reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Easy - fotka boska!!
Mondzi - oj mysle dzis,mysle o Tobie, calej tej trudnej ciazy, Tymku, no szykuje sie kochana do porodu, szykuj!!! ;D

Od kiedy mozna kakao??To slodzone??No albo zwykle??

Uciekam!!!
 
reklama
Easy, no mi tez dzisiejsze popołudnie minęło na "grzebaniu", a co się uwzruszałam, to moje. Nawet filmik z usg z października znalazłam :) No i swoją relację z porodu na noworodku :)

Lila, rodzić póki co nie mam kogo, ale szykuję się na jutrzejsze świętowanie. Wieczorem nie było gorączki i jak ten stan się utrzyma, to chyba z okazji pierwszych urodzin, wyjdziemy na spacer, mimo zakazu lekarza. No wyobrażacie sobie w taki dzień siedzieć w domu? Ja coś nie bardzo. No chyba, że będzie pogoda do bani.
Ale na tej porodówce, to była jazda, ja pierniczę.
Strasznie dorosły chłopak z tego Mikołaja, a jak idzie. Tymek woli na czworakach, nawet jak go prowadzę za ręce (sporadycznie, żeby sprawdzić, jak się sprawy mają), to on tylko czeka, aż wróci do swojej ulubionej pozycji. Ale dzisiaj się zapędził i puścił w moim kierunku nie odrywając nóg od ziemi, jakoś nie wpadł na to, że trzeba by jakiś kroczek zrobić. Dobrze, że byłam blisko... O kakao nie wiem nic... Ale tak sobie pomyślałam, ze jak dam na cały tort dwie łyżeczki, to chyba nic się Tymkowi nie stanie.

Idę spać...
 
Kurcze, no co się dzieje...coś wisi w powietrzu, nie będę oryginalna, ale mnie też mój M. wnerwił na maksa. Ech szkoda gadać...idę odgruzowywać chałpę, bo krasnoludki jakoś tego za mnie nie chcą robić i nikt inny też nie :(
 
Dziekuję jeszcze raz dzieuchy za życzonka ;D

No i po imieninach...zebrałam półmiski od mamy bo wczoraj Robert ostatnie juz dwie mi zbił...No i zeszłam jednak na dół do tesciówki MagW,Lila za pózno Was przeczytałam :p i zlazłam no i zapytała co chcę na imieniny no to wymysliłam ze chcę ...komodę >:D a co niech się kobita trochę wykosztuje,wnuki zaniedbuje to jakas kara musi być ;D a pozatym przyda się napewno ;)

Sorki ale nienadrobię bp jestem padnięta do juterka :) ,,

easy no to gratuluję kierownicxzko ;D

Lila zdjątka super no i mam nadzieje ze z Arkiem juz oki,napisz do mnie na gg jak znajdziesz chwikę
 
Mondzi Karola śpi w nocy przy zamkniętym ale rozszczelnionym oknie, natomiast w dzień drzemki sa przy otwartym.

Easy wielkie gratulacje !!!!!z powodu awansu ,ho ho ho ;D 8)

Paulakuzynka Karoli (która ma rok i półtora mies.)pije mleczko kartonikowe i dobrze się miewa,alergiczką nie jest więc może

Twój Szymek alergikiem nie jest więc tez może :)

Natomiast ja Karoli niepredko(chyba) wprowadzę mleko kartonikowe,dalej daję jej Bebilon Pepti ,na własną rekę wprowadziłam jeden posiłek z Bebikiem-tak przeważnie raz na dwa dni tj.Miksowany banan + bebiko2+ kaszka kukurydziana (pyszneeee-sama próbowałam ;D ) oraz dwa razy w tyg(ale nie tego dnia co deser z Bebikiem.Bakuś jogurt albo Bakuś twarożek i zadnych objawów alergii nie było
poza jednym razem kiedy skusiłam się na podanie Bakusia z truskawkami no i zaraz poszedł azs w policzki i łydki-czerwona sucha skóra jej się zrobiła
więc mam nauczkę że tego roku truskawki nie dla Karoli
Muszę się wybrac do alergologa i wtedy zobaczymy,czy za jakiś czas Pepti w odstawke czy nie.

MagW oj pewnie niejedna żona jeszcze by znalazła w tym opisie i swego męża
ale ja przyczyn takiego stanu rzeczy upatruję w wychowaniu naszych mężów,bo np moja teściowa (nie pracowała zawodowo -zajomowała się domem i dziećmi ) swoim synom i mężowi , nic nie pozwalała lub nie kazała robić .
Jak się napatrzył przez 20 parę lat na Ojca który wraca z pracy i resztę dnia spędza przy tv lub czytając na kanapie gazetkę to co on moze wiedziec o obowiązkach domowych.
Mój po prostu nie dostrzega nieporządku.
Czasem nawet twierdzi że to ja specjalnie wymyślam sobie robotę ::) :laugh: :laugh: :laugh:
U mnie w domu było inaczej.Moja Mama sama nas wychowywała,szybko owdowiała i mój brat teraz sporo jej potrafi w domu pomóc ale nie ma oczywiście ideałów bo Mama znow do garów nikogo nie dopuszczała więc ja musiałam się sama nauczyć gotowac i piec a mój brat do tej pory jest na garnku Mamy i nawet najprostszego dania obiadowego sam nie zrobi ::)

a tak poza tym to dziś zbulwersowała mnie ta historia z Gdańska o 42letniej pijanej opiekunce,która pobiła 11miesieczna Oliwke :mad: :mad: :( :(

 
Szymku - wczorajszy Jubilacie i dzisiejszy - Tymku STO LAT!!! Niech kolejny rok Waszego życia będzie zdrowy i szcześliwy!!!
Asiu, Tobie również niech zaświeci wreszcie słoneczko!!!
 
Chciałam być pierwsza, ale widze ze Megan mnie ubiegła ;)


100 lat dla Tymka!!!! Niech rośnie zdrowo i zawsze bedzie szczesliwy!!!!
Dzień dobry wszystkim foremkom ;D

Przeglądałam właśnie zdjęcia naszych dzieciaczków na 1 stronce :) Normalnie mam wrazenie jak bysmy z miesiąc temu tą liste tworzyły :) To oczekiwanie jak któraś juz była w szpitalu... Pamiętam jak dziś smsa od Aletki i jak sie poryczałam jak bóbr jak przeczytałam ze urodziła. Chyba chce mieć znowu takiego maluszka...
 
Szymku i Tymku! Rośnijcie zdrowo, bądźcie szczęśliwi! Niech życie zaskoczy Was jak największą ilością pozytywnych zdarzeń!!!

Coletta - Uważam dokładnie tak jak Ty, że polskie matki w ogóle nie wychowują synów jako przyszłych mężów, rozpieszczają ich i wyręczają we wszystkim. Moja teściowa też jest gospodynią domową, więc mój mąż wszystko zawsze miał wyprasowane poukładane, cieplutki dwudaniowy obiadek na stole, zawsze w niedzielę ciasto...teraz już nie ma tak kolorowo ;) u mnie w rodzinie zaś jest zupełnie inaczej. Mama zazwyczaj pracuje i pracowała dłużej niż tata, więc tata u nas w domu pierze, prasuje, sprząta, gotuje, piecze, na zakupy chodzi i jeszcze wnuczką się zajmuje ;) Tak samo mój brat zawsze był przyzwyczajony do domowych obowiązków i myślę, że moja bratowa ma z niego teraz fantastyczną pomoc
 
reklama
DLa Tymka BUZIAKI i życzonka najlepszego, radości, zdrówka i spełnienia marzeń ;D

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za gratulacje! Co prawda przede mną jeszcze testy psychologiczne a z tym nigdy nie wiadomo ;D No w razie czego obejdę się smakiem i będe miała satysfakcję z samej propozycji ;)
 
Do góry