reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dobra, mam większość wyników. Cukier idealny. Nie zmieniłam w diecie nic! Zarówno na czczo jak i po 1h i po 2 h pięknie w normie. Zastanawiam się czy poprzednie laboratorium na pewno dobrze oznaczyło, teraz robiłam w Medicover, więc raczej nie ma mowy o pomyłce. Już kilka osób mi zwróciło uwagę, że tam gdzie robiłam pierwsze badania lubi być coś nie tak. Mojej najlepszej psiapsi krzywa cukrową wyszła np beznadziejnie, a jak była na czczo to niby ok. A ma zjazdy cukru nawet do 40!
Dziwne to wszystko..
A no u mam jakąś infekcje w pęcherzu (ale to tez czuje, na razie mam wpierdzielać żurawinę i ofc decyzja mojego gina co dalej.
 
reklama
Wiem, jak łatwo się to mówi, a jak trudno wykonuje... Ale zostało uzbroić się w cierpliwość... Sama chciałabym już maj/czerwiec
Nie jest łatwo to prawda, sama się stresowałam wielkością pęcherzyka, który był z kolei większy na przypadający tc. W większości przypadków pęcherzyk jest zazwyczaj nieco mniejszy i to jest normalne. A ja przewertowałam cały internet w poszukiwaniu informacji o przypadkach podobnych do moich i g*wno znalazłam 😅 tez najchętniej latalabym to tydzień na usg ale niestety wizyty chyba będą co 3 tyg. 😏
 
Jest serduszko [emoji3590]
17 listopada zakładamy kartę ciąży [emoji1768]Zobacz załącznik 1329956
Ooo to mamy dzień różnicy bo ja mam na zdjeciu 18.06 :) następna wizytę mam 4 listopada przed wizytą mam zrobic badania I już wtedy będę miała zakładana karte ciąży 🥰 jak sue czujecie?
 
Nie jest łatwo to prawda, sama się stresowałam wielkością pęcherzyka, który był z kolei większy na przypadający tc. W większości przypadków pęcherzyk jest zazwyczaj nieco mniejszy i to jest normalne. A ja przewertowałam cały internet w poszukiwaniu informacji o przypadkach podobnych do moich i g*wno znalazłam 😅 tez najchętniej latalabym to tydzień na usg ale niestety wizyty chyba będą co 3 tyg. 😏
To ja jutro mam usg i do ginekologa w piątek. Takie rozłożenie na raty to mnie wykończy dlatego muszę również i prywatnie chodzić blizej zeby nie zwariować. 😅
 
Ja miałam iść jutro na krzywą, ale nie pójdę, bo mały ma katar. Pójdę w piątek, i tak mam tam endokrynologa. Po prostu uprzedzę, że będę później. Ale muszę pojechać gdziekolwiek w środę i zrobić TSH.
 
Jak sobie radzicie z mdłościami i podróżą? Jutro muszę jechać 10km.. I przez parę dni muszę jechać gdzieś.. A mój żołądek mówi nie żadnej jeździe.. Godzina 18ta a ja zjadłam dopiero obiad.. W sensie ziemniaki i surówka. Bo na sama myśl że zjadła bym mięso też mi się robi bardziej niedobrze..
Mam zawsze gumę limonkowo miętowo z orbit- odkryłam, że mi pomaga żucie w trakcie podróży :), woda też się przyda
 
Ostatnia edycja:
Ja już też po wizycie... Tak jak myślałam - będę świrować, analizować i porównywać z poprzednim pustym jajem 🙄 dzisiaj u mnie 4+5. Na USG widoczny sam pęcherzyk 0,58cm. Lekarz uspokajał że w ogóle fajnie ze go widać ale nie wiem czy przy takiej szybkiej owulacji nie powinień być większy 🙁 dzisiaj mam tak jakby 33dc, w tej poprzedniej to też wychodziło że byłam w 33 dniu, też miałam wtedy szybciej owu a pęcherzyk miał 0,61 🤦‍♀️ wybłagałam i idę na kontrolę za tydzień we wtorek. Chciał mnie dopiero za 3tyg widzieć ale postukałam się a głowę... Nie umiałabym funkcjonować żyjąc w takiej niepewności 🙄

Mam identyczną sytuację, u mnie niby 5+1 ale ciąża oczywiście zdaniem lekarz młodsza, jest pęcherzyk i z tego się cieszę ! Ja dopiero za ponad 2 tygodnie idę, bo chciałabym już coś więcej zobaczyć, ale rozumiem, że wolisz wcześniej :) Trzymam kciuki ! :)
 
reklama
I co się dowiedziałaś ?? Będzie wszystko wporzadku nie martw się na zapas wiem co czujesz ale myślę że będzie wszystko dobrze głowa do góry trzymam z całego serduszka kciuki za was ❤️❤️
Infekcja ogarnięta lekami, ciąża młoda, bo widoczny tylko pęcherzyk, ale lekarz był takim wesołkiem i rzucił mi "Gratulacje wczesna ciąża" zrobił usg piersi, cytologię, trochę mi lepiej ;) teraz tylko czekać
 
Do góry