reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Dzień dobry :)

Nie było mnie wczoraj, więc przede wszystkim przesyłam dla Wojtusia i dla Wiki spóźnione, acz najszczersze życzenia wszystkiego co tylko w pełzaczym świecie najlepsze! :D

Poza tym dziękuję za mniej lub bardziej zasłużone  ::) komplementy odnośnie mojego ciążowego imidżu   :-*

Mad ojej, wcale nie zabrzmiałaś obcesowo - moja odpowiedź była najzupełniej w dobrej wierze, nie próbowałam strzelać focha w imieniu mej urażonej poetyckiej duszy ;) Jednak emotikonki to najwyaźniej za mało ;)

Frotko raaany, ale pyszności szykujesz! A powiedz mi na czym polega Twoja koncepcja kruchego ciasta z truskawkami? Tj. jest na zasadzie tarty (tzn. owoce na wierzchu) czy takie jak np. ze śliwkami, czyli z truskawkami inside? Bo brzmi niezwykle apetycznie i może sama bym się złamała i zrobiła :) Btw wysłałam Ci maila :)

Szkrabiku ech, ten fotel też jakoś do mnie nie przemawia z racji twardości... ale znowuż takie porządne wielkie miękkie fotele to nawet w Ikei raczej w okolicach tysiąca złotych chodzą, a na to mnie absolutnie nie stać, chlip. Wygląda na to, że będę w końcu musiała iść na jakiś kompromis, czego strasznie nie lubię!  ;)

Agast e tam, chłopaki lubią takie dziewczyny przedsiębiorcze :D Wolałabyś, żeby to ją za warkocze ciągali? ;)
A poważnie to nie wiem, ale nie wydaje mi się, żeby w tym wieku dało się nasze dzieci skutecznie tego oduczyć za wyjątkiem powtarzania w nieskończoność, że tak nie można ;) Jeszcze chyba trochę czasu minie zanim zaczną szanować integralność obcych pełzaków - w końcu cudze włosy są takie interesujące!

A ja dziś sama samiusieńka siedzę cały dzień, bo Mąż pojechał chałturzyć :( Strasznie mi smutno i źle, ale pocieszam się rozpisjąc menu na urodzinki Łukasza ;)




 
reklama
:)

Spóznione życzonka ale szczere dla TOTULKA I WIKUSI !!!! DUżO UśMIECHU NA WASZYCH BUZIUCHNACH I DUZO DUżO SłONECZKA DLA WAS KOCHANE SZKRABY!!!

johncoltraned8ao.jpg
STO LAT!!!

MagW ah te chłopy doskonale Cię rozumiem ja tez mam spięcia z Maksem no napewno banalna to sprawa w porównaniu do Twojej ale jakże wkurzająca.Najlepiej to siedzieć przed telewizorem i kompem a mi nic pomagać nie trzeba jak to Maks mówi a co to z dwójka dzieci rady nie mozesz dać? :mad: jakbym mogła to bym chyba go w tyłek kopła ;D tak mnie wnerwił że dzisiaj obiadu nie zrobię 8) zrobie tylko dzieciaczkom...a ja i tak się odchudzam także ;D

Agast a myslałam że tylko u mnie problem włosowy...ja takze nie mogę oduczyc tego Roberta ciągnie jak oszalały ::) zwłaszcza jak wstac mi się z wyrka niechce :p .I zdobył nową "umiejętność" bicie w twarz i to tak fest wczoraj tak walnął tesciowej ze ręka jej się odbiła..fakt opiernicz dostał .no ale to dziecko przeciez nie będę mu zakazywała zabaw z babcią ;D >:D

Aletko urodzinki Kornelki super...zwłaszcza mali goście ;)

Minko zdjecia Wiki ślicznze!!!! jak księzniczka wygląda..

Frotko no Totulek urósł....ale czeka to kazde dziecko czy tego chcemy czy nie (mi tez przykro ze tak szybko to wszystko mija)
 
Hej
Dzisiaj piszę z pracy - powód złości zszedł mi z oczu i od razu humor mi się poprawił :)
Do tego dostałam od Aletki super zdjęcia i napatrzyć się im nie mogę:
Prześliczna Kornelia w prześlicznej sukience, Super dzieciaczki i super Mamusie. Zwróciłam szczególną uwagę na nieznaną mi obrazowo Shirleykę -  komplementy dostajesz zasłużone - pięknie wyglądasz! Ciąża Ci najwyraźniej służy.
A te ekwilibrystyczne :) zdjątka po prostu mnie rozłożyły. Jestem w totalnym szoku! "Zwis" mi już nie potrzebny  ;D ;D Dla mnie to niewyobrażalne ewolucje! Ledwo Maję nauczyłam schodzić z łóżka a tu takie akrobacje Kornelii widzę, że szok - wyższa szkoła kaskaderska :) Szczery podziw!
Asiu, Colletto - dzięki, pocieszające, że nie ja jedna tracę nerwy w nierównej walce
Asia_24 pisze:
no ale to dziecko przeciez nie będę mu zakazywała zabaw z babcią ;D >:D
Asiu -  dzięki za ten mój spontaniczny wybuch zdrowego jakże śmiechu :))) Żeby nie było niedomówień oczywiście nie popieram trenowania na drogiej Babci :)
Frotko - udanej imprezy!
Agast - jedni za włosy, jedni po buzi a jeszcze inni za uszy !!! :) i to jest przypadek naszej Majuni. Tak sobie kombinujemy już z Irkiem, że Maj zostanie uchologiem :) Ja ją karmię, a ona zdecydowanym gestem odwraca moją głowę i "bada" uszy. Żeby sobie upokarzających gestów oszczędzić same z Babcią nastawiamy już co trzeba :)
Junonko - biedaku - zdrowiej szybciutko!
oooo Agast - BOSKIE zdjęcie w podpisie - profesjonalna sesja???
 
Cześć Dziewczyny!

Aletko gratulacje dla Kornelki!
A do mnie znowu żadne zdjątka nie doszły :(

Frotko od Ciebie też żadnych zdjęć nie dostałam :(

Minko śliczne zdjątka, tort robi wrażenie, a Wikunia była z pewnością gwiazdą przyjęcia. :)

Agast świetne zdjęcie w podpisie. Bardzo profesjonalne.
Szymek dla odmiany okropnie szczypie! i też nie wiem jak go tego oduczyć ::)

MagW nie chcę się wtrącać, ale może lepiej porozmawiaj z mężem, wytłumacz mu jak bardzo Ci zależy na tym weselu. Powiedz jak się czujesz, ile to dla Ciebie znaczy.
Mężczyźni czasami kompletnie nie mają pojęcia o co nam chodzi, więc trzeba im to uświadamiać. ;)
To, że nie będziesz z nim rozmawiać to faktycznie może być bardziej kara dla Ciebie niż dla niego.
Tobie też się coś od życia należy!

Szkrabiku hmm no to faktycznie zagwozdka z tym fotelem.
Widać przeznaczone Ci jest kupić jakiś nowy porządny, spełniający Twoje surowe wymagania mebel ;)
 
Aletko - super zdjęcia, a przede wszystkim dzięki wymarzonym gościom Kornelka miała wyjątkowe urodziny! ;D Poza tym gratuluję Twojej Pannie samodzielnego chodzenia,a Tobie życzę cierpliwości przy pilnowaniu i spostrzegawczości, bo Kornelia to "żywe srebro" i teraz wspinaczka zacznie się na dobre i to już pewnie w wyższe partie umeblowania ;)!

Shirleyko - w ciąży wyglądasz kwitnąco, wyraźnie Ci służy. :)

Wszystkie wyglądacie Dziewczyny świetnie. Agast ze zdjęcia na zdjęcie jest jeszcze szczuplejsza ;)

Beatko25 - głowa do góry, dobrze że trafiłaś do chirurga teraz, a nie np. za rok. Na razie nie zrobił z tego tragedii, więc nie myśl pesymistycznie - samo wróci do normy.

Easy - kobieto co tam u Ciebie? Jak kariera?

Minko, Lila - torty godne podziwu...za rok poproszę o radę ::)

Agast - zdjęcie Hani i żyrafy bomba. Pełen profesjonalizm modelek ;D




 
Nie piszę nic, bo źle mi strasznie i nie zanosi się na jakąś szczególną poprawę. Już nie wiem, czy to ja jestem beznadziejna, czy mój chłop, ale zwyczajnie nie mam ochoty dłużej tego ciągnąć. W piątek minęło 5 lat od naszego ślubu i ta rocznica mnie zwyczajnie dobiła. Ale nie będę o tym pisać, bo to niczego nie zmieni.

Aletko, strasznie się cieszę, że goście jednak dopisali i Kornelka miała wyjątkowe urodziny. No i Warszawiankom muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. No wielkie jesteście i już :)

MInko, a Twoja WIki śliczna dziewczynka. I zawsze taka czyściutka i uczesana. A jako, że wczoraj nie zdążyłam z życzeniami, to dzisiaj życzę Małej wielu powodów do radości.

Frotko, tym razem i ja dostałam fotki Wojtusia. Jest bezdyskusyjnie śliczny. A to, że już nie niemowlak, to taka kolej rzeczy. Wychowywanie dziecka w wieku poniemowlęcym jest równie fascynujące :) Dla Wojtusia również najlepsze życzenia.

MagW czy mam rozumieć, że to wesele było wczoraj? I że nie poszliście? Czy dopiero za tydzień? Oni nie są w stanie zrozumieć monotonii życia, bo żyją jednak trochę inaczej. Ja wczoraj pojechałam do galerii, po kurtkę dla Tymka i bardzo dobrze wpłynęło to na mój nastrój. Ale to był mój pierwszy samotny wyjazd od bardzo bardzo dawna. Nawet loda zaliczyłam. I wyjątkowo smakował...


 
No to i ja witam w gronie WNERWIONYCH NA MĘŻÓW!!! też od wczoraj z moim się delikatnie kłócę.Mam ochotę go tak opierdzielić ,ze normalnie nie macie pojęcia!! i w zasadzie powstrzymuje mnie tylko jedno!!!! to ze on jutro na tydzień wybywa z domu i jakoś potem żałowałabym ,ze go tak zrabałam..ale gdyby nie to ,to poprostu wrrrrrrr.I własciwie nawet się cieszę ,ze on na ten tydzień wyjeżdża!! byle bym się dobrze czuła i będzie ok!! Odpocznę od niego to i spojrzenie świeższe załapie.Faceci są dziwni i tak jak piszecie nie mają pojecia o tym jak "my" żyjemy.Oni mają swój świat.A my..?? ehhh.

Aletko zdjecia super ,ale dostałam tylko częśc wiec poprosze o resztę ;).Cieszę sie ,ze urodzinki się udały -zresztą jak miały się nie udac jak tacy goscie byli!! I gratuluję chodzenia Kornelce

Minko Wiki wyglładała ślicznie i bardzo bardzo odświętnie a torcik...!! Pierwsza klasa.Bardzo ładny i napewno smaczny ;) Prezenciki z tego co piszesz też fajowe.

Mondzi głowa do góry-bedzie lepiej zobaczysz.Nie wiem kiedy ale bedzie.A takie samotne wypady to jest poprostu super sprawa.Ja staram się co sobotę tak wyjechać sama.I często mój mąż mówi: poczekaj to ja Cie zawioze ,pojedziemy razem( chyba szalony-jak sama to sama ;)) ale ja mu zawsze mówię ,ze z ogonami nie jadę :p i daje mi spokój.Trzeba sie czasami wyrwać bo zbzikować mozna inaczej!!A i Panom dobrze zrobi jak posiedzą troszkę sami ze swoimi pociechami ;D

Agast bardzo ładne zdjęcie w podpisie

Idę dalej sie kurować pozdrawiam papa

 
W wolnej chwili wklejam parę aktualnych fotek. Mam nadzieję, że mi się uda bo już słyszę kwilenie spod kołdry ::)

Liczą na to, że mi się odbije lub uleje, a ja sobie z tego nic nie robię - po jedzeniu najzdrowszy jest sen... :laugh:
dscn49566mk.jpg


Nienawidzę czapki,ale mama mne oszukuje i zakłada mi ją jak śpię ;D
dscn49329gy.jpg


Tylko usnę, a mama bez mojej zgody i wiedzy pakuje mnie do wózka...i na spacer...że niby to tak zdrowo...też coś... :(
dscn49695zd.jpg


A tu mama udaje, że już bardzo schudła i nie waży cholernych 63 kg...tylko o 9 mniej ::)
dscn49634ys.jpg


 
Juciu wszystkiego najlepszego dla Julka z okazji pierwszej miesięcznicy!

Mondzi będzie dobrze. W każdym małżeństwie zdarzają się kryzysy, ale najważniejsze to walczyć o związek jeśli się kocha.
Przytulam!

Junonko jak Tomek wróci to go nakieruj na właściwe tory! Nie ma to tamto!

Idę przewinąć i położyć Szymka na drzemkę.
Pogoda wstrętna, leje, wieje, ale jest w miarę ciepło.
Nic na razie się odmeldowuję.
 
reklama
Aletko - dostałam zdjęcia ;) Wspinaczka w wykonaniu Kornelii niezła ;D A urodzinki ŚWIETNE (choć MAŁO!!! :-[ ) !!! No i gratki samodzielnego chodzenia!
agast, ja sądzę, że Hani przejdzie. Na Twoim miejscu zaznaczałabym, że tak się nie robi i już... No a "z wiekiem" sądzę, że się Hani pozmienia! Marysia gryzie - na razie siebie i nas ale nie chcę pomyśleć co stałoby się gdyby dopadła jakieś dziecko ::) Tym bardziej, że u niej widać, że gryzie ze złości... A ponieważ robi to naprawdę mocno ::) to zwracamy jej uwagę srogim głosem za każdym razem i robimy "nununu" ...
Zdjęcie w podpisie BOSKIE!!!
Jucia, Julek jest śliczny!!! A kariera... hmmm... awans czeka na przyklepnięcie przez podstarzałą "najgłówniejszą" dyrektorkę, która ma obiekcje ze względu na mój... wiek :p Mamy się spotkać, pogadać i ona zadecyduje... taaa...

Uciekam, bo pora kąpania, a obiecałam dziś córeczce dłuższe popluskanie się we wodzie...

 
Do góry