reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Frotko, jeszcze trochę pognąbię :) A jak długo juz zażywacie żelazo? Jaki poziom WOjtuś miał HGB?

Agast, torty wyglądają ładnie, ale czy smakowicie to nie wiem. Ja zdecydowanie bardziej wolę domowe wypieki. A upieczenie torta jest dośc banalne, jak się ma dobry piekarnik.

 
reklama
Frotko no właśnie, problem z Ukrainą jest taki, jak piszą dziewczyny - właściwie nie ma tam standardu pośredniego. Są albo kompletni krezusi, którzy jeżdżą samochodami, których w Polsce w ogóle nie spotkasz, śpią w hotelach pięciogwiazdkowych i jadają w restauracjach, gdzie obiad kosztuje 200 hrywien, albo zwykli obywatele, którzy zarabiają dla porównania ok. 300-400 hrywien miesięcznie, więc raczej hoteli nie poszukują ::) Ja byłam w totalnym szoku, kiedy tam pojechałam. Ale mam nadzieję, że uda Wam się coś znaleźć :) Buźki dla Wojtusia.

Agast ja się chyba przychylę do zdania Mondzi - torty niby fajne, ale nie wiem, czy miałabym ochotę coś takiego zjeść... ::)
 
Nenyah, no ja w moim starym piekarniku wszystkie biszkopty miałam oklapnięte i wydawało mi się, że tak strasznie trudno zrobić dobry biszkopt. Wszystkie inne rodzaje placków wychodziły ok, a biszkopt zawsze był zmaszczony. A po tym, jak na Tymkowe urodziny wyszedł całkiem fajny torcik, to już chyba tylko biszkopty będę robić. Tanie i szybkie. A jak masz sprawdzoną cukiernię, wiesz, że są dobre, to możesz się zdecydować. U nas raczej takie maślane te torciska wszystkie.
 
Wszystkiego najlepszego. Stoliczka zaczarowanego. Co spełni wszystkie: sny, marzenia i pragnienia!

Gosiu Sto lat!!

Shirleyko - a pewnie,ze sprobuj :)
Nenyah - tory super!!I czekam na fotke wozka :)
Frotko - no to super wycieczka Wam sie szykuje :)
Agast - te torty tez ekstra!

A nam wlasnie dzis zepsul sie piekarnik ::) Przestal grzac. Pralka plyku nie pobiera...Dobrze,ze wszystko na gwarancji jeszcze ::)

A Mikolaj przez ten caly czas ma katar, od miesiaca juz?? No szok!! Niby nic mu w plucach nie gra,ale kaszle co jakis czas,az mu sie odrywa. Moze odkaszluje katar?? Mam nadzieje...

Mnie gardlo coraz bardziej boli, ech...

No i powiedzcie mi czy moje dziecko w nocy moze byc glodne??
Czy w wieku 12 miesiecy moze byc skok wzrostowy??

Bo od pewnego czasu Miko budzi sie w nocy, juz tak fajnie spal :( I choc klepiemy po pleckach,dajemy pic to potrafi nie usnac przez 1,5 godziny, kweka,poplakuje :( A tylko damy mu butle z mlekiem, moment i go nie ma. To chyba znaczy,ze glodny??Moze tez zeby, ale co zeby maja wspolnego ::)
 
Gosiu! Dużo zdrówka, uśmiechu, prezentów i wszystkiego naj, naj, naj

Agast ja właśnei wczoraj zamówiłam w tej cukierni torcik dla Kubusia ;D Fakt że drogo, ale w końcu pierwsze urodziny ma sie raz w życiu :) Ja sie zdecydowałam na taki zielono - brązowy samochodzik 8) Muszę przyznać, że bardzo profesjonalnie podchodzą do klientów. Zadzwonił do mnie pan z produkcji i ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Odpowiadał bardzo spokojnie i miło na moje wszystkie pytanie, a nie wszystkie były mądre ;) i podał mi telefon w razie jakbym miała jeszcze jakieś pytania ::) Jeśli tort będzie tak dobry jak obsługa, to z całą pewnością wart jest swoich pieniędzy. A jak sie rozgladałam, to były też dużo droższe a brzydsze :mad:
 
beztytuubmp1xh.jpg
 
Melduję, że wątróbka (ugotowana na parze wraz z jabłuszkiem, a następnie wraz z w/w jabłuszkiem rozciamkana i podduszona z ryżem i masełkiem) została pożarta :) Tj. ostatnio Łukasz w ogóle niewiele je, bo jedzenie go wyraźnie nudzi (chyba, że mowa o rzeczach, które można jeść samodzielnie - to może godzinami), ale pół miseczki wtrąbił. A drugie pół wtrąbił pies i wygląda na równie zadowolonego, mimo że jabłko to była reneta i nie wiem jakim cudem go nie wykrzywiło  ::)

Lileczko na pewno może to być skok rozwojowy - podobno dzieciaki potrafią mieć problemy ze snem, kiedy nabywają nowe umiejętności, np. chodzenie. Ale nie wiązałabym tego z głodem - może im po prostu być trudniej się wyciszyć. Łukaszowi też ostatni zdarza się potrzebować przed snem maminego utulenia, czego wczśniej nie praktykowaliśmy.

Gratulacje rosnacej Kornelii ;)

No to my idziemy na tortowy rekonesans :)
 
Aletko- zostałam, zostałam :) i juz leże w pojedynczej sali i zajadam wspaniałą zupkę pt. krupnik. Nastepny posiłek dostanę dopiero za 2,5 dnia!!!
A moja córa wprost uwielbia truskawki i właśnie zajada ryż z truskawkami i śmietaną ;D

No i super Kornelia przybrała na wadze przez miesiąc! Brawo!!!
Lila pisze:
No i powiedzcie mi czy moje dziecko w nocy moze byc glodne??
Czy w wieku 12 miesiecy moze byc skok wzrostowy??

Bo od pewnego czasu Miko budzi sie w nocy, juz tak fajnie spal :( I choc klepiemy po pleckach,dajemy pic to potrafi nie usnac przez 1,5 godziny, kweka,poplakuje :( A tylko damy mu butle z mlekiem, moment i go nie ma. To chyba znaczy,ze glodny??Moze tez zeby, ale co zeby maja wspolnego ::)
Lila- na pocieszenie powiem Ci ze u nas ostatnio jest to samo ::) Tylko ja jestem raczej twarda i jesc nie daje, ale czasem wymiękam i wtedy od razu zasypia...
 
Wtam

Agast jak robisz ten ryz z truskawkami i śmietaną gnuieciesz? no i jaką smietanę dajesz? czy to kupne cosik ::) sorki za błedy ale robert skacze mi po klawiatuze :p .....d;atego wiecej nie napisze chocbym chciała..
 
reklama
Gosiu wszystkiego, co najsłodsze i najpiękniejsze w tym wyjątkowym dniu!!!

Świeżynko do szczepienia podeszłam w ten sposób - nie będę ryzykować ewentualnego zachorowania na gruźlicę, teściowa mnie przekonała. Dzięki za komplementy :)
Paula, Nenyah A ile mierzą wasi synkowie, bo WIki coś 74/75 cm.
Agast Hehe, ja też nie jadłam tyle po cc ;D Kazali mi czekać na odejście gazów, cokolwiek to oznacza, a mi nic nie odchodziło,w końcu koleżanka z sali kazała mi powiedzieć, że odeszły, bo bym tydzień nie jadła ;D
Z praca współczuję, ale myślę, że sobie poradzisz :)
Aletko To ładnie Kornelka przybrała :)

Byłam na spacerze z niunią i wywróciłam sie ::) Leciałm jak głupia za reklamówką, którą wiatr porwał i wywinełam jak długa, palce u lewej ręki mam poobcierane ze skóry i kolana, krew lała sie ciurkiem prawie, najlepsze dżinsy rozdarte, że nic się pewnie z nimi nie da zrobić :( Boli mnie wszystko jak diabli. Dobrze, że byłam z koleżankę, to mi chociaż chusteczkę pożyczyła, bo ja zapomniałm swoich jak się przenosiłam rano do spacerówki.
Ech, a ja myslałam, że to Wiki będzie chodzić z poobdzieranymi kolanami, a nie ja ::)
 
Do góry