reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Witam [emoji1765][emoji1765]

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem [emoji4]

@Aniaaq - wizyta 10.11
@angeliskax - wizyta 10.11 priv
@Mimi94 - wizyta 10.11
@Katarzyna542 - wizyta 10.11
@Hmmmm - wizyta 10.11

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! [emoji1364][emoji3508]



@paxi_ab - wizyta 15.11
@Jetkaa - wizyta 15.11
@PsychoPatka91 - wizyta 16.11
@weronika9196 - wizyta 16.11
@Bosiek - wizyta 16.11 patologia ciąży
@Hankaa - wizyta 16.11
@meth - wizyta 16.11 prenatalne
@joszka - wizyta 16.11
@Gondzi_a - wizyta 16.11
@kamejka - wizyta 16.11
@zaskoczONA - wizyta 17.11 prenatalne
@Stelle - wizyta 17.11
@Paulina_N - wizyta 18.11
@Hmmmm - wizyta 18.11 usg genetyczne
@Eevee - wizyta 18.11
@DomiNikaKukakaan - wizyta 18.11
@Florestyna - wizyta 18.11
@Lilka92 - wizyta 19.11
@Bosiek - wizyta 19.11 NFZ
@TuRuda - wizyta 19.11 prenatalne
@Iza-09 - wizyta 19.11 prenatalne
@Magdalena09 - wizyta 19.11
@angeliskax - wizyta 12.11 NFZ
@Genadia - wizyta 22.11 prenatalne
@Angelr - wizyta 22.11 prenatalne
@Tiruriru1 - wizyta 23.11
@Mimi94 - wizyta 23.11 NFZ
@Katarzyna542 - wizyta 23.11
@Passtelova - wizyta 25.11 prenatalne
@Marta509 - wizyta 25.11 prenatalne
@Passtelova - wizyta 26.11
@MamaLama - wizyta 26.11 prenatalne
@MamaLama - wizyta 29.11
@chucherko - wizyta 29.11 prenatalne
@joszka - wizyta 30.11 prenatalne
@DomiNikaKukakaan - wizyta 02.12 prenatalne
@Eevee - wizyta 06.12 prenatalne
@Katarzyna542 - wizyta 10.12 prenatalne


Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać [emoji1364][emoji1364]
Proszę dopisz mnie na 10.12 na prenatalne :)
 
Nic ci nie dolega. Jestes w normalnej i fajnej ciazy. Ja też w takiej jestem i cieszę się, bo wspolczuje innym ze wymiotują i mają takie mdłości ze jesc nie mogą. Ja się z tego bym cieszyła i czekała cierpliwie na wizytę :)
Ja dzisiaj ide tylko z tego względu, że jestem chora i strasznie napinam miesnie brzucha przez kaszel, a z tego co slyszalam mozna w ten sposób poronic i lekarz kazal mi to skontrolować. Gdyby nie ten kaszel to zrezygnowałabym z wizyty. [emoji86]
Jak dobrze ze tego nie wiedziałam jak się zanosiłam kaszlem! [emoji85] Teraz już tylko sobie pokaszluje lekko [emoji85]

Ja przyznam, że jestem na etapie gdzie punktem programu każdego dnia jest spanie.. Nawet jeśli 2h temu mówiłam teściom że dziś się super czuje to teraz już czekam na moment aż legnę do łóżka...
 
Znalazłam okienko w mdłościach i rzuciłam się do kuchni żeby zjeść gotowe pierogi żeby mi w brzuchu nie burczało na wizycie (wcześniej nie było opcji żebym coś do ust włożyła).
Ale i tak czuję że będę żałować tych pierogów 🙈
 
Ja wlasnie koncze robic gulasz, ale juz tak dlugo pyrka, ze ochota mi wlasciwie minela... Ehh, masakra.
Ja sie dzisiaj wybralam na zakupy stanikow, bo ostatnio w dwoch fiszbiny mi poszly. Oczywiscie nie mam zwyczaju patrzec na ceny, jak cos mi sie podoba... No i bardzo mila pani za dwa staniki zaspiewala mi 420 zl... Lekko sie zgarbilam, bo jakos liczylam ze w max 300 sie zmieszcze. No ale glupio mi bylo odmowic, jak juz wszystko bylo umowione. Nastepnym razem musze najpierw na ceny patrzec🙈🙉🤪
 
Dziewczyna bierze ktoras zastrzyki z Clexane? Czy tez macie taki problem z dostepnoscia? Mam kilka aptek w pkolicy i zawsze problem, nigdzie nie ma. Dzisiaj tez, mma recepte na 3 opakowania, a wszedzie pustki. Dobrze, ze mam jedno opakowanie zapasu, to mma nadzieje, ze gdzies dostane je, ale zawsze mnie to stresuje, co zrobie, jak rzeczywiscie go zabraknie.
Swoja droga fajnie, bo w tej ciazy clexane mam za darmo, bo w poprzedniej placilam 80 zl za dziesiec zastrzkow przez cala ciążę (az nie chce liczyc ile to wyszlo przez ten czas)
 
Dziewczyna bierze ktoras zastrzyki z Clexane? Czy tez macie taki problem z dostepnoscia? Mam kilka aptek w pkolicy i zawsze problem, nigdzie nie ma. Dzisiaj tez, mma recepte na 3 opakowania, a wszedzie pustki. Dobrze, ze mam jedno opakowanie zapasu, to mma nadzieje, ze gdzies dostane je, ale zawsze mnie to stresuje, co zrobie, jak rzeczywiscie go zabraknie.
Swoja droga fajnie, bo w tej ciazy clexane mam za darmo, bo w poprzedniej placilam 80 zl za dziesiec zastrzkow przez cala ciążę (az nie chce liczyc ile to wyszlo przez ten czas)
No niestety jest problem z dostępnością. Ja miałam ostatnio 4 opakowania a recepcie i chciałam wykupić żeby potem się nie martwić. Ostatecznie kupiłam dwa op clexane i dwa neoparinu 🙄 pytałam lekarza powiedział że można zmieniać
 
Ja biorę, sprawdzałam na gdziepolek
Ale lekarka powiedziała mi, ze nie ma już niestety refundacji i trzeba płacić całość 🙄
Jesteś pewna? Niemożliwe to jest... Mi też ostatnio wyskoczył problem z receptą ale to dlatego ze lekarz źle mi zaznaczył, zamiast za darmo to dał mi na ryczałt. Ale panie umiały to zmienić w systemie... Nie strasz że są płatne bo zbankrutuje chyba 🤦‍♀️
 
reklama
Dziewczyna bierze ktoras zastrzyki z Clexane? Czy tez macie taki problem z dostepnoscia? Mam kilka aptek w pkolicy i zawsze problem, nigdzie nie ma. Dzisiaj tez, mma recepte na 3 opakowania, a wszedzie pustki. Dobrze, ze mam jedno opakowanie zapasu, to mma nadzieje, ze gdzies dostane je, ale zawsze mnie to stresuje, co zrobie, jak rzeczywiscie go zabraknie.
Swoja droga fajnie, bo w tej ciazy clexane mam za darmo, bo w poprzedniej placilam 80 zl za dziesiec zastrzkow przez cala ciążę (az nie chce liczyc ile to wyszlo przez ten czas)
Zawsze możesz zapytać o zamiennik Neoparin. Chociaż wiem, że i z tym lekiem jest problem. W razie co szukaj na gdziepolek.pl albo ktomalek.pl
 
Do góry