reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Szkrabiku, gratulacje! Natankowi wszystkiego, co najlepsze i dużo zdrówka.

U nas powolutku, mam mnóstwo pracy i, w efekcie, zero czasu. Ciągnę szkołę i pracę, Wojtek świetnie sobie radzi w przedszkolu, po nadmorskich wojażach (tfu tfu) nie choruje.

Zdrowka dla chorasków i zaległe życzenia urodzinowe dla Lili i Beatki. Sto lat!

Asioczku, dla Was duża buźka.
 
Szkrabiku, gratulacje, dzielna Mamo!Dużo zdrówka dla Natana a Ty szybko wracaj do sił!

Lila, Beatko, spóźnione, ale szczere zyczenia! Spełnienia marzeń i realizacji planów!
Mondzi, jak Twoja noga?

MagW, zdrowia dla Mai, kciuki zaciśnięte!

Agast, ja bywam, ale rzeczywiscie sporadycznie i chyba juz całkowicie wypadłam z obiegu.

Pozdrawiam serdecznie!
 
Asioczku - Czy ja wywołałam wilka z lasu;-)? Czy już dzieliłaś się tą informacją na forum:-)? Pewnie tak, tylko ja zakuta pała nie zauważyłam. Tak czy siak gratuluję :-);-):-)
 
HEj kochaniutkie :-)

U nas juz lepiej o wieeeele ze zdrowiem :-) Wikusia juz OK ale dietke jej trzymam jeszcze :-) JA troszke osłabiona ale juz nic sie nie dzieje a mężuś jeszcze końcowe objawy i słaby troche.NA szczęście Emilcie nic dnie dorwało :-)

SZKRABIKU WIELKIE GRATULACJE KOCHANA!
 
Szkrabiku , kochana serdecznie gratuluję ! Natanku rośnij szybciutko i zdrowo :*

Beatko - wszystkiego naj naj z okazji urodzin :tak: i gratuluję świetnej :) nowej pracy ! - jakoś wczoraj przegapiłam:zawstydzona/y: ( Szymek by powiedział - gapa mama...)
MagW- zdrówka dla Maja ...duzo duzo zdrówka :*
Asioczku - gratuluję !
Nenyah- świetnie ze Nati tak dobrze sobie radzi w przedszkolu :) my zamierzamy iśc z małym na kilka godzin , przez kilka dni tak dla próby , ale idziemy już od 2 miesiecy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:wiec ...ehh
czarnulko - ciesze sie ze juz Wam lepiej :tak:
Mamamisiów :) - jak maly misiaczek Tomaszek ?( no uwielbiam to imię bo mój brat to Tomcio :-D) dawno zdjęc nie pokazywalas . Jak tam kciukas Emilki ? U nas nadal jest...:wściekła/y:juz nie mam sily...wrrrrrrrr
Mondzi - całus dla Ciebie - mam nadzieję ze z nogą juz lepiej - 2 tygodnie temu moja siostra miala to samo...wyladowala na pogotowiu i do dzis jeszcze nie moze normalnie chodzic:no:

no coz w pracy jestem , wiec czas za papiry sie wziasc....

 
reklama
MagW - zdrówka dużo dla Maja!!
Biesy - Tomcio, słodziak nieziemski. Po prostu bezproblemowe dziecko:-):-)Też uwielbiam to imię. Odmieniam go na wszelkie sposoby i uważam że bardzo do niego pasuje. U Emilki wydawało mi się, że udało się zwalczyć palucha - płyn "Gorzki paluszek" był w użyciu i po prostu z dnia na dzień się odzwyczaiła. Niestety teraz nastąpił powrót:-(i już się poddałam:-(Zdjęcia są na stronce, ale dawno nieaktualizowane;) Chociaż aktualizacja w toku..;-)Co u Was??
Czarnulko - Cieszę się, że u Was ze zdrówkiem lepiej. Niestety wirusy szaleją:wściekła/y:
Wiolinko - gdzie przepadłaś??
 
Do góry