczki!!!

Asiu trzymam kciuki by przygotowania do tak ważnych uroczystości okazały się samą przyjemnością!

Megan zdrówka życzę! Rozumiem już teraz dlaczego zniknełaś.

Frotko Przytulam mocno.
Dzięki za info o farbkach. Kurcze, nie myślałam, że one są takie drogie  ::)

Mad gratuluję ząbka. Dziękuję  za śliczniaste zdjątka z chrztu!

Beatusku uściskaj ode mnie Igorka. Cieszę się że to okropne badanie już za Wami. Mam nadzieję, że szybko dowiecie się co Małemu jest!

Mondzi no to super, że polipy ustępują.
A ja Ci powiem, że mojej siostrze cysta się wchłoneła samoistnie. Tylko nie wiem czym różni się polip od cysty. Wiem tylko, że hormony mają z tym coś wspólnego.

MamoGosi no to super, że stomatolog okazał się kompetentny i kazał się nie martwić.

Lila to trzymam kciuki po raz kolejny!

A teraz zmykam. Do następnego...
 
No wreszcie udało mi się przeczytać.
Najlepsze życzenia dla wszystkich dziś świętujących.

Baetusku cieszę się że Igorek dzielnie zniósł badanie i Wy też. Mam nadzieję, że szybko postawią właściwą diagnozę i Igus będzie zdrowy.

Asiu będzie nam Ciebie brakować, a mnie w szczególności bo ostatnio jakoś nie mozemy skończyć rozmowy na gg. Sukienkę już kupiłaś???

Czarnulko gratuluję córeczki.

Megan życzę Ci żeby udało się Wam spędzic roczek synka razem, tak jak tego pragniesz.
 
reklama
Dziekuję Wam jestescie kochane ale myslę ze chwilkę znajdę dla Was w ciągu całego dnia a napewno wieczorkiem ;)

Evik kochana mi tez Ciebie będzie brakowac ale postaram się znalezc dla Ciebie zawsze chociaz chwilkę...boże czuję się jakbym się zegnała z Wami... :( i dziękuję Ci za rozmowe na gg bardzo mi pomogłas tą rozmową poprostu juz płakac mi się chce przez o wszystko dawno nie miałam takiego doła jak dzisiaj......
 
Do góry