reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja mam ten :) i naprawdę mam go 5lat i jest świetny
Screenshot_2021-11-10-09-45-01-360_com.android.chrome.jpg
 
Kochana ja mam również 8+5 i też dziś się czuję świetnie 🙂 nie ma co zachodzić w głowie.. Bo do wieczora daleko a mogą mdłości wrócić.. :) piersi mnie bolały okropnie nawet w nocy a od paru dni cisza .
Mi również. Wydaje się że organizm się przyzwyczaił :)
forum to taka terapia 😂 co ja bym bez was zrobiła. Żeby nie myśleć zaraz zrobię się na petardę i idę w miasto 😂. Muszę kupić prezent. I głowa się przewietrzy 🙂. Dziękuję ,że was mam 🥰❤️
 
Kochana ja mam również 8+5 i też dziś się czuję świetnie 🙂 nie ma co zachodzić w głowie.. Bo do wieczora daleko a mogą mdłości wrócić.. :) piersi mnie bolały okropnie nawet w nocy a od paru dni cisza .
Mi również. Wydaje się że organizm się przyzwyczaił :)
taaaa, też tak miałam parę dni temu, przez 2 dni było cudownie, a potem wróciło wszystko ze zdwojoną siłą i trwa do teraz 🙄
 
forum to taka terapia 😂 co ja bym bez was zrobiła. Żeby nie myśleć zaraz zrobię się na petardę i idę w miasto 😂. Muszę kupić prezent. I głowa się przewietrzy 🙂. Dziękuję ,że was mam 🥰❤️
To prawda forum to terapia bo się człowiek mniej nakreca ;) mówię czujemy się źle-napewno coś się dzieje, czujemy się dobrze- ojej pewnie cisza przed burza. Ja aktualnie 8+5 czuje się super i już się martwiłam że pewnie coś się szykuje trzeba do lekarza... na szczęście dokładnie dzis trzy dziewczyny na podobnym etapie ciąży tez pisały że czuha się super dolegliwości odeszły w zapomnienie ;) także kamień z serca , do lekarza pójdę dopiero 18.11 tak jak mam wizytę ;)
 
nic się właśnie nie dzieje, jestem w 8 tygodniu a nawet mdłości nie mam. Piersi nadal mnie bolą, ale już mniej. Czasami nie mogłam założyć biustonosza, a od dwóch dni bolą tylko przy dotykaniu i nie są już takie nabrzmiałe. Może organizm zaakceptował,że jestem w ciąży i trochę te dolegliwości ustępują. Apety mam, dzisiaj pospalam do 9,a przeważnie chwilę po 7 pobudka. I spać poszłam później bo nie po 21 a przez 23. Nie będę na zapas panikować, stresować się. Wiadomo jest jakoś niepokój bo dzień bez wkręcania dniem straconym 😂. Hormony też robią robotę, wczoraj wieczorem byłam tak cholernie przybita. Może to przez ten objaw bólu brzucha. Wiem,że na sor na pewno nie pójdę bo tam więcej stresu będę miała i nic mi nie pomogą. Zadzwonię najwyższej do lekarza i zapytam czy to normalne 🙂
ja jestem przykładem bezobjawowych ciąż, miałam tylko lekkie mdłości w 7tc, a tak to piersi bolą tylko przy dotyku, jestem trochę senną dalej i brzuch raz na jakiś czas zakłuje. Byłam wczoraj na usg 9+3 i wszystko super 😉 objawy nijak się mają do tego jak rozwija się bobas
 
reklama
Ja tu dopiero co pisałam w strachu, ze mdłości prawie 1,5 dnia brak. Wczoraj wróciły, obudziłam się już o 2 w nocy z giga Mdłościami :) hormony szaleją . Co do inhalatora mój najstarszy astmatyk i przerobiłyśmy trzy. Dwa zostały zajechane -medela i ccmed. Potem kupiłam jakiś taki bylejaki, tani i używany 5 lat, synowi do uk kupiłam tez ten sam .
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 50
Do góry