reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Mad super:)
zwłaszcza ubaw do zdechu ;)
Agast świetnie sobie radzi Hania i jakie postepy szybciutkie  :)

Aletko kurcze extra :laugh:
 
reklama
Beatusku, jakże się cieszę że takie dobre wieści od Was!!!

Agast, brawo dla Hani! Zuch dziewczyan ;)

Mad, fotki boskie!!

Aletko, a link bezpośredni to ten ponieżej, tak? Bo ja po prostu nie wiedziałam, że taki jest...  :-[

 
No, ja na chwilę znów, mały zasnął. Rany, jakie to dziecko potrafi być marudne :(

Wiolinko, tak, my mamy cudowną panią doktor, która na dzień dobry mówi: no to proszę mi opowiedzieć co nowego się wydarzyło, jak ze spaniem, dużo płacze? Jak się bawicie itp. Ja jej zaczynam opowiadać a ona po kolei się wtrąca i poprawia albo wyjaśnia. A potem kładzie Wojtka na kozetce i gada z nim: no, opowiedz coś. No to Wojtek: agu gu gu eee i takie tam. To ona pełen uśmiech i dalej. Potrafią tak parę minut. Ostatnio przeprowadzili poważną dyskusję:
Lekarz: nie lubisz kaszki?
Wojtek: a łee głee
Lekarz: Niedobra jest?
Wojtek: bleeee
Lekarz: Plujesz?
Wojtek: a głeeee prrr
Lekarz: a może zjesz kukurydzianą?
Wojtek: buueee
Nie ręczę za dokładność, bo myślałam, ze umrę z powstrzymywanego śmiechu :)

I ona właśnie nam poradziła, żeby mu kupić zawieszkę na łóżeczko, żeby chciał się na boczki przewracać, i taki grający i świecący stolik. Tylko tego tyle niby a jak idę do sklepu, to nic fajnego nie ma:( A to droga impreza i boję się kupić bubel :(

Semi, gratulacje ząbka :)

Paula, no właśnie, my mamy zagęszczać deserki kaszką kukurydzianą a Wojtek ma jeść flipsy. Kupiłam dzisiaj, wiecie, jak fajnie pluł? :) Ale nie z obrzydlistwa tylko ze zdziwienia :)

Agast, kurczę, Twoja Hania jest niesamowita :)

Mad, zdjęcia super, ale to pierwsze jest naj :)
 
Dajecie juz flipsy?? A czy tam jest gluten??  ::)

No i Frotko fajnie ze macie taką panią doktor ;D Moja też najgorsza nie jest ale zqawsze do niej kolejka i trzeba sie spieszyc ::)

No i zapomniałam życzyć WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH MIKOŁAJÓW :):)
 
Agast, nie wiem, czy w nich jest gluten. Napisali tylko, że grysik kukurydziany... Ale lekarka kazała więc chyba jest ok. Wojtek to je, bo ciągle jest głodny...
 
No to jutro kupujemy flipsy :) Babcia bedzie miała co odkurzac, hehe A w piątek idziemy do lekarza to sie okarze ile moja panna waży  ::) Aaaa no i wczoraj Hanka próbowała "ludzkie" ziemniaki i rybkę ;):) Oczywiście śladowe ilości, ale bardzo zadowolona była  ;D
 
no udało mi się ustawić suwaczek :D

Jestem mamą pięciomiesięcznego Mikołaj więc życzę wszystkiego dobrego wszystkim Mikołajom

Pozdrawiam
Nata
 
reklama
A ja właśnie jestem po wizycie teściów przynieśli dzieciaczkom paczki Wanesi słodycze(jakby nie wiedzieli że ma zepsute ząbki)i Robertwi słodycze!!!!!chyba mikołaj się pomylił dostał cukierki ale tesciowa powiedziąła że jak podrosnie to zje hehe dowciapna no ale liczy sie gest szybciorem spili herbatke i uciekli ;D
 
Do góry