reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Jak już weszłam, to jeszcze coś popiszę...;-)
Przede wszystkim spełnienia najskrytszych i tych mniej skrytych marzeń dla Beatki i Lili!!
Beatko - gratuluję pracy! Z tego, co piszesz zapowiada się to wszystko bardzo dobrze.
Nenyah - super, że Nati zaakceptował przedszkole. My chodzimy na zajęcia do Skrzatów, ale...są tam dwie sale. Do jednej Emilka biegnie, chętnie się tam bawi i zostaje sama bez problemu. Do drugiej tak się zraziła, że nie przestąpi jej progu:-(Od września mam zamiar zapisać ją do normalnego przedszkola i już się boję, jak to będzie jak się znowu zrazi:-(...
Lila - Ja tam lubię i Twoje smętne i Twoje niesmętne posty;-)Byle byś pisała;-)
Jejku czas leci tak szybko. Przy dwójce bąbli, to chyba przyspieszył jeszcze ze dwa razy...Dopiero nas Szkrabik informowała, że jest w ciąży, a tu już Natan jest na świecie. Tak na marginesie chciałam zauważyć, że chyba pierwszy raz zaistniała taka sytuacja na forum, że żadna z nas nie jest w ciąży ( przynajmniej oficjalnie:cool2:)

U nas wsio w porządku. Dzieciaki są niesamowite...Na razie muszę zmykać, bo mały domaga się matki, a konkretnie pewnej jej części ciała:-D

Gdzie jest MagW??
 
Szkrabiku bardzo Ci gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!ALe duzy chlopczyk!!!:-):-)

Mamamisi, dziekuje Ci:zawstydzona/y: A z ta ciaza to nie bylabym taka pewna;-), przeciez duzo z nas juz nie pisze na watku, a w ciazy moze byc:tak: Mam nadzieje,ze ja juz niedlugo bede, zeby pociagnac tradycje;-):baffled:
 
... Pewnie się skrywają na jakimś niewidocznym wątku :cool2: i jeszcze Mag W zabrały :-D
yyyy tam :-p jezem jezem ;-)

SZKRABIKU ! SERDECZNE GRATULACJE!
WITAJ NATI MAŁY ZUCHU!!!


LILA i BEATKO - 100 LAT W ZDROWIU I MIŁOŚCI !!!


jeszcze tu wrócę ;-)
Maj ma zapalenie oskrzeli z widokami na coś gorszego jak źle pójdzie kuracja. Trzymajcie kciuki proszę.
pozdrawiam Wszystkie
 
MagW, no to się Maj pochorował :-:)-:)-( Oklepujesz Ją? Mam nadzieję, że płuca pozostaną czyste. Trzymajcie się!
 
reklama
Do góry