reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Kochane cioteczki bardzo dziekuje Emilcia za wszystkie buziolki :-) szykuje sie po masłu do imrezki roczkowej w sobote :-) Nie będzie nic wielkiego ale będzie ;-)

Lileczko współczuje straty pieniążków :-( Wiem cos o urzędach wrrr... głowa do góry,nie będzie tak źle ;-)
 
reklama
Miałam jeszcze pisac co umie Hania bo chyba Rita pytała:tak:

- sama jeść i pić
- jeździć na rowerze trzykołowym (bardzo szybko)
- zdjąć i założyć spodnie, majtki i buty
- rozróżniać kolory
- zna kilka piosenek i wierszyków
- załatwiać wszystkie potrzeby na nocnik i wytrzeć pupę
- liczyć do pięciu :)
- umyć ręce, buzię i zęby
- włączyć sobie bajkę na DVD
- brudne ubrania wrzuca do pralki
- śmieci wyrzuca do kosza
- układac domino tzn. znajdowac takie same elementy i łaczyc je w pary)
- wspinać się na najwyższe drabinki
- umie powiedziec jak ma na imie i nazwisko

To chyba tyle. W wolnych chwilach dzierga serwetki na drutach i gra na pianinie :-D:laugh2::cool2:
 
Świeżynko - gratuluję córeczki! Jak te punkty faktycznie za urodę przyznawali, to jak najbardziej jej się te 10/10 należy!:-)
Agast - "To chyba tyle. W wolnych chwilach dzierga serwetki na drutach i gra na pianinie :-D:laugh2:" Eee, to kiepsko, nasza w wolnej chwili Encyklopedię studiuje :-D:-D
 
Świeżynko! Ogromniaste Gratulacje!Małgosiu witaj!:tak::-)

Czarnulko,Dla Twojej Emilci Duzo Duzo Zdrówka!No i 100 lat!
Rety jak to zleciało szybciutko....:happy: ROK :szok::-D

"Dzierganie na drutach i encykopedie ...":-D:-D:-D
no no no

Lila,owocnych starań,ale niech to nie będzie dla Ciebie priorytet,zobaczysz uda się:tak:
To pewnie gdzies tam zapisane jest u góry,kiedy.............

MagW,nie pojedziemy,już nam sie nie chce
a zdjecia powklejam jakieś jak zrobimy bo ostatnio prawie wcale nie robilismy

Natko,brawo dla Maciusia!:tak::-D
Moja jeszcze nie pyta ludzi o takie rzeczy :tak:
 
istockphoto_1913064_miniature_pink_newborn_girl_socks_inside_fresh_magnolia_flower.jpg

ŚWIEŻYNKO - SERDECZNE GRATULACJE !!!!
MAŁGORZATKO WITAJ !!!!

torcik8lp.gif

EMILKO STO LAT!!!!

 
MagW - kiedys, jak zaszlam w ta nieudana ciaze, dostalam od kuzynki taier rozowe paputki wlasnie, na dziewczynke, na szczescie...A jak zaszlam z Mikim to tez ta kuzynka dala mi dwei pary malutkich skarpetek, jedne niebieskie,a drugie w paseczki kolorowe, no bo w razie roznych plci, nie??;-)No jakos tak mi sie przypomnialo jak zobaczylam ten obrazek...Te rozwe paputki mam, dopiero niedawno odwazylam sie na nie spojrzec, moze sie jeszcze kiedys przydadza, mam nadzieje;-)
Agast, luz,luz,luz - latwo mowic, trudniej zrobic, niestety,choc naprawde chcialabym sie wyluzowac. Zastanawiam sie nad akupunktura, jesli moja siostra bedzie jezdzic to ja z nia, no ale to dopiero plany,bo jak zwykle to nie u nas:baffled: W tej ksiazce co czytalam tez wiecznie powtarzali do tej laski,zeby sie wyluzowala, no ale wlasnie, dlaczego to tak cholernie trudno??Wrryy!!!:wściekła/y:
Mondzi, od kiedy sie staracie??Trafiacie na dziewczynke czy po prostu obojetnie?? robisz jakies testy owu, obserwujesz sie?? Chyba nie, bo z tego co piszesz do mnie tak wnioskuje;-)

Cola, Czarnulko, Mondzi, Agast - dzieki!

Dobranoc!
 
Świeżynko, gratulacje!!!

Aletko, dzięki za wieści od Evik, choc niewesołe :( Trzymam mocno kciuki, żeby cc poszło bez komplikacji i mimo tych kłopotów dzidzia pojawiła się na świecie zdrowiutka. Ucałuj Evik ode mnie esemesowo przy okazji, proszę.
 
Hej!
Jestem po półtoragzodzinnym prasowanku - ble - i postanowiłam wpaść w celu zrelaksowania się przed położeniem dziecka na drzemkę :happy2:

Świeżynko, wielkie gratulacje!!! Dla małej Małgosi buziak w czółko od ciotki!!! Śliczna jest...

agast, zainspirowałaś mnie tymi serwetkami na drutach... Hmmm... sądzę, że w przyszłym tygodniu nabędę druty i włóczkę i będę Mary szkoliła po parę godzin dziennie... żeby nadrobiła straty do Hani :-D:rofl2:;-)
Lila, no wiem, że niełatwo się wyluzować, ale 5 miesięcy starań to obiektywnie rzecz ujmując nie jest dużo... Z drugiej strony rozumiem Cię, że chcesz już i zaraz - tym bardziej w obliczu innych ciąż i maleństw pojawiających się na świecie.
czarnulko, spóźnione życzonka dla Emilki!!!
Evik, trzymaj się dzielnie!!! A ja będę trzymać kciuki z całych sił, żeby udało się zatrzymać dzidziolka w brzuchu jak najdłużej :tak:
Aletko, niezły z Ciebie doręczyciel, ale może napisałabyś co u Was ;-)? No i fotki by się przydały... zwłaszcza Synka, bo chcę zobaczyć jaki już z niego kawał chłopa!!!

Dobra. Czas się zmierzyć z położeniem Mary na drzemkę. Może to nie być łatwe, bo wstałyśmy o 8:20 :-p
 
reklama
Do góry