reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Jest serduszko [emoji3590]
17 listopada zakładamy kartę ciąży [emoji1768]
IMG_20211025_162913.jpeg
 
reklama
Chociaż przepisy ZUS sie od stycznia zmieniają i wystarczy przepracować jeden pełen miesiąc i będzie nowa podstawa. Gdybyś nie szła na zwolnienie w dopiero na macierzyński w czerwcu to też wezmą 12 miesiecy wstecz
Czekaj, czyli jeśli idę na L4 w marcu, to do lutego włącznie pod warunkiem że w lutym nie byłam na zwolnieniu?
 
Ja już też po wizycie... Tak jak myślałam - będę świrować, analizować i porównywać z poprzednim pustym jajem 🙄 dzisiaj u mnie 4+5. Na USG widoczny sam pęcherzyk 0,58cm. Lekarz uspokajał że w ogóle fajnie ze go widać ale nie wiem czy przy takiej szybkiej owulacji nie powinień być większy 🙁 dzisiaj mam tak jakby 33dc, w tej poprzedniej to też wychodziło że byłam w 33 dniu, też miałam wtedy szybciej owu a pęcherzyk miał 0,61 🤦‍♀️ wybłagałam i idę na kontrolę za tydzień we wtorek. Chciał mnie dopiero za 3tyg widzieć ale postukałam się a głowę... Nie umiałabym funkcjonować żyjąc w takiej niepewności 🙄
 
Ja już też po wizycie... Tak jak myślałam - będę świrować, analizować i porównywać z poprzednim pustym jajem 🙄 dzisiaj u mnie 4+5. Na USG widoczny sam pęcherzyk 0,58cm. Lekarz uspokajał że w ogóle fajnie ze go widać ale nie wiem czy przy takiej szybkiej owulacji nie powinień być większy 🙁 dzisiaj mam tak jakby 33dc, w tej poprzedniej to też wychodziło że byłam w 33 dniu, też miałam wtedy szybciej owu a pęcherzyk miał 0,61 🤦‍♀️ wybłagałam i idę na kontrolę za tydzień we wtorek. Chciał mnie dopiero za 3tyg widzieć ale postukałam się a głowę... Nie umiałabym funkcjonować żyjąc w takiej niepewności 🙄
No niestety teraz musisz uzbroić się w cierpliwość, za tydzień powinien być już widać pęcherzyk żółtkowy ;) . Nie stresuj się, nie porównuj poprzednich wyników tylko grzecznie czekaj na wizytę :) trzymam kciuki 👍👍👍
 
Ja już też po wizycie... Tak jak myślałam - będę świrować, analizować i porównywać z poprzednim pustym jajem 🙄 dzisiaj u mnie 4+5. Na USG widoczny sam pęcherzyk 0,58cm. Lekarz uspokajał że w ogóle fajnie ze go widać ale nie wiem czy przy takiej szybkiej owulacji nie powinień być większy 🙁 dzisiaj mam tak jakby 33dc, w tej poprzedniej to też wychodziło że byłam w 33 dniu, też miałam wtedy szybciej owu a pęcherzyk miał 0,61 🤦‍♀️ wybłagałam i idę na kontrolę za tydzień we wtorek. Chciał mnie dopiero za 3tyg widzieć ale postukałam się a głowę... Nie umiałabym funkcjonować żyjąc w takiej niepewności 🙄
Kochana ja byłam na USG 5+6 i nie było zarodka.. Sam pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy.. Siostra była 5+2i sam pęcherzyk ciążowy było widać. Nic więcej także nie ma co panikować.. 4+5 ma prawo nic nie być widać.. Dlatego zaleca się iść ok6tyg żeby było widać.. Sama poszłam za wcześniej i się stresowałam..
 
Kochana ja byłam na USG 5+6 i nie było zarodka.. Sam pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy.. Siostra była 5+2i sam pęcherzyk ciążowy było widać. Nic więcej także nie ma co panikować.. 4+5 ma prawo nic nie być widać.. Dlatego zaleca się iść ok6tyg żeby było widać.. Sama poszłam za wcześniej i się stresowałam..
za wcześnie źle za późno nie dobrze. Nie dogodzisz 😂😂😂
 
reklama
Do góry