reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

No i nadszedl ten dzien!!!! ;D

Ze wspominek...


No to Kochane, ja chyba zaczynam. Wanie odchodz mi wody w pokanych ilociach. Id do lekarki i jad do szpitala. Tymek na licie mia by czwarty i chyba nie chce przegapi swojej kolejki. A tak swoj drog, to jestem bardzo zdziwiona.
Polecam si Waszej pamici.
Kto nastpny?


Hej dziewczyny
Jestem siostr Mondzi i chce Wam przekaza cudown nowin. Dzis o godz 10.20 przyszed na wiat malutki TYMU. Jest zdrowiutki i sliczniutki. Ma woski. Duy chlop, jak na to, e mu tak pieszno bylo, wazy 3.45 i ma 54 cm dugoci. Moja SIOSTRZYCZKA te ma si dobrze i ju go nawet karmia. Za chwilk jad do nich. Trzymajcie sie. Tak po cichu ledze wasze forum i ciekawa jestem ktory dzidzius urodzi sie nastepny. Powodzonka


No Mondzi rok temu to bylo, a jak dzis!!!Wielka jestes i tyle!!Tyle musialas przejsc,zeby powitac Tymka po tej stronie brzucha, juz rok jest z nami ten Twoj Skarb!!Sto lat Tymeczku!!Sto lat!!

Kolorowych snów...
Usmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dbranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...
 
reklama
Sto lat, sto lat, mnóstwa uśmiechów i samych spełnionych marzeń dla Szymka i Tymka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to rozsypał się worek ;) - rok temu też tak było, ależ nerwówka :) Nie chce mi się wierzyć, że dopiero co przeżywałam każde kolejne narodziny :) a teraz tu obok mnie sterczy mały pan i domaga się uwagi, bo jak nie, to powywala przyprawy z szuflady. Niesamowite :)
 
Tymku Sto Lat!!!!!! Wszelkich wspaniałości, Dużo radości i Uśmiechu na codzień!!!

Aż trudno mi w to uwierzyć, że ten rok minął tak szybko.
Tez pamietam ten opis, który zamieściła Lila - podczytywałam noworodka i nie miałam odwagi sie wpisać. Jejku jak ten czas szybko leci.
 
A, Easy, ogromne gratulacje z okazji propozycji - duża rzecz! Życzę powodzenia na testach, trzymamy kciuki.
 
Tymciu z okazji pierwszych urodzin życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Przede wszystkim duuuużo zdrówka, wielu cudownych chwil w życiu, wspaniałych i oddanych przyjaciół i życia jak z bajki .....
Mondzi a Tobie życzę aby każdy dzień był tak szczęśliwy jak ten rok temu  :) bo tak naprawdę to w pewnym sensie Wasze wspólne święto  ;)
 
Hi :)

TYMULKU KOCHANY PRZYJMIJ OD NAS NAJGORETSZE ZYCZONKA PIERWSZOURODZINOWE I ZYJ NAM 100 LAT I JEDEN DZIEN DLUZEJ :laugh: :laugh: :laugh:
Lubie Twoja słodką buzię...
...mój kochany łobuzie...
I serduszko Twoje gorące...
Dlatego chcę Ci dziś dać całusów tysiące..
na_szczescie100.jpg

Mondzi przykro mi,że Ty też kwalifikujesz się na nasz wózek,ale jak chcesz to wskakuj,miejsca mamy sporo ;) Ja to dzisiaj wogóle wpadłam w jakąś głęboką dolinę,bo od rana nie moge dac sobie rady z Mikołajem. Niedawno doprowadził mnie na skraj rozpaczy :( :( :( No wyje i wyje. Nie widac zeby go cos bolało,gorączki niema. Wygląda jaby się nudził czy jak ::) Ale jak dla mnie to za dużo tego i poryczałam się jak bóbr :( W takich momentach to go normalnie kocham i nienawidze jednocześnie.... :-[ Aha,babycall to inaczej niania elektroniczna :)

Lila Miki booski i dwa razy większy od swojego brata :)

Asiu hehe,dobrze powiedziałaś teściowej >:D Niech się teraz wykarze,zapytała to ma :laugh:

Dobra,spadam się dalej dołować.Nie będę zasmucać dzisiejszego święta na forum.
Do następnego.
 
Mondzi, proszę przekaż Tymoteuszowi najcieplejsze, najsmaczniejsze i najradośniejsze życzenia z okazji ukończenia roku życia po tej stronie brzucha!!! :D Ściskamy serdecznie!!!

To teraz w skrócie odpowiem o imieniu: mężyk nie chciał, marudził i wymyślał argumenty na "nie", ale wczoraj usiedliśmy, przejrzeliśmy dosłownie wszystkie imiona jakie istnieją w Polsce i wyszło, że żadne inne nie pasuje, a ewentualne opcje są pozajmowane (nie uznajemy duplikatów ;)). No i - ku mojej wielkiej radości i zdziwieniu - sam stwierdził, że Amelka musi być ;D

O nauce: uczę się na kursie takim jednym ;), w czerwcu się skończy, ale czekają mnie 3 egzaminy, w tym jeden dzisiaj. Kiedy skończę ten - czekają mnie 2 następne kursy zawodowe, w lipcu, ale krótkie, bo każdy trwa 2 tygodnie, więc dam radę. No a kiedy moje dzieci mi na to pozwolą, a tatuś je okiełzna ;) wybieram się na magisterskie studia uzupełniające jako, że obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką tytułu licencjata :D I niech Was te kursy nie dziwią, bo ja już tak mam, że uczę się praktycznie nieprzerwanie od samej podstawówki, mam na koncie 2 szkoły policealne, 1 studia, 2 kursy (ale długie, jak 2 semestry studiów, zajęcia 2 x tyg.), 3 kurs teraz kończę, a potem jeszcze 2 mam już w planach i się zapisałam. Po prostu nie mogę inaczej  :-[

A teraz zmykam, bo muszę jeszcze rzucić okiem na zadanko i popracować... miłego dnia ;)
 
A i przypomniało mi się: PaulaC, imię Paulina miało u nas też bardzo wysokie notowania do momentu, kiedy okazało się, że jest już Paulina w rodzinie... ;)
 
reklama
Szkrabikowski- podziwiam za tą chęć do nauki. Mnie niestety tego brakuje :-[ i tylko czekam do lutego az wreszcie skoncza sie te moje cholerne studia :(
 
Do góry