reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Wiolinko, gratulacje!!!

Tatomisi, mały jest słodziakiem :) Jaka to kruszyna, mimo wagi urodzeniowej ;) Pozdrowienia dla Mamymisi.

Asioczku, przekaż proszę Mai najlepsze życzenia urodzinowe :) Przepraszam, że spóźnione, ale szczere. Wojtek oczywiście się dołącza. No i oby z Waszym domem było wszystko ok, żebyście mogli jak najszybciej się wprowadzić.0
 
reklama
ale wiadomosci !!! ... super - lubie takie niespodzianki:

rodzinko misiow - gratuluje malego "wielkiego" misiaTomka, zdjecia super, no i akcja porodowa to prawdziwy ekspres

Wiolinko - jedno male info ze szyjka na 1 cm i miekka no i potem od razu tak z grubej rury ... - prawdziwa niespodzianka, no i Gabrysia (super wybor imienia nie na A ;) to duza dziewczynka, ale trudno sie dziwic musi gonic starsza siostre !

Asioczku - kolejnych latek Majce bez chorob zyczymy (to ostatnie to maly wyjatek byl - mala musiala sprawdzic jak to jest gdy jest sie chorym - i na pewno jej sie nie spodobalo i powtorki nie bedzie)... no i duza twoja pannica dokladnie tak jak moja Inga a przeciez to prawie rok roznicy... no i wygadana - ale chyba faktycznie Maje tak maja
 
Hej dziewczyny

Ostatnio cos wszystko mnie wkurza :-( Jakas nerwowa się zrobiłam :-( Chyba przez tą @,mam nadzieje że kutro sie skończy :-)
No i wazyłam się i mam zgubione 15 kg ;-) Jeszcze raz tyle i będzie git ;-)
 
Czarnulko no sauper gratki!!Ja sie nawet nie waze,bo boje sie,ze moze przytylam od tych tabsow:confused: Co one maja dobrego w sobie, jak przez nie tycie, bol glowy, krwawienia, ech:no:
Mongea - a co u Was??Jak brzusio??Znasz juz plec??
 
Mad – super, że u kardiologa wszystko ok :-) . A Olka to zuch dziewczyna :tak: :laugh2:

Naya – straszna ta candida :szok: . Trzymam za Was kciuki! :tak:
A możesz jeszcze napisać czy stwierdzenie przerostu tego grzyba jest bardzo trudne, wymaga jakiś specjalistycznych badań? :eek: Bo tak się zastanawiam, czy większość przypadków alergii nie wynika właśnie z candidy :confused:

Tatomisi – dziękujemy za relacje :tak: . Obejrzałam zdjątka – Tomuś śliczny :-)

Czarnulko – gratuluję zrzucenia 15 kg :tak: :-)

Mondzi – jeszcze Ci nie odpowiedziałam w sprawie dziada gołębiarza :-p . W poniedziałek zadzwonię do TBS i poproszę o interwencję. Nie daruję mu tego :no:
Mam nadzieję, że coś z tym zrobią :wściekła/y: . I dopiero niedawno zauważyłam, że to on wyrzuca żarcie gołębiom. Wcześniej z sąsiadką - koleżanką zastanawiałyśmy się skąd te gołębie w piaskownicy :confused:
Pocieszające rzeczy piszesz o menu dla dzieci ze skazą :tak: ;-) . Żyrardów nie jest dużym miastem, ale w takim razie może któreś przedszkole prowadzi oddzielne posiłki :confused: . Dzięki za info :laugh2:

Junonko - co u Was? ;-)
 
Heja:-)

O boziczku,ale tu się dzieje:-D

Wiolinko kochana,serdecznie G R A T U L U J E M Y !!! Gabrysia dosłownie powaliła mnie na kolana wagą:tak: Mój Miko osiągnął takie wymiary dopiero 2 miesiące po urodzeniu:-p Bardzo zaciekawiła mnie Twoja informacja o porodzie do wody i już nie mogę doczekać się Twojej relacji:tak: A tymczasem odpoczywajcie i trzymajcie się ciepło!!!

Naya no wreszcie wiecie na czym stoicie,uff. O wiele łatwiej jest walczyć,jeśli wiadomo kto jest naszym przeciwnikiem:tak: Trzymam za Was kciukasy,abyście miały dość siły i woli walki,żeby pokonać tego wstrętnego grzyba i alergie!

Czarnulko wow,15 kg to nie lada wyczyn:-) Pozazdrościć. A Twoje prace z rameczkami fajowe. Ja też się swego czasu tym bawiłam,ale już mi przeszło;-)

Mad super,że z Kwiatka serduszkiem wsio ok. I brawa za dzielność. Mój Mikołaj ostatnio trochę bojaźliwy się zrobił i nawet na widok muchy ucieka z piskiem:eek: Mam nadzieję,że z tego wyrośnie i będzie mężnym facetem;-)

Asioczku jeszcze ja przyłączam się do życzeń dla Majeczki z okazji tak okrągłego święta:-) WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE ROCZNIACZKU!!!!!

Korzystając z okazji,że wpadłam tu na chwilę podpytam Was jak zamierzacie spędzić wakacje z naszymi dwuletnimi już szkrabami.. Ja jestem na etapie bardzo dogłebnego wertowania stron z ofertami i szczerze mówiąc zaczynam się wnerwiać. Bo otóż,wymyśliłam sobie,że fajnie by było pojechać gdzieś do gospodarstwa agroturystycznego,najlepiej nad jeziorko,w jakimś nie skażonym cywilizacją regionie,z miejscową tradycyjną kuchnią,czyli jedzonkiem wytwarzanym przez samych gospodarzy,z dobrymi warunkami lokalowymi,do tego z atrakcjami dla dzieci,zwierzątkami itp,itd. Oczywiście za przyzwoite pieniądze;-):-p No i jak do tej pory na nic pasującego nie trafiłam...Zawsze czegoś w tych ofertach brak..Już nawet skłaniam się do jakichś fajnych ośrodków wczasowych,z pełnym wyżywieniem,domkami letniskowymi z węzłem sanitarnym,ale ciężko znaleźć coś co by mi w pełni odpowiadało...Może wy macie sprawdzone miejsca gdzie można by się wybrać z dzieckiem??? Naprawdę będę bardzo wdzięczna za każdą informację. A już całkem zajefajnie by było,jakby któraś z Was także wybierałaby się w to samo miejsce co my:-)

A tymczasem ściskam mocno wszystkie czerwcowe mamusie i ich maluszki i zmykam na łono rodziny:cool2:
Papatki.
 
Tatomisi, dzięki za porodowe relacje. Cieszę się, że mimo braku swojej zaufanej położnej, tak dobrze sobie poradziliście. I tak sobie myślę, czy WY już czasem nie jesteście w domku, hy?

Naya
, pamiętam jak kiedyś chrzestny Tymcia podsunął nam artykuł o tej nieszczęsnym grzybie. Do dziś mam w oczach te zdjęcia z żołądka. I jakoś najbardziej mi utkwiło, że nie powinno się jeść owoców po jedzeniu czegoś innego, jako że długo czekając na trawienie gniją i robią lekki syfek. Do dziś mam opory, żeby dać Tymciowi jabłko na zakończenie posiłku. No i przecież w przedszkolu też jest najpierw śniadanie, a zaraz potem owoc. Nie wiem czy coś o tym słyszałaś, ale mi jakoś to nie daje spokoju. A za Waszą walkę trzymamy kciuki i życzymy dużo dużo siły.

Mad, super że dzielna Olka potraktowała badanie jako dobrą zabawę (oczywiście uważam, że dużo w tym Twojej zasługi z racji przygotowania Małej do badania)... A jeszcze bardziej super, że serducho jest ok.

Natka
, powodzenia w walce z gołębiarzem - syfiarzem :)

Tilli, co do wakacji, to... do niedawna myśleliśmy o Turcji, jako ze jest to jedyne rozsądne miejsce zagraniczne, w którym sezon zaczyna się w maju. A że nam o maj akurat chodzi, to tak właśnie miało być. Teraz jak to rozważam, to trochę mi kasy szkoda. Tym bardzie, że wyskoczyły nam różniaste koszty związane z remontami i domem jeszcze. Co do wczasów w Polsce, to pomysłów nie mam. My jak dotąd jeździliśmy najczęściej w Tatry... Raz byliśmy nad morzem. No i piękne są Bieszczady... Ale widzę, że Ty jeziorka szukasz, a na takowych chyba się nie znam. W dzieciństwie jeździliśmy nad Jezioro Rożnowskie, ale czy jest to szczyt marzeń, to nie wiem. I tak z ciekawości zapytam, jaka jest dla Was maksymalna kwota na ten wydatek? (to tak, żeby stwierdzić, że Turcja wcale droga nie jest :))Powodzenia w wyborze!

NO i zapomniałam Wam napisać, że dzisiaj mieliśmy suchą pieluszkę po całej nocy! Cieszy mnie to oczywiście, ale jednocześnie zastanawia, bo mam wrażenie, że w czasie dziennej drzemki Tymek budzi się na sikanie (potem usypiam go od nowa)... Tak więc nie mam pojęcia, jak tego dokonał, nie łudzę się absolutnie, że tak mu już zostanie, nie zmierzam też zrezygnować z pieluchy na noc. Po obudzeniu Tymek dzisiaj trzy razy sikał i to takie ilości, że nie wiem, gdzie mu się to wszystko pomieściło.
 
Hejkum!
Ja dziś w sprawie biznesowej.
Mam do sprzedania następujący alkohol.
Wszystko oryginalne, z banderolami, fajnie zapakowne (może być na prezent).
Jeśli byłybyście zainteresowane to będę się cieszyć bardzo, że się tego pozbędę :-D

1. Otard Cognac VSOP. Pojemność 700ml. Cena 130 złociszy.

Butla pięęęęęękna...

ae45ea4.jpg


W fajnej puszce.

2. Zielony Johnnie Walker, 700 ml, 80 zł.
 
reklama
Haha Easy interesy??:-)
TIILI - hmm,ja tez nic nie polece,ale sama pomyslalam,ze fajnie by bylo tak sie z kims spotkac na wakacjach:tak: My chyba jedziemy nad morze. Do Karwieńskich Błot. Arka kuzyna zona ma tam rodzicow i zawsze jak cos to tam brykamy:tak:
 
Do góry