reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Fajnie by było jakby się poprawiła pogoda też widziałam tą długoterminową prognozę na tvn i wyglądało optymistycznie.
Ja tylko proszę by nie padało,a jak juz ma padać to tylko w nocy ;)

Frotko dziękuję za fotki.Wojtuś śliczny chłopczyk  8) :)
A menu roczkowe  jak w lokalu  :p tyyyyle smakołyków..... :)

Aletko czy mogę tez prosić o zdjęcia z Kornelki Roczku?Widziałam tylko kilka na FR.

Juciu  zdjęcia super!! Wszystkiego Najlepszego Dla Julka  z Okazji Skończonego 1 Miesiąca!!! :) :)
 
reklama
Lila, ja moczyłam Tymkowi pupkę w korze dębu i rumianku. Siedział w tym pare minut. Działa super! CIeszę się, że impreza udana i prezenty też. I mam nadzieję, że te sprawy "nie na forum" jakoś pozytywnie się rozwiążą.

Mamomisi, co u Was? Jesteście już w domku? Jak Emilka?

Dla Julka najlepsze życzonka miesięcznicowe :)

Dziękuję za dobre słowa. Powiem tylko, że już mi się walczyć nie chce i chyba nie będę.
 
Lileczko o biedny mały Miki! Z tego co wiem przemywanie nadmanganianem potasu jest pomocne w takich sytuacjach - spróbujcie. No i cieszę się, że impreza się udała :)
I dobrze że wspomniałaś, że masz zdjęcie, na którym rozpijam młodzież w brzuchu, bo ja go nie dostałam! ALETKO! DOŚLIJ! Myślałam, że nie wyszło...

Dajecie mi nadzieję z tymi długoterminowymi prognozami... a mój Mąż zmierza już do domu i przywozi mi i małemu Brzuchowiczowi Wierzgulcowi hot doga ze statoil  ;D świat nie jest taki zły...



 
Aletko już do mnie dotarły zdjęcia  :D
Widać, że świetnie się bawiłyście. Super, bardzo się cieszę.

Warszawianki jesteście wielkie!

Mondzi przykro mi :(
Przytulam.

Szkrabiku gratuluję CHODZĄCEGO synka!!!
Potrafi, to znaczy, że chodzi!  ;D

Megan dziękuję za kciuki, pomogły!!!

Lila cieszę się że urodziny Mikiego się udały! Czekam na zdjęcia!
Nie martw się! Będzie dobrze bo musi być! Trzymaj się!

Odmeldowuję się spać. Mam nadzieję, że Szymek jutro będzie spał dłużej niż dziś.
Wczoraj zachciało nam się gadać z koleżanką z Berlina przez Skype do 1 w nocy, a Szymek wstał o 4:45!!!
Dlatego jestem nieco nieprzytomna.
Dobranoc
 
Witam!
Bardzo dzięujemy za komplementy zdjęciowe :) Dzisiaj rano mąż wpadł na pomysł zeby zrobić Hani sesję, bo juz dawno nie miała :laugh: więc smignęłiśmy do studia i pocykalismy 8) Nie było to łatwe bo mała modelka cały czas uciekała z plany. Ale pare fajnych ujęć udało się zrobić ;D

Lila- ciesze sie ze urodziny sie udały mimo wszystko. Na odparzenia polecam wodny roztwór gencjany ( do kupienia w aptece). Hania ostatnio sie tak odparzyła ze wyglądała jak by ją kwasem ktoś oblał :( i nic nie pomagało tylko ta gencjana. Nie wygląda o pięknie bo cała pupa jest fioletowa, ale super działa! A i nocki życze przespanej.

Dla Julka wszystkiego naj, naj naj ;D ;D ;D


Szkrabiku- eee... nie taki szczypiorek.. a waga od jakiegos czasu cały czas w tym samym miejscu- 4 kilo mniej niz przed ciaza. No i gartulacje dla Tymka za chodzenie!!

Frotko- Wojtuś cud miód na fokach ;D Uwielbiam Go!!! Jest taki słodziutki ;)

Minko- Wiki na zdjęciach jak królewna. Super!

Shirleyko- ociepli sie na następny weekend bo my wyprawiamy urodziny Hanki na działce, więc MUSI być ciepło i koniec!




 
Aletko - Do mnie doszly tylko dwa wiec przeslij jeszcze raz wszystkie :)

Dziekuje za pomysly na pupe!!Jutro smigne do apteki z rana,a jak sie ta gencjane naklada??Jest instrukcja obslugi??

Ide spac,
papa :(
 
Agast, dzięki!!!

Aletko, zmartwiłaś mnie, bo to znaczy, że przegapiłam pierwszy krok mojego synka :-[ tupta od dłuższego czasu, tylko, że dopiero teraz tak na dłużej... buuu...

Lila, uszka wyżej! I dzięki za gratki ;)

PaulaC, dzięki :D Tego się będę trzymać ;)

 
Witam jeszcze przed snem...
Frotko - czy i ja mogę się pokornie o zdjęcia upomnieć :) ? Jak po imprezie?
Paula - po 9 latach małżeństwa wiem, że On jest z Marsa, więc staram się artykułować swoje potrzeby, uczucia i pragnienia. Jak mi pierszy szok minął, że ja-gwiazda nigdzie nie zabłysnę spróbowałam sztuki negocjacji i niestety moje potrzeby odbiły się od mężowskiego stanowiska jak od betonu - i niestety to dla mnie jest najtrudniejsze do przyjęcia - wiem, że nie znosi imprez towarzyskich - ale na Boga raz na kilka lat dla mnie mógłby się przecież zmusić.... Niestety nie jestem godna jego ofiar...i to mnie dobija.
Tak, że Mondzi kochana podaję Ci łapkę ze zrozumieniem tematu. Każda walka kosztuje mnie więcej a na dodatek nie przynosi żadnych rezultatów. Prawdę mówiąc na dzień dzisiejszy pas. Ale może jutro zmienię zdanie....

Szkrabiku - brawa dla chodzącego Tymusia!
Lila - super, że się imprezka udała!
Juciu - slicznie wyglądacie oboje na zdjeciach. I te zielenie...
Minko - śliczna Wikunia w podpisie!

Słodkich snów, słusznych przyrostów i wszystkiego milutkiego w drugim miesiącu życia Juleczkowi

 
reklama
Do góry