reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

No i udało się wywołac Megan i frotkę :) jeszcze mad, wiolinka i aletka i uznam prowokację za udaną :ninja2:

Asioczku- :rofl2: gratki oczywiscie.

Mag W- zdrówka dla Mai.
 
reklama
szkrabiku - grauluję serdecznie. Natan spory chłopak. Haha a niedawno pisałaś, ze jeszcze czas na fotki Natana bo termin na koniec stycznia.
 
Frotko, miło Cię widzieć. I te pozytywne wieści :-)
Megan, dzięki za pamięć. Resztę już wiesz ;-)

Biesy, moja noga ma się już całkiem dobrze. Krótko to trwało i zapaleniem żył raczej nie było. Dzisiaj byłam u chirurga naczyniowego, zbadał mnie dokładnie, miałam nawet badanie przepustowości żył... Wszystko jest ok. A dla Siostry pozdrowienia!

Asioczku, ;-):-) Byle do przodu...

No i wieść od Szkrabika jest taka, że Nati na razie nie wymaga operacji. Będzie póki co obserwowany.
 
No to dobra wieści od Szkrabika / Mondzi mam nadzieję, że ta operacja nie będzie konieczna i w przyszłosci i na obserwacji się skończy.

Asioczku :-)
 
szkrabiku, wielkie gratulacje. :tak: dobra robota, świetne wieści!! pozdrawiam najserdeczniej.

asioczku, ty również spisałaś się dzielnie. ;-)
 
Troszkę fot

Tak się usmiecham do mamy

9f0c8415ea943ee0med.jpg

Moja ulubiona grzechotka
4d380804955df746med.jpg

Mój Jasio
2efd050d19edf48fmed.jpg

Trzymam Jasia
c95e98271211e720med.jpg
 
Halo, mad- a co u Was?

I pytanie do Frotki: Czy w Perle w Ustce płacie się za dziecko poniżej 3 lat? Chcemy się tam wybrać a nie moge znaleźć takiej informacji na ich stronie..
 
Agast, jak byłam z Wojtkiem w Perle, nie płaciłam za Niego, ale On miał wtedy roczek z kawałkiem. Teraz byliśmy w Azotach i płacił pół stawki. Wydaje mi się, że to raczej norma nad morzem - płacą dzieci od drugich urodzin.
 
reklama
Cieszą mnie bardzo pomyślne wieści o Natanie :tak:
Dziękuję serdecznie za wszystkie życzenia zdrowia dla mojego kota. To pierwsza taka poważna choroba w jej skromnym życiorysie:-(

Mondzi - no staram się oklepywać,wieczorem, a jak często powinnam to robić??
Evik - przesłodki ten Twój skarb!
Agast - pozwól, że się wtrącę, Maj rejestrował się w nadmorskim ośrodku dzień po swoich drugich urodzinach i była to faktycznie kwestia niepłacenia w ogóle lub połowy stawki. Babka chyba myślała, że ją naciągam, kiedy jej powiedziałam, że Maj nosi jeszcze na brodzie znamiona urodzinowego tortu:sorry2: Ostatecznie dostaliśmy free :tak:

 
Do góry