reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja mam misia z apteki ale kupiłam na vintage całkiem nowy ;)
 

Załączniki

  • 20211107_141419.jpg
    20211107_141419.jpg
    318,1 KB · Wyświetleń: 47
nic się właśnie nie dzieje, jestem w 8 tygodniu a nawet mdłości nie mam. Piersi nadal mnie bolą, ale już mniej. Czasami nie mogłam założyć biustonosza, a od dwóch dni bolą tylko przy dotykaniu i nie są już takie nabrzmiałe. Może organizm zaakceptował,że jestem w ciąży i trochę te dolegliwości ustępują. Apety mam, dzisiaj pospalam do 9,a przeważnie chwilę po 7 pobudka. I spać poszłam później bo nie po 21 a przez 23. Nie będę na zapas panikować, stresować się. Wiadomo jest jakoś niepokój bo dzień bez wkręcania dniem straconym 😂. Hormony też robią robotę, wczoraj wieczorem byłam tak cholernie przybita. Może to przez ten objaw bólu brzucha. Wiem,że na sor na pewno nie pójdę bo tam więcej stresu będę miała i nic mi nie pomogą. Zadzwonię najwyższej do lekarza i zapytam czy to normalne 🙂
Nic ci nie dolega. Jestes w normalnej i fajnej ciazy. Ja też w takiej jestem i cieszę się, bo wspolczuje innym ze wymiotują i mają takie mdłości ze jesc nie mogą. Ja się z tego bym cieszyła i czekała cierpliwie na wizytę :)
Ja dzisiaj ide tylko z tego względu, że jestem chora i strasznie napinam miesnie brzucha przez kaszel, a z tego co slyszalam mozna w ten sposób poronic i lekarz kazal mi to skontrolować. Gdyby nie ten kaszel to zrezygnowałabym z wizyty. 🙉
 
Nic ci nie dolega. Jestes w normalnej i fajnej ciazy. Ja też w takiej jestem i cieszę się, bo wspolczuje innym ze wymiotują i mają takie mdłości ze jesc nie mogą. Ja się z tego bym cieszyła i czekała cierpliwie na wizytę :)
Ja dzisiaj ide tylko z tego względu, że jestem chora i strasznie napinam miesnie brzucha przez kaszel, a z tego co slyszalam mozna w ten sposób poronic i lekarz kazal mi to skontrolować. Gdyby nie ten kaszel to zrezygnowałabym z wizyty. [emoji86]
U mnie też prawie żadnych objawów, jedynie piersi mnie bolą. Ja się z tego cieszę bo ani nie mam problemów z wymiotami ani z jedzeniem. Myślę że trzeba się z tego cieszyć a nie szukać minusów w braku objawów [emoji3526]
 
reklama
Do góry