reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Aha asioczku,MagW u mnie był problem w usc z Waneską miała byc przez V ale nie wyrazili zgody a Vanessa bardziej mi odpowiadało ale cóz...ale ze Parisa przeszło :o

Cayo zdróweczka zyczę dla Mikiego i dzięki za wierszyki ja równiez skorzystam ;D
 
Asiu - Córa kuzyna męża ma podwójne obywatelstwo - w Niemczech jest Jacqueline - w Polsce - no niestety ŻAKLINA i co Wy na to??? toż całą poezję diabli wzięli... ;D
 
mam ja pierwsze urodziny
więc zapraszam pół rodziny
przyjeżdżajcie babcie, ciocie
na zabawę i łakocie :-)
 
Cayo, super :)
Przepraszam, że taka monotematyczna jestem, ale stres mnie zżera okropny, bo za półtorej godziny mam ważne dla mnie badanie, no i próbuję się zająć Tymciowymi urodzinami, coby jakoś szybciej czas mijał.

 
MagW pisze:
Asioczku - gratuluję spokojnych godzin snu, ale nie przyzwyczajaj się do nich zbytnio :))
Moja Majunia dała mi może tydzień podobnego jak u Was spania, zaczęłam się już cieszyć ale potem wszystko wróciło do normy - czyli pobudki co 1-2 h :( ale tfu tfu nie zapeszać, śpij sobie słodko jak najdłużej sobie i Mamie na zdrowie !!

Mag Majka tak spi juz od 3 tygodni mam nadzieje ze jej sie nie odmieni. Za to w dzien nie sypia w domu. Na spacerze zaraz odpada, wystarczy ze zejde z nia z 3 pietra to juz na parterze spi, ale po powrocie do domu gora pol godzinki spi na balkonie.

ŻAKLINA tak spaskudzić takie ładne imię tylko nasze urzędy potrafią

Asiu a w imieniu coreczki masz 2 s Wanessa czy tez tylko 1 zarejestrowali ??
 
Szkarbiku - korzystaj z pomysłu ile wlezie ;D Ja też chętnie poczytam jakie wizje tejze uroczystosci mają dziewczyny i jak co też sobie troszkę pokopiuje ;D W końcu to PIERWSZE urodziny naszych pociech wiec muszą byc wyjątkowe ;D

 
asioczku Waneska ma 2 s w imieniu czyli Wanessa

zycze miłego dnia i do juterka bo Maks zaraz będzie komp robił i dzisiaj juz nic nie napiszę :(
 
Witam po przerwie :)

JUCIU kochana witaj z pięknym przystojniaczkiem ;) spowrotem u nas :D Julek jest cudowny!!!

wszystkie fotki są rewelacyjne!!!

SKŁADAMY WSZYSTKICH MALUTKIM SOLENIZANTOM ZALEGŁE ŻYCZONKA MIESIĘCZNICOWE I TYM WSZYSTKIM AKTUALNYM :D

Wieczorkiem postAram sie wkleić jakieś fotki i coś więcej poklikać,a teraz zmykam pozmywać gary :)

asiu dzieki za rozmowe na skype :) Jeszcze musimy czasami pogadać sobie ;)
 
reklama
Asioczku śliczne zdjątka!

Widzę, że ogarnął Was szał roczkowy ;)
Ja póki co spokojnie podchodzę do tego wszystkiego, a to dlatego, że jak wiecie wielkiej impry nie robimy.
Spotkamy się z teściami(u nich) i może przyjedzie ciocia Szymka i to tyle rodzinki. Tomek ma przykazane załatwić sobie wolne. Trzymajcie proszę kciuki by mu się to udało!
Teściowa na pewno ugotuje obiad, teść upiecze tort.
Mnie pozostaje tylko kupić Szymkowi świeczkę w kształcie cyferki "1", no i ładnie go ubrać.
Pozostaje jeszcze kwestia prezentu, którym raczej będą pierwsze buciki.
Sesję zdjęciową na pewno Szymkowi zrobię, ale sama.
Super pomysł z uwiecznieniem odcisku rączki lub nóżki, na pewno skorzystam.
Dzęki Tilli!

Frotko jak dowiesz się czegoś więcej o nietoksycznych farbkach to daj znać!

A gdzie się podziewa Megan?
 
Do góry