reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Uff, dotarłam na chwilę.

Jeszcze raz baaardzo dziękujemy za życzenia. Totulek jest wzruszony ;)

Minko, super, że impreza się udała :) My balujemy jutro, bo mąż dzisiaj w pracy :mad: Wyrwał się na chwilę wieczorem (no, na dwie chwile) a poza tym rano byliśmy razem na basenie (Wojtek to uwielbia i chciałam mu zrobić przyjemność w jego święto). Później szybko tort (marchewkowy, no comments...) i pognał. A my poszliśmy do tego fryzjera a potem, jak juz mamusia zmoczyła wszystkie chusteczki w domu z żalu, że dziecka święto a my sami, to się okazało, że świat nie jest taki podły jak to się wydaje na pierwszy rzut oka i Wojtek w swoje urodziny świetnie się bawił na imprezie!!! To się nazywa mieć farta w życiu - z takim startem na pewno zajdzie daleko ;)

A ja właśnie skończyłam piec szarlotkę, mam już upieczony spód do tarty, ten nieszczęsny tort stoi w lodówce (dobrze, że tata jutro przywiezie taki z cukierni...), skończyłam piec biszkopt na ciasto kokosowe i sernik na zimno ścina się w lodówce. Bezy są od wczoraj, czyli jutro maluję paznokcie ;) A żeby mi się nie nudziło, to jeszcze sobie wykoncypowałam kruche ciasto z bitą śmietaną i truskawkami. Truskawki już mam, pozostaje to ciasto ;) Ale póki co idę spać. Dobranoc.
 
babu0164nk.jpg
 
Aletko, Minko - gratuluję udanych obchodów roczkowych!
Aletko - Gratuluję Kornelii opanowania trudnej sztuki człapania na dwóch !!!
nie dostałam zdjątek buuu
Minko - wspaniałe zdjątka, Prześliczna solenizantka! Ekstra tort!
Frotko - tyle dobrego sama szykujesz ...co tu dużo mówić - jesteś wielka !
Lila - przykro mi z powodu śmierci dziadka, Arkowi - najlepsze życzenia!
Czarnulko - gratki ząbkowe dla Wikusi, super że w brzusiu dają czadu !!

U mnie trochę niefajnie i nie po drodze do kompa. Złoszczę się na chopa. Tak strasznie cieszyłam się na sobotnie wesele (nie miałam żadnych towarzyskich atrakcji przez 2 lata - od 2 tygodni wciskam się w piękną bordo suknię z gorsetem, w której byłam raz na ślubie siostry, myślę nad tym jak to będzie wspaniale...) a on mi wczoraj komunikuje, że się nigdzie nie wybiera, i mogę owszem iść ale sama...Biorąc pod uwagę, że NIGDZIE i NIGDY razem nie wychodzimy to tą rewelację odebrałam bardzo osobiście jako osobistą przykrość bardzo wysoko na skali przykrości uplasowaną :( Chyba nie będę się odzywać  ::) Tylko nie wiem dla kogo niby ta kara :)
 
4_518_2311.jpg
Spóźnione Życzenia Urodzinkowe Dla Wiki i Totulka!!!!!!!!Dużo,Dużo Zdrówka,Szczęśliwego Dzieciństwa,Radości ,Pomyślności!!!!Wszystkiego Najlepszego!!!!!
 
Dziiiień Dobry :)

Aletko po fotkach wnioskuję że Kornelka miała super Urodzinki w Super Towarzystwie  :) :)
Gratulacje Dla chodzącej na nóżkach Kornelki :) , no i liczba ząbków imponująca :)

Minko Wiki Prześliczna Mała Królewna :) A jaki Tort...też jak z bajki!!! ;)

MagW przytulam.Ci faceci...................... :mad: Ja z moim od wczoraj wieczór też nie rozmawiam,choć poszło nam o bardziej banalną rzecz niż u Was.A milczenie może byc karą dla obojga.Choć ja jestem bardziej pokrzywdzona,bo ja milcze a on śpi ::),dobrze że w takich chwilach moge z Karolą sobie pogadać ;)

 
Hej :)

Dla Wiki i Totulka przesyłamy najserdeczniejsze życzenia: radości, miłości, śmieszności i pyszności!!! :D

Shirleyko, tutaj jest nasz fotel: http://www.nlab.dk/jysk/pol/varekatalog_2005-06/imagepage15.htm nazywa się madrid (ten czarny po prawej stronie). Korzystając z okazji chciałabym zauważyć, że wyglądasz ślicznie, ciężarówko ;D

PaulaC, pomysł dobry. Pojawił się tylko jeszcze jeden problem: prawdopodobnie mój przecudny fotel nie zmieści mi się do sypialni... a to dlatego, że mam skosy, bo to pokój poddaszowy. Jeju dobrze, że mam jeszcze trochę czasu. Mogę przemyśleć i zakombinować...

Lila, przykro mi z powodu dziadka :(

Hm a ja mam małego cfffaniaka. Generalnie woli zasuwać na czterech, bo przecież już opanował tę sztukę perfekcyjnie, więc co się będzie wysilał... Ale wczoraj w obie łapki złapał butlę z herbatką, a że chciał się dostać do balkonowego okna - po prostu sobie do niego poszedł!!! Wcześniej robił 4 kroczki i bęc na pupę. A wczoraj przeszedł taki kawał, że z wrażenia otworzyłam buzię  :-[

Zmykam. Miłego dnia :)
 
A ja chcialam przeprosic wszystkie dzieci obecne na wczorajszej imprezie za skandaliczne zachowanie mojej corki ::) Do prawdy nie wiem jak ja oduczyc tego ciagania za wlosy... Moze ja ja powinnam pare razy pociagnac to zobaczyla by ze to boli ::) Jak myslicie??
 
reklama
Agast, no coś Ty, ona jest taka słodka przy tym, że Wojtuś na przykłąd już dawno zapomniał :)

A z tym ciąganiem, to myśle, że jej samoistnie przejdzie. Totulek też mnie iedyś ciągał a potem przestał.
 
Do góry