reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

reklama
Dziekuje za zyczenia zdrowka dla Mikiego!!

Takie same wiesci mam od Evik jak Renifer...

z@0 - przytulam Cie z calych sil do serducha kochana!!!!
 
Witam po latach. Dzięki Mondzi za priva :-)
Również trzymam kciuki za Jasieńka i mam nadzieję, że walczy z całych sił.

Widzę że wiele z Was sie rozdwoiło, a my właśnie teraz staramy się o potomka, zreszta Lila wtajemniczona bo stukamy na noworodku. Oczywiście nie obędzie się bez dodatkowych leków które pomogą nam w poczęciu.

Jasio rośnie, jeść nie chce, na nocnik nie chce robić, chodzi do żłobka. A teraz byliśmy w górach, więc wypoczęliśmy bardzo mimo brzydkiej pogody:-)
Generalnie szczęsliwa z nas rodzinka mimo kłopotów finansowych i zdrowotnych, ale kto ich nie ma. No i wyczekujemy kolejnego dzidziola, trzymajcie kciuki. Postaram się częściej zaglądać kobietki.
Ucałowania dla Was i dzieciaczków:happy:
 
Marry haha rewelacyjny masz podpis!!!!:-)Sliczny Twoj synek, ile ma na tym zdjeciu??
zQo - dziekuje, mam nadzieje,ze juz nic wiecej zlego sie nie wydarzy, bo juz wystarczy, silna kobitka z Ciebie!
 
reklama
Cześć Marry :-);-)


Tak sobie myślę, jak mały Jaś nas znów połączył, nie? Na codzień zabiegane, każda w swoją stronę, forum umiera ;-) ... Ale jednak widać, że są chwile, kiedy jesteśmy razem. Szkoda, że to chwile pełne stresu i napięcia, ale mam nadzieję, że zostanie to wszystkim wynagrodzone jak już Jaśkowi się polepszy :tak: Oby jak najszybciej!!!
 
Do góry