reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Hej, ja też ostatnio dużo milczę. Dalej mam izolację i to chyba wybawienie, bo czego nie zjem, boli mnie żołądek i w mostku, więc pół dnia przesypiam z tej bezradności. W piątek chce skontaktować się z lekarzem poz, żeby pomógł
 
reklama
Ja ze strachem oczekuję na maila z wynikami -ma byc opis usg biorący pod uwagę wyniki z pappy. Mam 40 lat . Usg wyszło idealnie, wiec tego się trzymam. Wyniki mam mieć mailem 10 do 14 dni od zrobienia, czyli od 2.12. Wychodzi max 16.12…. Staram się być spokojna .
No, ja najpozniej mam mieć 22 grudnia wyniki a najwcześniej 16. Ale ja musze zadzwonic do nich 16, bo 17 mam wizytę u gina a on chce te wyniki z pappa 😂
 
A to ile musisz czekać na wyniki? Jakoś strasznie długo. Ja dostałam po 5 dniach
Nie uwierzysz, jak zapytałam KIEDY wyniki to one do mnie z tekstem ze to zalezy. To ja ze od czego to zalezy, ze przeciez wyniki powinny być tak w ciągu tygodnia a najpóźniej 10 dni. A ona do mnie "powinny czy nie powinny, ale pierwszeństwo maja Ci co robią prywatnie wiec jeśli Pani ma skierowanie to do 3 tygodni, a jak prywatnie to max 5 dni." No i tyle 😂
Powiedziałam, że ładnie się obijają w takim razie w tym labo i skad oni będą wiedzieć czy są prywatnie czy nie, a ona ze prywatnie mają na liscie i są na pierwszym miejscu. 😂😂😂 Ale jutro mija tydzień od prenatalnego. Wiec moze z ciekawosci zadzwonie czy są 🤭
 
Nie uwierzysz, jak zapytałam KIEDY wyniki to one do mnie z tekstem ze to zalezy. To ja ze od czego to zalezy, ze przeciez wyniki powinny być tak w ciągu tygodnia a najpóźniej 10 dni. A ona do mnie "powinny czy nie powinny, ale pierwszeństwo maja Ci co robią prywatnie wiec jeśli Pani ma skierowanie to do 3 tygodni, a jak prywatnie to max 5 dni." No i tyle 😂
Powiedziałam, że ładnie się obijają w takim razie w tym labo i skad oni będą wiedzieć czy są prywatnie czy nie, a ona ze prywatnie mają na liscie i są na pierwszym miejscu. 😂😂😂 Ale jutro mija tydzień od prenatalnego. Wiec moze z ciekawosci zadzwonie czy są 🤭
Niewiarygodnie, ja robilam też ze skierowaniem na nfz i nikt nie robił takiej selekcji,że ktoś robi na nfz czy prywatnie 🙄 mój lekarz tylko dal mi listę placówek gdzie mogę zrobić i zaznaczył te miejsca gdzie jest nalatwiej i najszybciej się dostać :)
 
A jak sie czujesz teraz?
Jeśli chodzi o skutki po covidzie - mam kaszel, poza tym ok. Z żołądkiem jest gorzej, cały czas boli, ale już przed ciążą miałam bóle od czasu do czasu i chce teraz to skontrolować, bo nie mogę funkcjonować przez ból :/

A no i jeszcze zapchane zatoki, ale taki mój urok :)
 
Jeśli chodzi o skutki po covidzie - mam kaszel, poza tym ok. Z żołądkiem jest gorzej, cały czas boli, ale już przed ciążą miałam bóle od czasu do czasu i chce teraz to skontrolować, bo nie mogę funkcjonować przez ból :/

A no i jeszcze zapchane zatoki, ale taki mój urok :)
Dużo zdrowia ! Ja po covidzie dochodziłam do siebie bardzo długo . Odpoczywaj dużo i nie przemęczaj się .
 
reklama
Dziewczyny orientujecie się może czy ryzoko trisotomi 21 podstawowe 1:935 a skorygowane 1:18750 to dobry wynik? Kurcze niby mieli dzwonic jakby coś było nie tak w ciągu trzech dni i nie dzwonili, ale z ciekawości sama zaczęłam patrzeć na wyniki i głupieje. Na USG wszystko wyglądało prawidłowo. I te statystki są dla danego kraju czy takie ogólne?
 
Do góry