reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Magdulku, kochana, tak mi przykro, że Tobie przykro :( Nie bardzo mogę Ci pomóc, no ale przytulam baaardzo mocno i Ciebie i Magdusię. Dacie radę na pewno. Trzymam kciuki.
 
reklama
Magdulku przytulam Cię mocno. Dobrze Cię rozumiem. Gdy jest mąż jakoś tak sprawniej wszystko mi idzie, a sama..., eh kładę Hankę spać oglądam M jak miłość i szykuję sie do spania, bo przecież jutro znowu na 7 do pracy.
 
Witam,

Wszystkiego naj dla miesiecznicowych dzieciaczkow!!

Co jest dziewuchy??Co to za smuteczki??

Magdulku - przytulam i jeszcze raz przytulam, bido Ty nasza :( Jeszcze troche i bedziecie razem!!
Paulo - no mysle,ze wrocilas na dobre!!Jak nie to wracaj!!Smutno tu bez Ciebie!!Z ta kawa to kiedys dzialalam,ale krotko ::)
Mad - to super!!Dawaj foty!! :)
Evik - Mikulec tez do buzi bierze ::) No i ciesze sie,ze z Ania oki :)
Frotko - przytulam!!
Asia - za chrzciny zaplacilismy 100 zl,za slub nic - mielismy tak jak Wy - razem :) Tort byl - jeden - na dwie okazje, zaproszenia - nie wiem czy wysylac czy zawiadomic osobiscie. Co do fotek Waneski - juz Ci swoj zachwyt napisalam na gg - jest sliczna!!Robert w podpisie git :)
Juciu  - no to gratki wagi Julka!!Wielki chlop Ci rosnie :)
Shirley - ej no co Ty!!Glowa do gory!!Napisz nam jak brzucho,jak Łukasz??
Biesy - pisz tutaj szybko co sie stalo!!Bo umieram z przerazenia :(
Beatusku - Igorek slicznie schodzi z kanapy!!Gratki :) Sliczny jest!!
Annka - zdjecia swietne obejrzalam, filmiku niestety nie moge odtworzyc :/
Natko - to trzymam kciuki za polepszenie samopoczucia!!
MamoGosi, Minko - dzieki :)
Minko - fota ekstra!!
MamoGosi - wspolczuje przezyc!!
Agast - przytulam!!Jak zreszta wiesz - do mnie zawsze wal smialo  ;)
Swiezynko - gratki zabka, a co do bujaka to zaraz dam linka :)
Nenyah -  ;D Pamietam,ze na poczatku wydawalo mi sie calkiem inaczej, bo ja wiecznie jeczalam,ze cos nie tak i wydawalo mi sie,ze jestes zirytowana moim jeczeniem  ::) Co do Twojej zagadki to coraz bardziej jestem ciekawa,ale chyba nie pozostaje mi nic innego jak poczekac,az zechcesz napisac sama :( 8) Moze jakas nowa praca...?? ::)  8) No dobra! Poczekam 8)
MagW - gratuluje siostrze!!
Tilli - zdjecia r -e -w -e -l -k -a!! :)

My Mikiemu kupujemy takie cos :
http://www.allegro.pl/item102100024_auto_pchacz_autko_traktor_przyczepka_klocki.html

A chrzestna takie cos:
http://www.allegro.pl/item102878614_super_konik_bujak_litlle_tikes_zabawka_wys_0_zl_.html
 
Agast, Frotko, Shirleyko co to smutkowanie, sio smutasy sio

Agast zdjęcia Hani zawsze oglądam jak dzieło sztuki. Piękna panna, w pięknym stroju i te soczyste barwy.

Tili - jak dawno Cię nie było. Miki zachwycający i mama syrenka takżee. Szczerze podziwiam, że do wody weszłaś. Za podsunięcie pomysłu na odciks stopy i rączki stokrotne dzięki. Z nieba mi spadłaś. Zdradź mi jeszcze jak to się robi ten tort z jadalnym zdjęciem? Pojazd do którego się przymierzacie kupiliśmy Tuśkowi na gwiadkę (to była jego półrocznica). I bawi się dopiero od niedawna. Jak się rozpędzi z tym autkiem to nabiera prędkości światła i trzeba na niego uwazać bo jeszcze nie pokapował, że auto skręca. I grajotka z auta bardzo mu się podobają.

Jucia bój się Boga kobito, zeby tak dziecko tuczyć. ;D 4 kg no no, toż to całkiem spory chłop. KOteczek jest śliczny

natko - życze poprawy sytuacjo w pracy i oby Maciuś się "naprawił".Przytulam mocno

biesy - co się działo ztym szpitalem, z kontekstu wnoszę, że to  Szymek chorował. Napisz co się działo.

Minko -Wiki wspaniale tupta wrzuć jeszcze jakieś foty swojej panny plizzz

Magdulku - moge sobie tylko wyobrazić jak Ci cięzko. POmyśl sobie, ze to przecież nie na zawsze, że choć nie obok Ciebie to jednak jest gdzies facet króty Cię kocha i który właśnie dla Was wyjechał. Bądz dumna z siebie, że dajesz sobie radę sama. chwile sutków się zdarzają  ale po nich wstaje nowy dzień

Asiu - my księdzy dalismy 100 zł ( w właściwie nie księdzy a pani która była w biurze parafialnym

Nenyah ta Twoja słodka tajemnica bardzo mnie zaciekawiła. Tym bardziej trzymam kciuki, żeby wszystko ułozyło sie po Twojej mysli i liczę, ze jak już się spełni to nam zdradzisz swoj sekret

Świeżynko - a który to żłobek i ile kosztuje i co jest w cenie. Sorki, że tak wypytuje ale może i nam się kiedys przyda. I gratki kolejnego zębola. My też w niedziele na starówce bylismy. Wojtek gonił gołębie (razem znami rzezc jasna), dostał pierwszy "odpustowy" wiatraczek  a mama się lodami objadła :D i fajnie było. Ja też chcę do kina!!!! Ale na srodę jestem umowiona z kupelą. która zresztą planuje fasolkowanie :)

MagW gratulacje dla siostry. Super Majka będzie miała kuzynostwo

Mondzi - mam nadzieję, że Tymkowi katar szybko minie, pamiętaj nawilżanie powietrza, oczyszczanie noska, spanie pod kątem i maść majerankowa. raz dwa i katar minie

Evik jestem przekonana, że mała Ania rozwija sie prawidłowo i że szybko nabierze ciałka. Dużo zdrowia dla tego maleństwa.

Aletko szczerze współczuję alergii, mam nadzieję, że Kornelka jej nie odziedziczyła

A may kupilismy dziś Tuśkowi prezent na roczek - promocje w Auchan były no i mamy basen. Od dziadków zazyczymy sobie nocniczek lub nakładkę i buciki nie sandałki na chłodniejsze dni bo sandałki juz mamy

Wojtuś umie sam stanąc na nózki z kucków, robi kila do kilkunastu kroków samodzielnie (dzis brykał po Auchan) i mówi mama. A co dla mnie jest zupełną nowością od kilku dni śpi na brzuchu . I pomalutku kończę karmienie piersią, cycuszki strasznie zmalały (Buuuuu) ale mleko jeszcze jest. Nacisnęłam sobie dzisiaj żeby sprawdzić czy coś w ogóle jeszcze z nich leci i siknęło jak zwykle. Hymm jak się odstawia do cyca????
 
Łoj, będę nadrabiać ;)

Shirley, Agast, a wiecie, że depresja może dopaść każdego, w każdym wieku, w najmniej spodziewanym momencie? Tak czy siak bardzo mocno Was obie przytulam...

Mondzi, kupiłam rozmiar 22. I sama nie wiem, czy nie za dużo za duże, ale Tymo stopy ma po kim mieć konkretne, no i ma, no więc mam nadzieję, że będzie ok.

Jakieś pytania były, chyba od Asi24. No to piszę:
- tak, na chrzciny kupuje się tort;
- prawdę mówiąc nie pamiętam, ale chyba jakieś 20 zł za odpis,
- oczywiście, są takie fajowe zaproszenia na chrzciny, gotowe, wystarczy wypełnić;
- na roczek też damy zaproszenia, ale tatuś przygotuje jakieś specjalne, ze zdjęciem Tyma i w ogóle ;)

PaulaC, widać, ale czasami kobiety specjalnie robią pojedynczy kosmyk na kolorowo i tak sobie noszą, więc chyba żadna tragedia ;)

Juciu!!! Słodziaka masz niesamowitego, a sama wyglądasz jak szczupak, i ani słowa o zbędnych kilogramach proszę  :p

Mad, no to witajcie w gronie świętych dzieci ;) Prześlesz jakieś foty ???

Magdulku, trzymaj się mocno!!! Wiem, że Ci ciężko i podziwiam Cię, że sobie dajesz radę. Pamiętaj, że masz nas i wypłakuj się do woli!!!

Rita, najlepiej powoli, systematycznie rezygnować z kolejnych karmień, zostawiając na koniec jedno, a potem nic. Chyba, że chcesz nagle, ale wtedy musisz być konsekwentna: nie ma przystawienia choćby nie wiem co. A dla siebie: kiedy już nie będziesz karmić możesz pić 3 razy dziennie napar z szałwii, a w razie potrzeby odciągać mleko laktatorem (ale jak najmniej, żeby nie pobudzać laktacji).

Wszystkie zdjęcia przepiękne!!! Aha, my będziemy mieli tort w kształcie lokomotywy. Tymek bardzo lubi ciuchcię, więc specjalnie dla Niego zamawiam takie cudo (dzisiaj się już wszystkiego dowiedziałam).

Wczoraj pobuszowałam na allegro i dostanę pocztą jakieś ciuchy fajowe ciążowe :D

Kogo pominęłam - najmocniej przepraszam. Idę spać i pozdrawiam wszystkie babeczki. Dobranocka :)
PS. Od środy do piątku włącznie nie będę miała możliwości pisania, więc proszę za mną bardzo tęsknić :p
 
Ech widzę że tu dzisiaj tak smutaśno Magdulku kochana wiem jak jest Ci cięzko ja kiedys męża przez tydzień nie miałam i tak tęskniłam i wogóle,nie wiem co Ci napisać doskonale wiesz ze wspieramy Cię i jeszcze trochę i wreszcie będziecie razem PRZYTULAM CIę MOCNO!!!

LILA no to trochę dużo jak za chrzciny u nas słyszałam że daje się do 50zł to teraz sama niewiem ::)

Co do ROCZKU to będzie tak ajk u Tilli bo w sumie unas tak co roku na Waneski urodzinkach jest.Najpierw tort szampan ciacho kawa i do domku imprezka trwa zawsze tak ok 2,3 godzin CO DO CHRZCIN to my równiez poprosilismy o prezenty dla Roberta jak się chrzestna zapytała czy kaske czy coś mu kupić,poprostu wiemy ze jak dostaniemy pieniązki to póhjdzie to an rachunki,jedzenie a Robert nic z tego nie będzie miał :( żadnej pamiątki.Napewno pieniądze bardzo by się przydały ale to wkońcu ma być dla synusia ;)

rITA NO TO GRATKI DLA WOJTUSIA!!!

sZKRABIKU dziękuję za odpowiedzi własnie na chrzciny oglądałam dzisiaj piękne niebieskie ;D zaproszenai poprostu śliczne więc pewnie je kupimy 8)

kurcze Robert ma gorączkę pewnie przez ząbka ::) katar taki ze znowu spac nie może,Waneska tez załapała katar i zaraz mnie szlak strzeli bo oboje płaczą z powodu kataru i spacv nie chcą...no nic ide kropli szukać dla nich

wszystkiego najlepszego dla HANI,SZYMUSIA I JASIA

s1176gn.jpg

 
Rito - gratki nowych umiejetnosci synka!!
Szkrabiku - ile za ten tort zaplacisz??Ilu jest kilogramowy?? :)
Asiu - no wiem jak to jest z kasa na takie uroczystosci ::), rzeczywiscie lepiej prezent.
 
Lila własnie przeczytałam wiadomosc od Ciebie na gg :laugh: no normalnie mnie rozwalasz :laugh: w dobrym tego słowa znaczeniu ;) dziękuję Ci slicznie i wierzę że tez bedziesz miała piękną córę 8) a co do wybory miss hehe to u nas nie ma nic takiego ale jutro idę zapisac ją do szkoły tanca bo ciągle tanczy no i Bogusia powiedziała ze ma talent.Tymbardziej ze jej chrzestna b edzie za ta szkolę placic ;D
 
No to super Asiu!! Trzeba szukac mozliwosci dla zdolnych, slicznych dzieciaczkow ;D
 
reklama
LiLA Ty to juz kochana tak nie zawstydzaj mnie ;D Waneska się za to bardzo cieszy hihi

A własnie co do tortu to podoba mi się pomysł z ciuchcią z zdjęciem proszę o dalsze pomysły ;D moze którys podkradnę ;)
A ja dałam dziiaj pierwszy raz mleko juz od roczku nan waniliowe i bardzoooo mu smakowało.Zresztą ja zawsze wszystko dawałam o dwa trzy tygodnie prędzej ;)

Lila a co do wydatków to poprostu mie to przeraza wszystko niewiem jak damy rade z tym wszystkim ,dobrze ze moja mama przyjezdza w czwartek to troche dorzuci uff...

A teraz dobranoc kobitki i NIE SMUCIć SIę !!! przytulam wszystkie smutasne mamusie :-* :-*
 
Do góry