reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

hej kochane
icon_smile.gif


wpadłam zerknąć tylko co u was
icon_smile.gif
Ja czuje sie koszmarnie od piątku od połowy nocy
icon_sad.gif
Wielka biegunka i strasznie mi niedobrze
icon_sad.gif
dołączył do mnie moj m wczoraj
icon_sad.gif
a dzisiaj Wikusia od południa juz 2 razy zwymiotowała i to bardzo mocno
icon_cry.gif
Z Emilcią jeszcze jest oki.Jutro rano dzwonie do przychodni i będziemy jechać do lekarza.Trzymajcie za nas kciukaski a szczególnie za niunie by szybciutko przeszło!
 
reklama
Liluś najlepsze zyczenia urodzinowe, spełnienia wszystkich marzeń, spokoju, radości i miłości.

birthday.jpg


Czarnulko zdrówka dla Was.
 
Lileczko - wszystkiego naj naj naj :* spełnienia marzeń i ziszczenia snów :)

dla chorasków - duuuuuzo zdrówka !

na bierząco nie jestem :zawstydzona/y: jak zwykle ... ale dziekuje Ricie za przecudne zdjęcia :*

a u nas śniegowo :)
sanki czas wyjąć :tak:
 
Witam!!

Biesy, Eviku, Agast - dziekuje!!:tak:

Jesli dobrze pamietam to dzis ma tez urodzinki Beatka, wiec Beatko kochana i dla Ciebie wszystkiego najlepszego!!!!!!

Czarnulko, zdrowka!!
Evik, bardzo fajnie Hania wyglada!! Jasio slodziak!!
Sewa, Evik, Agast - ojej!! Ja nawet nie wiedzialam,ze tak smece tymi postami, no naprawde:zawstydzona/y: Dzieki!! To mi daje do myslenia:tak: Nie wiedzialam,ze brakuje tak tu moich optymistycznych postow:zawstydzona/y:

Buzka!:tak:

Ps. Mama dzis dostaje klucze od mieszkania!!!!!!:-D
 
ale sie urodzinowo zrobiło:-)
Dla jubilatek Lili i Beatki wszytskiego co w zyciu najlepsze, realizacji planów i marzeń, dużo miłości i dystansu do codziennych trosk.

Czarnulko-
Szybkiego powrotu do zdrowia i oby dziewczynki miały się dobrze. Bardzo ci współczuję, wiem co przechodzicie.
 
Najlepsze życzenia urodzinowe dla Beatki i Lili - optymizmu, wiary w każdy następny dzień...
urodzinyoa2.jpg


Beatko, zadowolenia z pracy! Gratuluję, bo jeszcze nie miałam okazji...
 
Lila, Beatko:
W tym szczególnym dniu, życzę Wam:
miłości, co w sens życie ubiera, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń.
 
Lila, Beatko wszystkiego najlepszego !!!:-)

Eviku śliczna Hania! i faktycznie poważniej teraz wygląda:tak:a Jaś przesłodki:tak:
Beatko gratuluje nowej pracy!!!
 
reklama
No to sms od Szkrabika:

"Dziś o godzinie 17.50 urodziłam Natana. Waży 4139, ma 58 cm wzrostu. Pozdrawiamy"

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo, dużo zdrowia...
 
Do góry