reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ale to chyba tylko wtedy, kiedy masz już jakieś niepowodzenia typu poronienia lub wady genetyczne w swojej historii. Ja musiałam przy drugiej ciąży pokazać wypis ze szpitala po poronieniu.

A czy któraś z was robiła teraz badania prenatalne w Koperniku w Krk i wie czy jest szansa na badanie z partnerem?
Ja nic nie musialam..Nie mialam żadnego poronienia i nigdy w ciazy nie bylam. A dostałam skierowanie na prenatalne bez obciążenia kosztami. Nie wiem od czego to zalezy
 
reklama
Ja nic nie musialam..Nie mialam żadnego poronienia i nigdy w ciazy nie bylam. A dostałam skierowanie na prenatalne bez obciążenia kosztami. Nie wiem od czego to zalezy
Ja tak samo jak ty. Mam 28 lat, nie mam obciążeń ani poronień, a nawet moja lekarka nie ma podpisanej umowy z NFZ a prenatalne z jej skierowaniem miałam za darmo. Ale nie jestem pewna czy po prostu w tej klinice nie ma obecnie do końca roku właśnie takiego programu darmowych badań na nfz ze skierowaniem 🤔
 
Zleci, zobaczysz. Ja zapytam czy na prenatalnych może być moj mąż, do tej pory tylko na zdjęciach widział maluszka, a widzę, że chyba już oczadział na jego punkcie [emoji38]
Powiem, że szczepiony i nie gryzie, może wpuszczą [emoji6]
Moj tez szczepiony, moze i 3 dawka bd do 10.12 ale nie moze byc osob towarzyszących niestety. Na 28.12 wzielam ginekolog prywatnie jesli bd ok i dotrwamy do wizyty jej zapytam
 
Ja nic nie musialam..Nie mialam żadnego poronienia i nigdy w ciazy nie bylam. A dostałam skierowanie na prenatalne bez obciążenia kosztami. Nie wiem od czego to zalezy
bo prenatalne na nfz są darmowe. Płaci się za pappa tylko bo on nie jest w skierowaniu jeśli nie masz wieku. Akurat ja tak slyszalam. Ja mam skierowanie prywatne no i 35 na karku za nic nie płacę.
 
bo prenatalne na nfz są darmowe. Płaci się za pappa tylko bo on nie jest w skierowaniu jeśli nie masz wieku. Akurat ja tak slyszalam. Ja mam skierowanie prywatne no i 35 na karku za nic nie płacę.
I do samych prenatalnych musisz je zrobić jeśli chcesz becikowe - wymagane są wszystkie 3 USG w ciąży - w 11-14, 18-22 i ok 30 (czy jakoś tak)
 
Dziewczyny, nie łamcie się! Ja też prawie codziennie się super czuję, a do 10 tygodnia to się w ogóle zastanawiałam czy na pewno jestem w ciąży czy mi się przyśniło bo zero objawów. A do prenatalnych szybko minie! Mi teraz czas goni jak szalony, dopiero co miałam pierwsze USG a tu już drugi trymestr wskoczył :O
 
reklama
Do góry