reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Jezu, ja juz znowu mam filmy.... Dlatego ze czuje sie dzisiaj zbyt dobrze... Caly dzien sprzatam i nic, zero zmeczenia... I oczywiscie schizuje przez to, mimo ze dobrze wiem, ze w 15 tygodniu tak moze byc. Ale to jest silniejsze ode mnie.
Wizyte mam w poniedzialek, wiec chociaz tyle dobrze.
Pamiętaj, że zwykle najgorszy jest pierwszy trymestr. Lipa by była, jakbyśmy miały źle się czuć całą ciążę. Uważaj też żeby z tego lepszego samopoczucia się nie przeforsować. Ja przesadziłam i teraz tu ciągnie, tam zakuje [emoji38]
 
reklama
Ja dziś też się czuję świetnie.. Posprzątałam dom z góry na dol :) nawet zjadłam baarszczyk czerwony że smakiem. Pomijając że zjadłam 4talerze zupy.. Pierwszy raz od kąd jestem w ciąży 😅 ale korzystam póki jest dobrze..
Ja powiem szczerze że chciała bym się już dobrze czuć i cieszyć się z ciąży.. Bo tak to te objawy są tak uciążliwe że ciężko się cieszyć..
 
A ja odwiedzilam jarmark krakowski xD ok zaliczone na ten rok 💪
 

Załączniki

  • 20211211_163211.jpg
    20211211_163211.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 62
A ja byłam na zakupach w Kauflandzie i bez wc się między czasie nie obyło.. wy też tak macie? Sikam co chwilę, staram się też dużo pić no ale..
 
Niestety to samo. Jak wcześniej mogłam cały dzień nie iść jak bylam na wypadzie np na zakupy, tak teraz....
Ja w nocy wstaje, gdzie kiedyś nie wstawałam wgl 😁 mąż już mnie dzisiaj pytał czy wszystko w porządku, czy ja faktycznie taką mam potrzebę czy jednak coś się dzieje 😁
 
A ja byłam na zakupach w Kauflandzie i bez wc się między czasie nie obyło.. wy też tak macie? Sikam co chwilę, staram się też dużo pić no ale..
Ja mam natręctwo sikania.. a jeszcze ciąża to już wogole to potęguje 😅 potrafię jechać 15km.. I sikam przed wyjściem.. Na cpn i np na mcdonaldzie lecę 😅także w jedną stronę robię kilka przystanków
 
Ja tak samo mam nawet na codzień! Na 250km potrafię mieć 4 przystanki z czego pierwszy 30km od wyjazdu z domu.. A w ciąży to już całkiem heca.. Najgorsze że moje mini studio nie ma toalety i jak umowie kilka sesji to muszę w międzyczasie prosić żeby mi pozwolili skorzystać z toalety w aptece obok [emoji85]
Ja mam natręctwo sikania.. a jeszcze ciąża to już wogole to potęguje [emoji28] potrafię jechać 15km.. I sikam przed wyjściem.. Na cpn i np na mcdonaldzie lecę [emoji28]także w jedną stronę robię kilka przystanków
 
reklama
Do góry