reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

TatoMisiów śliczny Tomuś!!!:tak: a i MamaMisiów wygląda bardzo ładnie!!!

Neya jejku ale jesteście dzielni !!! nie macie w zasadzie wyjścia niestety. Oby wszystko już teraz szło ku lepszemu!!!:tak:
 
reklama
Ojoj,ojoj,ojoj!!
Czesc!
TatoMisiow dziekuje Ci za linka,w koncu bede mogla poogladac sobie fotki bez ograniczen,bo duzo ich!!A Tomus sliczny, sliczniasty!!Mamusia super wyglada, jejku jak fajnie!!A co do pielegnacji takich jaj:-D ;-) to moge pomoc, bo pielegnujemy juz takie 21 miesiecy:-D
Naya - i tak uwazam,ze jestes silna. Jak tak czytam o tym czego nie mozesz, nie mozecie, Boziu:-( Ale mam nadzieje,ze szybko to sie skonczy i juz za jakis czas bedziecie rozszerzac dietke. Jak nie dopuscic do rozrostu drozdzaka?? Czyli jak bylas mala,cos ci bylo i tez nikt nie wiedzial co??Tylko nie bylo az takich objawow jak u Nadii?? Przesylam duzo usciskow!

U nas dzis pada:baffled:
 
Ups, Asioczku, najmocniej Cię przepraszam, ale z rozpędu ominęłam Was :zawstydzona/y: Wyściskaj od nas Maję, proszę, a sama przyjmij ogromne gratulacje dla mamy rocznej panienki :-) Zdjęcia śliczne!

Mondzi, to chyba jednak skutek przemęczenia (noce z mnóstwem pobudek, bo albo pić, albo podać smoczek), bo dzisiaj jest wszystko ok. Za to mój ślubny padł, więc mam dzisiaj urocze towarzystwo 2 małych Stworzonek i ani jednego dorosłego ;-)
 
WIOLINKO-serdecznie gratuluję!!!
GABRYSIU-rośnij zdrowo!!!

TATOMISIÓW-zdjecia super!!

Asioczku-100 lat dla Majki
 
Wiolinko - ale niespodzianka. Niby pisałaś, że coś się szykuje ale tak szybko!!! Gratuluję narodzin dorodnej córeczki. Gabrysiu witaj i przyjmij zyczenia wszystkiego co najlepsze.

A my dziś z okazji deszczu zamiast na spacer do rana pojechaliśmy na zakupy. Wojtek ma nowe buciki, papcie i sandały a dla Maleństwa kupiłam przepiękne ciuszki na lato. I mężowi wdusiłam dosłownie bluzę i koszulkę. Ja kupiłam sobie tylko lody ale i tak róciłam z zakupów przeszczęśliwa. W Smyku bylismy i już wiem co Wojtek dostanie na zająca ( znikopis) a na imienieny od dziadków chcemy konika bujanego na działke. Na lato będzie super. Wojtek smigał na nim jak stary "kowboj".

No zmykam bo się Panicz właśnie obudzil.

ps. Ale fajnie tak czytać o narodzinach:-)
 
reklama
Lila teraz to z kolei Magdalenka na spacerze z dziadkiem:tak: u nas dopiero teraz sie wypogodziło tylko zimno brrrrr

Rita gratuluję udanych zakupów!:-)
 
Do góry