reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Agast - czy zaszczycisz i mnie Waszą profesjonalną sesją foto? Baaaardzo proszę :)
MamoGosi - rozumiem emocje, mnie pomału też ogarnia radosne podekscytowanie - jeszcze 4 dni ! Dzięki za relację.
Beatusku - dzięki, i ja mam nadzieję, że będzie gut bo kocham jednak tego skurczybyka. Maja jak Igorek jeździ krzesełkiem do karmienia ale razem z blatem bo ona to ciężki kaliber -
Jucia1977 pisze:
...ale Pudzianowskiego w domu mieć nie chcę...ze strongmanem przesadziłaś ;D
- Jucia zwolniła wakat Pudzianowskiemu - Maja go bierze :)
Ucałowania dla małego automobilisty :-*
Świeżynko - duuuużo zdrówka dla Wojtusia. Na pewno do piątku go wykurujesz i wyruszycie w rejs nad morze, którego Wam niezdrowo zazdroszczę ;D ;D
Nenyah - udanego zakupu w tą nieudaną pogodę - że też chce Ci się z domu wychodzić - brrrr
Easy - powodzenia z raszplą !!
 
reklama
Nenyah - jedyna, dzięki za słońce!!! - wynijszło w momencie czytania o Twoim! Nie widziałam go od tygodnia!! A wczoraj mieliśmy poważne sytuacje powodziowe w NSączu, o 4 nad ranem jeździł patrol straży pożarnej i z głośnika ogłaszali alarm przeciwpowodziowy. Oby te deszcze w końcu nam odpuściły. Podziwiam za to wychodzenie niezależnie od pogody.
 
witajcie!
Ja wpadam złożyć zaległe życzenia urodzinowe:
Dla Wiktorii i Totulka wszystkiego najpiękniejszego i najsłodszego  :-* Używajcie dzieciństwa i bierzcie z niego garściami.    
 
No, ale ze mnie gapa- rozpisałąm sie z samego rana i zapomniałam pożyczyć.

Wiktorio i Totulku- 100 lat i wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!

MagW
- Gosia jeżdzi na nocniku po całej chałupie, odkąd sie nauczyła to bez jednej przerwy woła si i zaczyna sie rozbierac, wiec ja sadzam na ten nocnik, bo nigdy nie wiem, czy rzeczywiście chce, czy nie, ale ostatnio chce bez przerwy, własnie ze wzgledu na to jezdzenie.
 
Witam :)

Dzis mi juz lepiej, dzieki dziewuszki,ale tego mojego chlopa zabic to malo, sciemy jakies wymysla, mi z tym zle,a ten na drugi dzien mi dopiero mowi,ze on o tak sobie, no koszmar ::)

Aletko - juz zdjec slac nie musisz, przeslala mi je Junoka, imprezka rewelka!!A Ty tej gencjany nie rozcienczasz??Tylko tak prosto na wacik z butelki??Narazie nalozylam mu clotrimazolum.
Agast - sliczne zdjecia!!Buuu ja tez chce dla dziecka taka sesyjke!! ::) :)
Swiezynko - zdrowka dla Wojtusia!
MamoGosi - przytulam!!A opis porodu bardzo fajnie sie czytalo :)

Nocka w miare, poza pobudka o 12 i ponownym usnieciu o 2 ::)

Musze cos sie do szkoly uczyc,ale m sie tak nie chce :mad:

Poszukam jakichs zdjatek z urodzin... ::)
 
Witam ;)

Agast zdjęcia przesliczne...normalne profesjonalna modelka z Hani :laugh: coś po mamusi musi mieć ;)

MagW miło mi że się zdrowo "uśmiechłaś" ;D

Eh a ja się szykuję zaraz do kościoła termin ustalić ::) kurcze ależ ja się boję tylko sma niewiem czego ;).Wogóle bezsensu uwazam to wyszło mialy byc tylko chrzciny,niechodzi o to że niechcę tego kościelnego bo i tak z tym moim "durniem" ;D wiem że będe juz zawsze...jejku alez to poważnie zabrzmiało,ale chodzi o to że nawet jak uda mi się skombinować kieckę to i tak muszę kupić buty porządne bo aj raczej an szpilkach nie łażę tylko płaskei raczej(ze względu an mój kręgosłup) no i maksowi buciory koszulę garnitur jest z cywilnego no i fryzjer by mi się przydał ;D rzecz jasna,także to się tak mówi bo za ślub płacic nie muszę ale to i tak wydatki jednak są.Tymbardziej ze mama mi nie pomoże finansowo i wszystko na mojej głowie ubranie Roberta do chrztu i zrobienie obiadu i ciasto jescze teraz urodziny Roberta tort trzeba zamówic eh z tym wszystkim.No akle koniec zrzędzenia jakoś damy radę musimy ;)

Co do pogody to mnie też juz wkurza wieje ,pada a za chweilkę słonce parzy nawet niewiem jak amm dzieciaki ubierać.Wczoraj tez wyszlismy na spacer bo słonko tak ładnei świeciło a za chwilę zapierdzielaliśmy do domu bo Robert cały lodowaty mimo dwóch swetrów i portek :p Waneska widzę tez ma dosc tylko ciągle bajki ogląda albo przed kompem siedzi i gra bo takie nudy i nie am co robić

Shirleyko co do mamy to możemy sobie ręce podać.Z moja tez się pokłóciłam wczoraj się wkurzyłam bo Waneska dopiero co po zapaleniu pluc,a ona wczoraj jak mnie nie było zabrała ją do siebie trochę (obiecała ze ją zabierze na cały dzien a wzięła ją na 1,5godzinki) i ubrala ją w cieniusie rajstopki bez czapki i sukienke, i zabrała ja do solarium jak szła(na to kasa jest) i jeszcze zadzwoniła zebym sobie po nia przyszła a to kawałek było i Wanecha tak zmarzła ze az łakała.No to się wkurzyłam i powiedziałam jej co swoje...ale to pewnie jak zwykle ja będę musiała ja przeprosić no bo ajk mozna mamie zwrócic uwagę..no to się wygadałam i juz mi lepiej a Tobie życzę pogódz się chociazby ze względu na urodziny ;D

LiLA przytulam i pocieszam z powodu dziadka :( i do nauki i zmykaj!!! ;D



 
Asiu no musze,ale nie chce mi sie,a teraz jeszcze babcia przyszla ::)

Wlasnie dostalam poradnik starszego dziecka, ale fajowy. W pudelku sa tez skarpetki, deser i modyfikowane mleko w kartoniku z rurka ;D
 
Mamogosi, no to faktycznie poród szybciutki :)
Agast Sesja rewelacja! Ale fajnie mieć profesjonalistę w domu ;)
Świeżynko spacjalnie dla ciebie :)

A my już po szczepieniu i to podwójnym :( Okazało się, że jak teraz zaszczepimy Wiki przeciw gruźlicy, to na MMR dopiero będzie można za jakieś 2 miechy, to nasza lekarka zdecydowała, że zaszczepimy od razu i na to. Przy pierwsze szczepionce mała się jeszcze jakoś trzymała, ale przy drugiej płacz wielki, siedziałyśmy z 10 minut w poczekalni, bo nie mogła się uspokoić, aż nią wstrząchało :(
Waży niewiele, myślałam, że z kilo więcej, bo wszyscy mówią, że ciężka i dobrze wygląda a tu tylko 9 kg, równo ::)
 
Narazie bedzie tylko pare zdjec,bo reszta zdjec na aparacie chrzestnego i chrzestnej.

Bede dmuchal :)
img00134oh.jpg


Taki rowerek dostalem :)
img00072wl.jpg


Z rodzicami
img00379yk.jpg


Bujany konik :)
img00396pw.jpg


Tak sie swietnie bawilismy :)
img00900vw.jpg


Narazie tyle :) Ciekawszych zdjec na aparacie swoim nie mam ::)

Minko - przytula ode mnie Wiki !!
 
reklama
Lileczko Widzę, że impreza była udana! Świetne czapeczki! ;D A jaką muchę ma Miki :D

Wiki spi, dałam jej nurofen dla dzieci, bo 2 szczepionki naraz to duzo, może mieć podwyższoną temperaturę.
 
Do góry