reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;)

Hej

No to Agast za takie mieszkano to rzeczywiście nie za dużo  tym bardziej, ze teraz za pokój wołają za 3 osoby od 110 zł (45 dorosły i 20 lub 30 dziecko a nawet 45) A jak wiadomo mieszkanko to mieszkanko.
Annka - u nas po trzydniówce wysypka wygladała inaczej tzn kropeczki były mniejsze.


Napiszę Wam tylko, ze rośnie mi chyba jakiś BIG facet z wielką syrką. Choinka miałam nadzieję, że sandałki wytrzymają rozmiarowo do konca lata a tu diupa :mad: Jak sie Mateusz obudzi to jedziemy po kolejne buciorki.
Czy Waszym dzieciom tez tak szybko rosną nózki czy tylko mojemu? Mam w domu już chyba z 5 par za małych butów. Kupiłam mu 3 miechy temu skórzane zabudowane buciki i na dzień dzisiejszy również są za małe a miał je na sobie chyba z 3 razy. W ogóle nie noszą śladów  użytkowania a już nadają sie do kosza :mad: Oj chyba będę musiala zajrzeć na allegro i wystawic kila rzeczy ::)

I pytanko jeszcze do easy, której jak nigdy zazdroszczę dzisiejszego wyjazdu nad wodę (bo dupsko mi się poci w chacie ::)) nad jakie to jeziorko ciagle jeździcie???Czyste jest chociaż???
Mój maż własnie mnie dzisiaj poinformował, ze w Błażejewku ponoc ładnie zrobili kąpielisko tzn. jest piasek taki jak na plaży i takie tam. Z tym, że chyba woda nie jest za teges. Mówi, ze niby nie ale ja tam mu nie wierze ;)
 
reklama
Beatko ostatnio upodobaliśmy sobie jezioro Dymaczewskie - mało ludzi, dużo miejsca, czysta woda. Czysto jest też nad Jarosławcem (w Wielkopolskim Parku Narodowym) ale nie wiem jak tam z ilością narodu, bo dawno nie byliśmy.
 
Szkrabiku - jesteś kochana, przecież to nic pilnego nie było a Ty wymęczona taka jeszcze się moimi życzeniami ineresowałaś ! Dzięki! CIeszę się bardzo, że o nie "zawalczyłam" bo swietne! Ależ musiałyście stanowić atrakcję turystyczną !
Jeśli mogę to odradzam tą ziajkę - mam - i marzę coby się wreszcie skończyła. Strasznie (!) źle się rozsmarowuje, pozostawia bardzo długo tłusty biały film :( Niefajna !
 
A tak weekendowo, zeby Wam troche humor poprawic i dac okazje do powspominania, zaprezentuje jak Majeczka pierwszy raz marchewke jadla, o ile to jedzeniem mozna nazwac :)

 
Oj puchy na forum straszne...

Asioczku- właśnie przed chwilą myslałam o Tobie i o Majeczce, ze rzadko zaglądasz i mało się odzywasz. Włączam kompa a tu jesteś. Telepatia chyba ;)

Easy- no dawaj te foty dzisiejsze bo sie doczekać nie mogę :) No i chętnie też zobaczę nowy pokój Mary ;D
 
Asioczku - Majka BOSKA ;D
agast mówisz-masz ;D
.
Żebyście miały pogląd napisze, że na przeciw tego regału są drzwi wejściowe do pokoju:
p1cu4.jpg

Na lewo od regału jest okno i na lewej ścianie stoi TO:
p2sg7.jpg

Na ścianie z drzwiami:
p5si2.jpg

Fala na ścianach (na każdej różnie):
pf3pj5.jpg

ROzwiązanie techniczne :mrgreen:
p4lb4.jpg


Zasnęła na noc w nowym miejscu jak zwykle. Trzymajcie kciuki żebym nocy nie musiała spędzić na podłodze obok łóżeczka :wink:
 
Dobry wieczór :)

Beatko, Tymkowa nóżynka też urosła i nie wiem, czy obecne sandałki wystarczą do końca lata ::) kiedy je kupowałam były oczywiście o rozmiar za duże  8)

MagW, tłusty biały film potwierdzam, bo już Ziajkę wypróbowałam. Ale to tylko przez chwilkę jest białe, a potem się wchłania i generalnie jestem zadowolona :) Atrakcję rzeczywiście stanowiłyśmy, szczególnie dla starszych ludzi ;) zatrzymywali się i głośno komentowali, ale jak najbardziej pozytywnie :)

Asioczku, Maja boska :) jeju kiedy to było? Teraz marchewka to już w kawałkach. Ale niedługo znowu poćwiczę, tym razem na Amelce :D

Easy, ale śliczny pokoik :) Rozwiązanie techniczne bardzo mi się podoba :D

No to zmykam. Książka mnie wciągnęła ;) Dobranoc :)
 
Easy, super pokoik i mam nadzieję, że Marysia się wyspała.

Agast, no to kiszka z tym naszyjnikiem :( Ale już niedługo jedziesz nad morze ;D

Mad, a te obostrzenia w polisach to w jakiejś konkretnej firmie czy po prostu specyfika produktu? Bo nie brzmi zbyt fajnie ::)
 
reklama
easy- a gdzie foty pięknej Mary??? Pokoik w bardzo optymistycznych kolorach. Ja też planuje fale ale z małymi dodatkami typu biedronki, muszelki i takie tam. w każdym razie my opuścimy naszą wspólną sypialnię dopiero w przyszłym roku. Cholerka jednak dwa pokoje to stanowaczo za mało...

Beatko- a może kupuj buciki z większym zapasem (tzn. nie takie w sam raz tylko trochę za duże). jaki rozmiar teraz nosi Mateusz?? ja zakupiłam na początku lata roz. 20 i jak na razie cały czas pasują.
 
Do góry