reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Easy, :tak:.

Liczę, że brak wiadomości to dobra wiadomośc, ale zajrzę jeszcze wieczorem, może będą jakieś wieści od Jasia.
 
reklama
Rito WIki miała duży kręcz szyjny, ćwiczyłam Vojtą, a potem były masaże, w końcu przeszło, ale to co przeszłysmy to nasze. Na pocieszenie dodam, ze każde dziecko ma przeważnie w jakimś stopniu tendencje do obracania główki w jedna ulubioną strone, ja podkładałam tez pieluszke, jak tylko zasneła przekładałam jej główke, po kilkanascie razy czasem, az do znudzenia.
Bedzie dobrze, pilnj tylko, zeby równomiernie patrzyła w obie strony.
marry Witaj ponownie, kciuki za starania!
WIki też bedzie wkrótce w żłobku, jak tam u was z chorobami, bo tego boje sie najbardziej.
Evik Mam nadzieję, ze Jasio jest już silniejszy.
 
Marry, dawno Cię tu nie było!!! Co poza tym u Ciebie? Jak Twój Jasieniek? Życzę owocnych staranek! A może jakieś fotki nam wkleisz?
Easy, no Ty babo jak już coś powiesz, to rację masz :tak:
Rita, no właśnie ja u Gabi się nad tą "jednostronnością" zastanawiam, bo ona z pleców na brzuch przekręca się tylko przez prawe ramię, przez lewe jakoś nie chce...

Evik, cieszę się, że nie jest gorzej, jutro już na pewno się poprawi, cały czas modlimy się za Jasia i za Ciebie!

Tak jeszcze po cichutku: Mamamisi, zdrówka dla Tomeczka z okazji skończenia w sobotę pół roczku! Gabi skończyła wczoraj, z tej okazji zrobiliśmy jej nawet zdjęcie na stojąco, bo jak się ją trzyma za ręce to skubana już stoi :szok: No i zaczęła prawie siadać sama, tzn. z pozycji na czworaczkach siada na pupie, ale podtrzymuje się wtedy jedną ręką.
 
Evik, nadal pamiętamy.

Marry, cieszę się, że mi sie udało. Co jakiś czas widzę Twoje posty na noworodku i oglądam kudełki Jasia... Daj no jakieś nowe zdjęcia. Powodzenia w powiększaniu rodzinki.

WIolinko, no to nieźle Gabi fizycznie rozwinięta, skoro już siadać próbuje. Super!

Easy, ja się generalnie z Tobą zgadzam (w sumie nawet nie wiem czemu :-p), więc i tym razem myślę podobnie. Na co dzień bywa różnie, ale dobrze, że chociaż w ekstremalnych sytuacjach potrafimy stać po tej samej stronie.
 
Evik- mam nadzieję, że sie trzymasz. Lipcowe mamy też się modlą za Jasienka.

Marry - no ale długo Cie nie było. Ale lepij odezwac się późno niż wcale. ja też chcę fotki. Trzymam kciuki za staranka. Bocian u nas juz raczej nie będzie miał roboty więc chętnie dam mu namiar na Ciebie:tak:

Easy- no dokładnie o tym samym sobie myślałam.

Mamomisis, Wiolinko - wow, to już pół roku!!! Wszystkiego naj dla półroczniaków Tomeczka i Gabrysi

Minka- ten kręcz sama wykryłaś czy ktoś Ci zwrócił uwagę, ze cos niehalo? ja widziałam, ze Julka preferuje jedną stronę ale dopiero ortopeda zwróciła mi uwagę, ze aż za bardzo. No i też kazała uważać, zeby nie przedobrzyć z tym odkręcaniem głowy w drugą stronę. Mam nadzieję, ze u nas jednak to nie kręcz szyjny tylko właśnie sprawa ułożeniowa jeszcze z okresu płodowego.

Megan- patenet z pieluchą już wdrożyłam.Dzięki za podpowiedź.:tak: No proszę, ze tez na to nie wpadłam. Julka ma tak ustawione łóżeczko, ze podchodzimy z prawej strony, zabawki tez podajemy z prawej ( np na macie) i przekręcam jej główkę jak zaśnie, tak jak pisała Minka czasem do znudzenia, no bo niestety często sie przy tym budzi.

Wojtek ma smarki do pasa ale poza tym nic mu nie dolega więc zaliczylismy spacer. Daje mu rutinacee junior, smaruję maścią majerankowa i aplikuję nasivin. mam nadziję, ze mu szybko przejdzie bo w środę idziemy do klubu malucha. Julka na razie, tfu tfu bez smarków.

Nie chwaliłam się wczesniej bo atmosfera na to nie pozwalała. Teraz jednak sobie pozwolę... Wojtek w ubiegły piatek stał się członkiem klubu malucha. Zachęciła mnie Beatka i w piatek bylismy na zajęciach probnych. Było super. Grupa jest dla 2,5- 3 latków i Tusiek jest najmłodszy. Nie chciałam go zapisywać do młodszej grupy żeby się przy starszakach podciągnął. I ku mojej dzikiej radości Tusiek wcale nie odbiegał od grupy, ba nawet całkiem ładnie współpracował. Zajęcia trwają 1 h 20 min, 2 razy w tyg. Najpierw jest wspólna zabawa, potem zajęcia muzyczno rytmiczne, śpiewanie piosenek, zabawy "ginmastyczne", potem plastyczne a na końcu było granie na tamburynach. Wojtek był bardzo przejęty i zaangazowany.

dzisiaj samochód poszedł do naprawy bo cos tam stukało, i co same części 1300 zł:szok::wściekła/y:. Jutro sie dowiemy ile za robociznę:crazy:

Jednocześnie chciałam bardzo Wam podziękować za odpowiedź w sprawie tego kręczu szyjnego. Kochane jesteście i tyle
 
Znaczy, jak Izunia coś powie to już powie :rofl2::-p

Rita, zdrówka dla Tuśka!!! Napisz jeszcze gdzie ten Klub? Wydatku współczuję :wściekła/y:
Mondzi, uuu... kochana... zastanów się nad sobą... Zgadzać się ze mną czasem nie jest trendy ;-)

Dla półroczniaków buziaki!!!
 
Easy - :tak:
Rito, Beatko ,zazdroszcze Wam takich miejsc jak ten Klub Malucha, super!!Dlaczego u nas nic takiego nie ma??:wściekła/y::no:

Jasienku mam nadzieje,ze jutro beda dobre wiesci o Twoim zdrowku!!

Dobranoc!
 
Zaglądam w oczekiwaniu na dobre wieści od Evik.

Easy- nasz klub malucha jest na oś Kopernika w klubie Kopernik ( obok Piotra i Pawła). Zajęcia w środy i piatki od 11.00 do 12.20. Koszt to 80 zł miesięcznie + 40 rocznie na materiały dydaktyczne i upominki dla dzieci z okazji gwiazdki/ zajaczka itp.
 
reklama
Do góry