reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny orientujecie się może czy ryzoko trisotomi 21 podstawowe 1:935 a skorygowane 1:18750 to dobry wynik? Kurcze niby mieli dzwonic jakby coś było nie tak w ciągu trzech dni i nie dzwonili, ale z ciekawości sama zaczęłam patrzeć na wyniki i głupieje. Na USG wszystko wyglądało prawidłowo. I te statystki są dla danego kraju czy takie ogólne?
Tak bardzo dobry na moje
 
Dziewczyny orientujecie się może czy ryzoko trisotomi 21 podstawowe 1:935 a skorygowane 1:18750 to dobry wynik? Kurcze niby mieli dzwonic jakby coś było nie tak w ciągu trzech dni i nie dzwonili, ale z ciekawości sama zaczęłam patrzeć na wyniki i głupieje. Na USG wszystko wyglądało prawidłowo. I te statystki są dla danego kraju czy takie ogólne?
Wydaje mi się, ze to świetny wynik .
 
Dziewczyny orientujecie się może czy ryzoko trisotomi 21 podstawowe 1:935 a skorygowane 1:18750 to dobry wynik? Kurcze niby mieli dzwonic jakby coś było nie tak w ciągu trzech dni i nie dzwonili, ale z ciekawości sama zaczęłam patrzeć na wyniki i głupieje. Na USG wszystko wyglądało prawidłowo. I te statystki są dla danego kraju czy takie ogólne?
Ryzyko zmalało 20-krotnie także jest ok :)
 
Hej bardzo dawno się nie odzywałam jakoś nie mogłam się zebrać żeby cokolwiek napisać. Czuje się jak kłębek nerwów przed prenatalnymi które mam 21 grudnia, schizuje bardziej niż przy pierwszym dziecku, jakoś nie potrafię się cieszyć tak w 100% tą ciąża bez potwierdzenia, że z dzidziutkiem wszystko dobrze. Ciągle mam w głowie a co jeśli coś będzie nie tak, czuje że mi odbija trochę w tej kwestii. Jutro miałam wracać do pracy po 2 tyg zwolnienia ale koleżanki kazały mi siedzieć n zwolnieniu przez coraz to częstsze przypadki pacjentów z covidem w pracy. Wiec siedzę i analizuje niepotrzebnie. Ciężko być ciężarna w tych dziwnych czasach 😂
 
Ja tak trochę od czapy ale potrzebuje pomocy 😜 jedziemy w sobotę do znajomych na "wigilijkę" i potrzebuję pomysłu na drobne prezenty dla dzieci (chcemy przeznaczyć tak około 50zl na głowę, wiem ze bez szału ale i tak przed świętami jest mnóstwo wydatków 🙈). No i to jest tak:
✅chłopiec, który w styczniu kończy roczek
✅chłopiec 2l 3m-ce
✅dziewczynka, w styczniu kończy 2 latka.
Może macie jakieś sprawdzone zabawki którymi lubiły bawić się Wasze dzieci ☺ ja przez zboczenie zawodowe patrzę na same sortery, drewniane układanki i ogólnie edukacyjne zabawki 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry