reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Hejka.jestem tu nowa i widzę że też dostalyscie acard. Przepisał mi w pon lekarz i myślicie że biegunka to też od tego może być? Bo widzę że piszecie o jelitach. W ogóle zdziwiłam się ale kazał brać do 34 tygodnia około. Dlaczego Wam przepisał?
Jeszcze mam problem z cukrem...i bije się z myslami. wlasnie wróciłam od diabetologa(pominmy że niedoczynność tarczycy też się w ciąży przyplątała i 50 euthyroxu biorę) i kazał brać insulinę. Mam tak ponizej 100 rano cukier a reszta pięknie bez problemu poniżej 140. Bije się z myślami ponieważ inny diabetolog z drugiej ciąży dopuszczał takie wyniki rano bez insuliny a ona kazała mi zejść poniżej 90 i tak zwiększać insulinę żeby zejść...
 
Dziewczyny od wczoraj boli mnie głowa, cmi cała lewa strona.. macie może jakieś sprawdzone sposoby?
nawodnienie co najmniej 2 litry płynów w ciągu dnia, odpoczynek, jeśli masz nadwrażliwość na światło to zaciemnienie pokoju. Jak na dźwięki to wyłączenie radia/tv. Paracetamol 1-2 tabl, ew. słodka kawa (jeśli kawa nie sprowokowała bólu) , położyć się spac
 
Ooo, no to widzisz, on jeszcze pogarsza sprawę. A te skurcze jelit to takie jednorazowe czy masz częściej? Bo jeśli częściej, to zamiast brać acard tuż przed snem, spróbuj wziąć wieczorem z posiłkiem.
raczej rzadko teraz to myślę że po prostu przesadziłam z jedzeniem wszystkiego .eh
 
reklama
Jestem już po badaniach prenatalnych. Mój skarb ma już prawie 7 cm, serduszko bije prawidłowo. Z badań PAPP-a wyszlo niskie zagrożenie wadami genetycznymi, lekarz mówił, że nie mam się czym martwić. Wstępnie wyszlo że dziewczynka. Termin porodu wg dzisiejszego USG wypada na 01.06.
 
Do góry