reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Wiolinko ogromne gratulacje :-) :tak:

Gabrysiu witaj na świecie :-D :-D :-D

Colletta, Evik, Lila - spacerów właśnie najbardziej nam brakowało :tak: ;-) . Bo ile można się bawić w domu ;-)

Lila - ja bym zaufała swojemu lekarzowi :tak:, bo przecież wie co mówi. Nie martw się na zapas i nie porównuj z innymi bo u każdej z nas różnie przebiegają te same sprawy :tak: . A kiedy idziesz na wizytę? :confused:
 
reklama
:-D :-D :-D
WOW!!!!!!!!!
WIOLINKO!!!!!!GRATULACJE!!!!!!ALE NAS ZASKOCZYŁAŚ:-D :-D :-D
BRAWO GABRYSIU!!!:-D
SPORA PANIENKA SWOJA DROGĄ....
jESZCZE RAZ GRATULUJĘ!!!!!!!!


A tak sobie tylko zajrzałam ,a tu takie wieści....:-D :-D :tak:
Wiolinko pozdrawiamy:-)
 
Hej Kochaniutkie :-)

U Okulisty nie było tak strasznie ;-) Powiedziała że lekko ucieka mi lewe oko ale niewidoczne to jest :baffled: i że od tego mogę mieć te zaburzenia.Mam nosić okularki +0,25 :-) A wiec nie jest tragiczne ;-) No i kropelki mam sobie wkrapiać jak przed komputerkiem lub TV oczka już będą mnie szczypać :-) A w trakcie wizyty wkropiła mi krople na powiększenie źrenic,normalnie koszmar.Dopiero teraz zaczynam normalnie widzieć :-D

A to moja pracka z Emilcią ;-)

c68e017a8dd23431med.jpg



WIOLINKO wielkie gratulacje dla ciebie i Malusiej Gabrysi :-)
 
Ja tylko przelotem, jak to u mnie ostatnio bywa, bo widzę, że Mamamisi i Wiolinka się rozdwoiły!!! :szok: Super!!! Gratuluję serdecznie i witam na świecie Tomaszka i Gabrysię :-D :-D :-D Rety, co jedno to większe! Ale to dobrze, silne dzieci będą :tak:

Przepraszam, że tak krótko. Za chwilę idę spać, bo mojego małża i mnie jakaś infekcja chyba zaczyna dopadać, zatem nie nadaję się na dłuższe pogaduszki. Niemniej wszystkich serdecznie pozdrawiam!
 
No to Wiolinko dałaś czadu i coś mi się widzi ze dopakowywałaś tę torbę w biegu :tak: Wielgachne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gabrysiu, witaj na swiecie!!!!!!!!
 
Wiolinko wow!Super!!Gratuluje cory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czarnulko - to super,ze nie jest zle.
Cola, Natko, Evik - no niby racja,ech:-( Dziekuje!A do gina ide w nastepnym tygodniu, mam nadzieje,ze sie uda,ze juz beda wyniki toxo i cyto.
Evik - jak po wizycie, pisz nam tu szybko:tak: Niestety, jak mialam przerwe w tabletkach, juz pod koniec 7 dnia prtawie nic nie bylo,a teraz znow jak wczesniej, im wiecej tabletek tym bardziej, juz nie plamie,a znow krwawie:baffled:
 
Lila a nie masz telefonu do Twojego gina?, żeby go zapytać czy krwawienie moze być reakcją na tabletki. Ja jak brałam, to na początku miałam plamienia, ale to nie było krwawienie. A na ulotce co piszą?
Po lekarzu tak sobie. Niby na wizycie było ok, widziałam główkę, brzuszek, rączki i maleńkie nózki. Lekarz powiedział, że wymiary 2 cm z hakiem odpowiadają skończonemu 9 tygodniowi. Ale teraz poczytałam troszkę kalendarz ciąży i wychodzi, że w 10 tyg maleństwo powinno mieć 4 cm. Eh pewnie szukam na siłę problemu, ale troszkę mnie to zaniepokoiło :-( . Za 3 tyg mam przyjść na usg "genetyczne" i zdecydować sie czy chce zwykłe (60 zł) czy 3 d (100 zł).
 
Mad i jak wynik echa? Jest ok?

Natko, no to mam nadzieję, że jutro pogoda jednak dopisze i wyjdziecie z Maciusiem na wyczekany spacer. Cieszę się, że jest już zdrowy.

Lila
, nic mądrego w sprawie Twoich krwawień nie napiszę, bo na tabletach się nie znam. I jak czytam o tych Twoich przejściach, to dziubala bym dała wszystkim tym, którzy przyczynili się do rozwoju metody naturalnej. A co do ciąży majowej, to zapytaj lekarza jeszcze raz, dowiedz się, jak się takie krwawienia mają do wzmożonej pracy macicy, no i jak to ma się do ciąży. Hm, a może lepiej by było zrezygnować z tych tabletek i pozwolić by organizm sam zaczął normalnie funkcjonować. Oczywiście po konsultacji z lekarzem.

Czarnulko
cieszę się z dobrych wieści od okulisty.

Szkrabik
, mnie też coś bierze. Ale zamierzam to zwalczyć zanim się rozwinie. Przy pomocy Ascoruticalu i Wicka :-) Zdrowia życzę!

Evik, bardzo mała różnica w cenie usg zwykłego i 3d. W szoku jestem. Oczywiście polecam 3d, bo wrażenie jest niebanalne (nie pamiętam czy miałaś z Hanią czy nie). A co do wymiarów, to Tymcio zawsze odbiegał wielkościowo od czerwcowych dzieciaków, też schizowałam... Nie wiem z czego te różnice wynikały, bo przecież urodził się dość spory. Tak więc nie czytaj za wiele.
 
reklama
Do góry