reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Z czego ta zupa? No faktycznie wygląd ma dziwny 😅
Ciężko nazwać to zupą... 🤔 w sumie to jest deser czekoladowy na bazie rozmoczonego piernika z bakaliami ☺ gotuje się ten piernik (ja dodaje jeszcze te ciastka Katarzynki w czekoladzie), następnie dodaje się różne orzechy i suszone owoce i według preferencji rozcieńcza się kompotami ☺ smak jest naprawdę mega czekoladowy, czuć aromat pernika i te chrupiące bakalie 🤩 ja uwielbiam 😁
Właśnie dokładnie tak samo myślałam i nawet się nastawiałam że raczej powyżej 1000 to w żadnym wyniku nie zobaczę, a tu takie kosmiczne dla mnie wartości! Spodziewałam się np 1:700 itd, a tu wszystko po prostu idealnie [emoji3059] wszystkim życzę takich wyników [emoji3590] a Ty @Stelle będziesz miała krew pobierana w dniu usg czy przed?
No właśnie będę mieć pobieraną w dniu USG 🤨 żałuję bo mogłam poskomleć tej pani w rejestracji i może mogłabym przyjechać wcześniej żeby wyniki były już na czas badania. A teraz to już i tak raczej nie zdążę bo teraz weekend a ja mam prenatalne za równy tydzień 🙄 zawaliłam to, bo samo USG może i mnie uspokoi ale i tak będę w napięciu czekać na pappę 🤷‍♀️
Omg, nie byłabym pierwsza w kolejce do spróbowania [emoji16]
I jeszcze jedno.. Do 24go daleko jeszcze [emoji16] ona tyle ma czekać czy to tak na test robiłaś?
Jutro jedziemy do znajomych, spotykany się w kilka osób i w sumie są przedstawiciele różnych województw 😁 więc każdy z nas ma zrobić jakaś charakterystyczną wigilijną potrawę i robimy sobie taką przyspieszoną wigilijkę ☺
Aaa zostały jeszcze jakieś dziewczynki czekające na pierwsze badanie prenatalne? :)
No m.in ja 😁 i chyba tylko ja bo widzę że nikt inny się nie odzywa 🙉 prenatalne mam dopiero 17.12, to będzie 12+1. Ja mam termin z OM na 30.06 więc zamykam szare szeregi 😅
 
Ciężko nazwać to zupą... 🤔 w sumie to jest deser czekoladowy na bazie rozmoczonego piernika z bakaliami ☺ gotuje się ten piernik (ja dodaje jeszcze te ciastka Katarzynki w czekoladzie), następnie dodaje się różne orzechy i suszone owoce i według preferencji rozcieńcza się kompotami ☺ smak jest naprawdę mega czekoladowy, czuć aromat pernika i te chrupiące bakalie 🤩 ja uwielbiam 😁

No właśnie będę mieć pobieraną w dniu USG 🤨 żałuję bo mogłam poskomleć tej pani w rejestracji i może mogłabym przyjechać wcześniej żeby wyniki były już na czas badania. A teraz to już i tak raczej nie zdążę bo teraz weekend a ja mam prenatalne za równy tydzień 🙄 zawaliłam to, bo samo USG może i mnie uspokoi ale i tak będę w napięciu czekać na pappę 🤷‍♀️

Jutro jedziemy do znajomych, spotykany się w kilka osób i w sumie są przedstawiciele różnych województw 😁 więc każdy z nas ma zrobić jakaś charakterystyczną wigilijną potrawę i robimy sobie taką przyspieszoną wigilijkę ☺

No m.in ja 😁 i chyba tylko ja bo widzę że nikt inny się nie odzywa 🙉 prenatalne mam dopiero 17.12, to będzie 12+1. Ja mam termin z OM na 30.06 więc zamykam szare szeregi 😅
Hahahahahahaha a ja myslalam ze to zupa 😂🤣😂😂 bo podobna to czarniny 😂😂o rany 😅dla mnie zbyt słodkie by było 😅 a ze słodkim teraz nie przepadam 😅
 
Hahahahahahaha a ja myslalam ze to zupa 😂🤣😂😂 bo podobna to czarniny 😂😂o rany 😅dla mnie zbyt słodkie by było 😅 a ze słodkim teraz nie przepadam 😅
Czarnina 🤢🤢🤮 ło Matko, na samą myśl mi się podnosi 😅
My wróciliśmy z urodzin od mamy i tak się najadłam 🙈 a teraz bekam jak świnka 🥴

Jutro jedziemy na pogrzeb jeszcze rano... Ogólnie zabiegany dzień nas czeka. A ja zamiast prasować koszule i iść spać to grzeje się pod kocykiem 🙈
 
reklama
Do góry