reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Gdyby nie spostrzegawczość Aletki, to dąłabym niezłą plame... ::)
Takiemu przystojniakowi jak Julek niepożyczyć??? A fe ciotko easy...
Zatem mały i najsłodszy Julianie jakiego znam z okazji zakończenia okresu noworodkowego i wkroczenia w poważny wiek niemowlęcy życzę Ci dużo radości, zdrówka, spokojnych snów i pociechy z Rodziców... a i z Dziadków też !!!
 
reklama
Cześć mamuśki :)

Agast, a właśnie, zapomniałam Ci napisać, że jesteś straszliwy szczypiorek!!! :D Zrzuciłaś coś jeszcze po drodze? Przyznaj się ;) Dopiero na zdjęciach od Aletki to widać. Co do ciągnięcia za włosy to Tymek mnie kiedyś namiętnie ciągał, ale zastosowałam metodę: ciągnąć Go w tym samym momencie. I kiedy puszczał powoli moje kłaczki - to ja Jego też. I się oduczył ;)

Shirleyko, ten fotel nie jest taki znowu twardy ;) Fakt, mam w salonie fotel Ektorp z Ikea, jest cały w poduszkach, duży etc., pewnie o coś takiego Ci chodzi. Kupiliśmy go w komplecie (2 fotele + sofa) i faktycznie sam fotel kilkaset złotych kosztował  ::) Ale ten Madrid z Jysk jest naprawdę fajny, wygodny, możesz głowę oprzeć i nawet drzemać (wypróbowałam ;)). Ja sobie kładłam na kolana wielką poduchę (taką, na której w ciąży śpi mój brzucholek), na niej Tyma i bylo bosko. Jeśli będziesz miała okazję zajrzyj do Jysk i sobie usiądź, wypróbuj. Pobujaj się, jest naprawdę fajny, a nie kosztuje aż tak dużo :)

PaulaC, może i tak, sama nie wiem. Póki co mam tego świadomość, a za jakiś czas, kiedy już będę się porządnie przygotowywać na przyjęcie Amelki - poszukam czegoś albo jednak pokombinuję z tym, co mam ;)

Juciu, ale śliczne fociaczki ;D Pięknie wyglądasz, Julek przesłodki, a przy okazji ucałuj Go od forumowej cioteczki w piętkę, co by miał świadomość, że już miesiąc spędził po tej stronie maminego brzuszka ;D

Byliśmy dzisiaj u znajomych dzieciaczków. Całe stado było, same chodzące. I co zrobił Tymek ??? Uwaga, uwaga: wstał i sobie najzwyczajniej w świecie poszedł!!! Nie qmam tego mojego dziecięcia, ale robi się coraz ciekawiej ;)
 
Juciu Julek śliczny, a spiący w wózku do shrupania normalnie :D
Aletko, Frotko Fotki super! Ale Kornelka sprawna, a Wojtuś już taaki dorosły! :)
Agast Nowy image fotkowy śliczny! :)
Szkrabiku No to kolejny dziciaczek się rozchodził! Brawa dla Tymka! :)
Mondzi Dobrze, że nie widziałaś Wiki po zjedzeniu torcika, juz taka czysta nie była ;D

Moja córa ma w poważaniu nowe zabawki, woli łyżkę do butów ::) ;D
 
Aletko teraz mam komplet zdjęć.Dziękuję.Mała solenizantka wygląda bardzo ładnie.Widać ,ze wszyscy mali i duzi super się bawili!! i o to chodzi!!

DLA MAŁEGO JULKA W PIERWSZĄ MIESIECZNICĘ WSZYTSKIEGONAJ NAJ LEPSZEGO!!

Szkrabiku brawa dla Tymcia!!
 
Słuchajcie, od kiedy można powiedzieć, że dziecko chodzi? Bo wczoraj bardzo porządnie przeszedł cały kawał, dzisiaj znowu wstał i poszedł, ale potem oczywiście znowu na czterech pomykał... to chodzi już, czy nie chodzi ???
 
A ja z racji tego, że taki samotny i smutny mam dzisiaj dzień, poszłam i po raz pierwszy w tym roku nabyłam drogą kupna dwa kilogramy truskawek, które właśnie z zapałem pożeram ;D Są OBŁĘDNE!  Łukasz już śpi, a ja liczę, że nie zasnę przed powrotem Męża.

Juciu i Julku, czyli J&J ;) OLBRZYMIE GRATULACJE Z OKAZJI UKOŃCZONEGO PIERWSZEGO MIESIĄCA ZNAJOMOŚCI! :D Obyście zawsze byli tacy radośni i tacy piękni jak na dzisiejszych zdjęciach :) Co do udawania, to rzeczywiście idzie Ci doskonale, nic tak nie wyszczupla jak wózek ;)

Szkrabiku według mnie można powiedzieć, że dziecko chodzi, kiedy przemieszcza się samodzielnie nie dotykając rękami podłoża :p Więc się nie zastanawiaj bez końca, tylko doceń wreszcie sukcesy swojego chodzącego syna! :D

Ech, czy kiedyś jeszcze w ogóle się ociepli? :(




 
Juciu super zdjęcia!! Dla Julka buziaki z okazji skończonego 1 miesiąca!!!

Shirleyko Musi sie ocieplić bo ja mam urlop na poczatku lipca!!! ;D
Oglądałam prognoze pogody długotrminowa na tvn i jest optymistyczna!!! miejmy nadzieję że sie sprawdzi!!!

Mondzi jeśli sie kochacie to nie ma mocnych będzie dobrze!!!!!!!!

Agast ja od początku powtarzałam małej że nie wolno ciągnąć za włosy mamy i babci. Dziadka i tate można bo sami tak chcieli ;D I skubana doskonale to rozumie. Ostatnio dziadek oduczył ciągnięcia a w zamian pokazał jak sie robi głasiu głasiu ::) i działa :)

Frotko zdjęcia Totulka super!!! mamy taki sam rowerek tylko inną kolorystykę. Mała uwielbia w nim jeździć szczególnie na stojąco ;)
 
Hej,

Wszystkiego najlepszego dla Julka z okazji skonczenia pierwszego miesiaca!!

Agast - podpis i ava super, ma zdolnosci ten Twoj maz,no i niezly sprzet!!
Aletko - do mnie doszly tylko dwa zdjecia, upijanie ciezarnej i pelnia szczescia, Shirleyko wygladasz slicznie!! Doszly tez zdjecia ze wspinaczki Kornelki - swietne!!Gratuluje chodzenia!
Minko - nowy podpis??Sliczny :) Tort super!! Dla meza sto lat!!Fotki ekstra!
Juciu - Juleczek do schrupania!!
Junoko - zdrowka!
Szkrabiku - gratki chodzenia!! Mikulec tez coraz wiecej krokow robi sam :)
Czarnulko - gratki zabkow!
Mondzi - przytulam!
Frotko - fotki cudne!!

Moje dziecko ma strasznie odparzona pupe :( Az takie ranki,dzis w pewnym momencie wyl z bolu,nie chcial usiasc :( Teraz spi, wietrzylam, posmarowalam alantanem. Co moge zrobic jeszcze,by mu ulzyc?? :(

Dziekuje raz jeszcze za wszystkie zyczonka!!

Urodzinki byly bardzo udane, rowerek podobny do rowerka Totulkowego,bujak, sliczna ksiazeczka z ruchomymi zwierzatkami,kasa. Byl grill przed domem, w ogrodku. Wczoraj urodziny Arka, dwa wieczory pod rzad mam zostala z Mikim i synem siostry,a my moglismy wybyc z domu na balety. Dzis mam dola, bo Miki bidulek,a Arek od rana piwkowal ze szwagrem,bo jak to nie wypic ::) Pojechali juz do domku, Arek poszedl spac, a ja sie boje,ze Miki z placzem sie obudzi :( Do tego dochodzi jeszcze pare spraw, ale to nie na forum, ech...:(

Byleby ta noc byla spokojna, zeby moja mordka nie plakal :(
 
reklama
Lileczko super,że urodziny sie udały!!!
I nie bądź smutna !!!! uszy do góry!!! bedzie dobrze , jutro nowy dzień i na pewno będzie lepszy!!!
Spokojnej nocy!
 
Do góry