reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja tak trochę od czapy ale potrzebuje pomocy 😜 jedziemy w sobotę do znajomych na "wigilijkę" i potrzebuję pomysłu na drobne prezenty dla dzieci (chcemy przeznaczyć tak około 50zl na głowę, wiem ze bez szału ale i tak przed świętami jest mnóstwo wydatków 🙈). No i to jest tak:
✅chłopiec, który w styczniu kończy roczek
✅chłopiec 2l 3m-ce
✅dziewczynka, w styczniu kończy 2 latka.
Może macie jakieś sprawdzone zabawki którymi lubiły bawić się Wasze dzieci ☺ ja przez zboczenie zawodowe patrzę na same sortery, drewniane układanki i ogólnie edukacyjne zabawki 🤦‍♀️
Zdradzisz kim jesteś z zawodu? Nie pamiętam czy pisałaś :)
Myślę, że układanki, sortery itd to fajny pomysł. Moja córka odkąd skończyła 2 lata uwielbia puzzle. A z innych rzeczy to może jakieś gadżety do kuchni typu filiżanki, talerzyki, ciasteczka, owoce itd. Dla chłopca może jakieś tory z autkami? No i niezawodne Duplo :) dla młodszej nie wiem bo już nie pamiętam 🙈
 
reklama
Zdradzisz kim jesteś z zawodu? Nie pamiętam czy pisałaś :)
Myślę, że układanki, sortery itd to fajny pomysł. Moja córka odkąd skończyła 2 lata uwielbia puzzle. A z innych rzeczy to może jakieś gadżety do kuchni typu filiżanki, talerzyki, ciasteczka, owoce itd. Dla chłopca może jakieś tory z autkami? No i niezawodne Duplo :) dla młodszej nie wiem bo już nie pamiętam 🙈
Na dyplomie mam mgr wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego ale ostatecznie wylądowałam w żłobku jako wychowawca grupy i opiekunka dziecięca 😁
Właśnie wiem że moje dwulatki w grupie lubiły bawić się układankami i puzzlami ale boję się że akurat te dzieci będą niechętnie do tego podchodzić 🤦‍♀️
 
U mnie LEGO Duplo baaardzo się sprawdza do tej pory. [emoji6] Dla roczniaka to faktycznie sorter super sprawa. Jakieś pierwsze puzzle może? Takie z kilku elementów tylko. Pluszak ewentualnie. Ciastolina? O ile nie pakują już wszystkiego do buzi. [emoji16] Może coś z tego Cię zainspiruje. [emoji846]
Ja tak trochę od czapy ale potrzebuje pomocy [emoji12] jedziemy w sobotę do znajomych na "wigilijkę" i potrzebuję pomysłu na drobne prezenty dla dzieci (chcemy przeznaczyć tak około 50zl na głowę, wiem ze bez szału ale i tak przed świętami jest mnóstwo wydatków [emoji85]). No i to jest tak:
[emoji736]chłopiec, który w styczniu kończy roczek
[emoji736]chłopiec 2l 3m-ce
[emoji736]dziewczynka, w styczniu kończy 2 latka.
Może macie jakieś sprawdzone zabawki którymi lubiły bawić się Wasze dzieci [emoji5] ja przez zboczenie zawodowe patrzę na same sortery, drewniane układanki i ogólnie edukacyjne zabawki [emoji2356]
 
Na dyplomie mam mgr wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego ale ostatecznie wylądowałam w żłobku jako wychowawca grupy i opiekunka dziecięca 😁
Właśnie wiem że moje dwulatki w grupie lubiły bawić się układankami i puzzlami ale boję się że akurat te dzieci będą niechętnie do tego podchodzić 🤦‍♀️
Zawsze to jest ryzyko bo dzieci są różne. Może spróbuj spytać rodziców co proponują?
 
Ja bardzo chętnie dołączę do prywatnej grupy jak zostanie stworzona :). Przyznam się, że ostatnio się nie udzielałam bo myślami jestem gdzie indziej, sytuacja w pracy mnie przytłacza także mam nadzieję, że w tym miesiącu się wszystko się wyklaruje :). Cały czas Was podczytuje także proszę nie skreślajcie mnie 😀
Jestem w takiej samej sytuacji... Myślę że jak przejdę na L4 to będę mogła się udzielać trochę więcej 😉
 
Zawsze to jest ryzyko bo dzieci są różne. Może spróbuj spytać rodziców co proponują?
Nawet nie wspominam że planujemy coś kupić bo stwierdzą że mamy się nie wygłupiać 🙈 ale dzięki, chyba zdecyduje się na ten sorter bo widziałam fajny w smyku i coś tam jeszcze wykombinuje 😊

Mąż mnie załatwił na cacy... Mam zrobić na to spotkanie moczkę i makówki. Makówki pół biedy bo to chwila moment ale z moczką będę się stresować jak co roku czy wyjdzie 🥴
 
reklama
Do góry