reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Paula głupio mi tak się chwalić ;), ale skoro pytasz to Ci powiem ;D : zaproponowali mi kierownika największego oddziału w miescie ... Uczucia mam mieszane, ale kto nie ryzykuje ten nie ma, prawda?
 
reklama
Dla Szymka roczniaka wszystkiego co najlepsze!

Easy gratulacje pani kierownik!!!!! wow !!! Zdrówka dla Mary!

 
Hej, hej

Dziękuję za miłe słowa skierowane pod adresem mojego Smerfa
Odpowiadam na pytanie czy on taki duży czy się tylko wydaje.
A więc... Trudno mi powiedzieć ale raczej duży z niego chop. Sąsiedzi tak mówią i rodzina też więc chyba tak jest. Nie mam porównania tzn mam z Nadia ale ona kruszynka jest no i dziewczyna i niewysokich rodziców ma w przeciwieństwie do Mateusza. Ja mam 176, Piotr 178 a mojej mamy tata miał coś koło 195 wiec ma za kim duży być. Obecnie ma 11 kg i mierzy już pewnie z 80 cm więc troszkę tego ciałka jest. Na zdjecich też pewnie większy sie wydaje. Naya wie np. jaki duży Mateusz jest a jak go dzisiaj zobaczyła na zdjeciach to sama stwierdziła, ze wyglada jakby miał już 3 lata. Pewnie gdybyscie go zobaczyły na lajfie ;D to byście powiedziały, ze sie tylko wydaje ::)

A teraz zmykam bo padam na twarz.Mateusz nie spał w dzień w ogóle. Cały czas był ze mna na festynie zorganizowanym na naszym osiedlu z okazji dnia dziecka i matki. Ma zdjecia na koniku, z wozem strażackim i ze strażakiem w aucie. Jak wywołam to się pochwalę ;D

A i mam pytanie do POZNANIANEK - czy któraś z Wam ma ochotę spotkać sie w poniedziałek lub we wtorek??? Rozmawiałam z easy i jest chętna, ja również i naya pewnie też bo już coś ostatnio mi pisala, ze by sie chętnie z pyrami spotkała. Jak co proszę pisać!

Iiii lecę.........
papa
 
Aaaaaaaaaaaaaaa muszę najpierw egoistycznie napisać, przepraszam najmocniej, ale... przed chwilką porozmawiałam z małżem i nasza córeczka ma na imię AMELIA!!! ;D Normalnie gwizdka zrobię z radości, więc musiałam napisać. Generalnie spadam do nauki, bo teorii trochę liznęłam, ale muszę jeszcze zadanka policzyć, więc w skrócie:

dla Szymka wielkie gratki, bo żegna niemowlęctwo i wita okres dziecięcy. Sto lat!!!

Lila, ano tak mi do czaszki wpadło, że może...  ::)  :p

Easy, gratki wielkie!!! Nie bój się, idź do przodu. Twoja dewiza mi się straaaaaszliwie podoba, stosuję podobną ;)

Resztę gorąco pozdrawiam. Odezwę się jutro wieczorem, o ile wcześniej nie padnę na łóżko. Dobranoc :)
 
Dobry wieczór :)

WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJBARDZIEJ WYPASIONE,WYMARZONE,SAMYCH RADOSNYCH DZIONKóW I 100 LAT DLA PIERWSZEGO FOREMKOWEGO ROCZNIACZKA SZYMONKA żYCZą CIOTKA TIILI I MIKOłAJ ;D

Asiu i Tobie kochana najserdeczniejsze życzonka imieninowe składamy :) I jak tam zeszłaś do teścichy? Ciekawe co tym razem wymyśliła...

Easy no no no,fiu fiu!! Wielkie gratki Pani kierowniczko :laugh: No jasne,kto nie ryzykuje ten niema,a że w planach macie przeprowadzkę to i podwyżka się przyda,no nie? ;) I ucałuj łosmarkaną Marry ;D

Agast oj chyba Cię przelicytuję,hehe. Ale tylko o rok,bo zaczynałam randkować z Raulem w wieku 15 lat a teraz mam 27,czyli ogólnie stażu mamy 12 lat 8) Po ślubie 4. I fakt faktem jestem już baaardzo zmęczona tym związkiem i czasem czuję się jakbym miała 57 a nie 27 lat :(

Lileczko jak dziś doczytałam skąd się wzięły te twoje doliny to jakbym o sobie czytała :( Jedziemy na tym samym wózku koffana :( Jakby co to jestem na gg...

Paula z tym krowim mlekiem to spox. Teraz nic juz mnie zdziwi. Podanie roczniakowi takiego mleka to pikuś w porównaniu z np 3 miesięcznym niemowlakiem :p Kilka moich znajomych z różnych powodów,karmiło tak swoje dzieci. Co prawda nic im teraz nie jest,ale tak wcześnie to chyba przegięcie. Ale roczne dziecko,bez skłonności alergicznych,czemu nie :) Tym bardziej po przeczytaniu twojego porównania. No ja niestety jade cały czas na bebilonie,tam jest białko mleka ale łatwiej przyswajalne. Bo Mikołaj po zwykłym Nanie czy Humanie miał bardzo brzydką wysypkę na buźce :( Czyli my ze zwykłym mleczkiem bedziemy musieli jeszcze troszku poczekać. Wyrazy współczucia z powodu zalania,to się musiałaś bidna nasprzątać :-[

Mondzi odnośnie okna,to my też teraz śpimy przy zamkniętym. Między innymi dlatego,że Mikołaj strasznie się rozkopuje w nocy,i przy naszej ulicy jest strasznie głośno w nocy od samochodów.Pomijając już szwędających się pijaczków. Ale latem jak temp u nas w domu przekracza 30 st,to mamy pootwierane wszystkie okna :)

Beatko i Mamomisi wasze dzieciątka na fotkach śliczniaste :) :) :)

No i spadam poprzeglądać allegro zanim małż siądzie przed kompem. Mam nowy prezentowy pomysł. Powiem mojej mamie żeby kupiła mi z okazji Dnia Dziecka ;D babycalla. Bo i tak coś tam wymyśli,a mi się przyda na nowe mieszkanko. Zawsze to jakiś koszt z głowy,bo i tak sama musiałabym kupić ;)

To tymczasem borem lasem ;D
 
Tilli no ja bym się na pewno nie odważyła podać 3 miesięczniakowi zwykłego krowiego mleka, ale wtedy jak Szymek miał 3 miechy karmiłam tylko cycem.

Easy no to gratki wielkie!!! Pewnie, że zaryzykuj! Super, że możesz się zrealizować.

Szkrabiku gratuluję przeforsowania imienie Amelia!

Beatko no to Mateuszek jest jednak wielkim facetem. Dla porównania dzień starszy Szymon mierzy 74 cm i waży 9,310kg. Czyli w porównaniu z Matim szczypior, ale my wielcy nie jesteśmy(ja 173cm, małż 173cm).

Dobranoc Foremki :)
 
MagW, kobiety to silne bestie, ale ja mam już dość. Normalnie niedługo się wyprowadzę... Nie wiem jeszcze gdzie, ale to już drugorządna sprawa. Mam dość słuchania o tym, jaki on zmęczony... Rzygać mi się tym chce... Ja to wogóle co innego, bo ja się mogę w dzień przespać i takie tam... Jak pytam co będzie, jak wrócę do pracy i będę wstawała na szóstą, to milknie. te pięć lat, to i tak sporo tolerancji, cierpliwości i sama nie wiem czego jeszcze. A lekarz patrzył w papiery ;)

Easy, gratuluję awansu. No i buziaki dla smarkatego noska :)

Beatko, fajnie, że zaliczyliście festyn. No i wywołuj te zdjęcia szybciutko.

Szkrabiku, Amelce gratuluję fajnego imionka. CHyba najbardziej przekonujące z tych, które rozważałaś. No i zdradź no, jaki to egzamin masz zdawać?

Tilli, a co to jest babycall? Bo ja ciemna jestem. I ja tez chcę na Wasz wózek. I też chcę na gg.

No a ja już rodzę, ale jeszcze nie boli. Cała noc przed nami... A jutro o 10.20 Tymeczka położę na brzuchol i poczuję się choć trochę jak wtedy.
 
Dzięki Babeczki za gratulacje! Jak już wspomniałam mam miesznae uczucia, ale spróbować zawsze warto...

Zobaczcie co odgrzebałam ;D
ma322amary7ut.jpg
 
reklama
Szkrabiku - no to super!!Buziaki dla Amelki!! ;D I nie wiem czy pytalam czy nie,ale czego sie uczysz??
Easy Ty moja :p ;D To przyjedz w koncu, poobserwujesz, nakopiesz mi do dupy, kiedy trzeba bedzie!! ;D ;) I wiesz co??Normalnie wielkie gratki,no super!!A jakie wyzwanie!!Zazdroszcze!!A ile kasy, fiu,fiu!!No ale o finansach bedziemy gadac na gg ;)
Beatka - no to wymiary takie jak Miki ;D

Nie wiem czy Wam mowilam, Arka po tym masazu niewidomego pana troche mniej boli, za kilka dni jedzie znowu. Dzis byl znow u tego neurologa, do ktorego chodzi. Lekarz( jak zwal tak zwal ::)) powiedzial mu,ze Kaszpirowskim nie jest, bo gdyby byl to by jezdzil czerwonym ferari ::) No brak slow, debil jakis!!A zeby bylo smieszniej to ma spolke z moim bylym ginem,tylko recepty wypisuja,czekaja na lapowy i kase trzepia :/

Musze isc sie dalej uczyc ::)

a jeszcze pare zdjatkow z dzisiaj :)

Tak sobie jem, a niech sprzataja!
img00037gq.jpg


Luzik  ;D
img00057cw.jpg


Idziemy na spacerek :)
img00301lh.jpg


A nawet biegniemy ;D
img00339vj.jpg


Dotarlismy do piachu!( pierwszy raz na piaskownicy :))
img00376mc.jpg


Nie mam juz sily wracac na nozkach wiec sobie jade ;D
img00409nk.jpg


Mykam,papa ::)
 
Do góry