reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Jak sobie radzicie z mdłościami i podróżą? Jutro muszę jechać 10km.. I przez parę dni muszę jechać gdzieś.. A mój żołądek mówi nie żadnej jeździe.. Godzina 18ta a ja zjadłam dopiero obiad.. W sensie ziemniaki i surówka. Bo na sama myśl że zjadła bym mięso też mi się robi bardziej niedobrze..
 
reklama
Ja popijam wodę. I skupiam się na oddechu nie na tym że mi niedobrze. No i może postoje w razie czego? Trochę świeżego powietrza zawsze dobrze robi.
Jak sobie radzicie z mdłościami i podróżą? Jutro muszę jechać 10km.. I przez parę dni muszę jechać gdzieś.. A mój żołądek mówi nie żadnej jeździe.. Godzina 18ta a ja zjadłam dopiero obiad.. W sensie ziemniaki i surówka. Bo na sama myśl że zjadła bym mięso też mi się robi bardziej niedobrze..
 
No niestety teraz musisz uzbroić się w cierpliwość, za tydzień powinien być już widać pęcherzyk żółtkowy ;) . Nie stresuj się, nie porównuj poprzednich wyników tylko grzecznie czekaj na wizytę :) trzymam kciuki 👍👍👍
Wiem, jak łatwo się to mówi, a jak trudno wykonuje... Ale zostało uzbroić się w cierpliwość... Sama chciałabym już maj/czerwiec
 
Ja też mam dzisiaj nieplanowana wizytę, bo jakaś infekcja mi się przyplątała, moja ciążą też jest bardzo młoda, więc pewnie nic nie będzie widać i się tylko zdenerwuje, ale trzymam za Was kciuki !!!
I co się dowiedziałaś ?? Będzie wszystko wporzadku nie martw się na zapas wiem co czujesz ale myślę że będzie wszystko dobrze głowa do góry trzymam z całego serduszka kciuki za was ❤️❤️
 
Ja od początku mam bardzo mało śluzu, w poprzedniej ciąży donoszonej i zdrowej również nie miałam
Kochana będzie dobrze innej opcji nie ma nie martw się na zapas głowa do góry😉 . Wiem co czujesz bo jestem w takiej samej sytuacji także kibicuje z całego serduszka i trzymam mocno kciuki za was dużo dużo zdrówka 😘
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊



@Mayred91 - wizyta 25.10
@angeliskax - wizyta 25.10 priv
@Joannaa24 - wizyta 25.10
@Eevee - wizyta 25.10
@Jetkaa - wizyta 25.10 NFZ
@chucherko - wizyta 25.10
@Hmmmm - wizyta 25.10

Dziewczyny, samych pięknych widoków! I samych dobrych wiadomości! ✊🏼✊🏼☀️

@MiMi86 - wizyta 26.10
@MoniaMarz - wizyta 27.10
@MamaMonia - wizyta 28.10
@Marta509 - wizyta 28.10
@kamejka - wizyta 28.10
@Passtelova - wizyta 29.10
@Magdalena09 - wizyta 30.10
@Bosiek - wizyta 02.11 priv
@MamaLama - wizyta 02.11
@Mamafasolki - wizyta 03.11
@Iza-09 - wizyta 03.11
@Angelr - wizyta 04.11
@Aniaaq - wizyta 10.11
@paxi_ab - wizyta 15.11
@PsychoPatka91 - wizyta 16.11
@zaskoczONA - wizyta 17.11 prenatalne

Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Mi przełożyli wizytę z 28.10 na 27.10 jakby co można zmienić. 😊
 
Jak sobie radzicie z mdłościami i podróżą? Jutro muszę jechać 10km.. I przez parę dni muszę jechać gdzieś.. A mój żołądek mówi nie żadnej jeździe.. Godzina 18ta a ja zjadłam dopiero obiad.. W sensie ziemniaki i surówka. Bo na sama myśl że zjadła bym mięso też mi się robi bardziej niedobrze..
Miałam lekką chorobę lokomocyjną przed ciążą, nie brałam nigdy żadnych leków na to, a teraz nie mogłam w ogóle jeździć samochodem, bo tak mnie muliło. O dziwo, pomogły opaski na nadgarstki sea-band. Nie wierzyłam w tę magię, ale serio działa. Jakaś dziewczyna na innym forum mi to podpowiedziała, że to jedyna rzecz jaka jej pomogła w samochodzie. Tesuje od 2 tygodni. Na nudności nie w samochodzie też pomaga jakby co, ale nie noszę na stałe. Do tego migdały też mocno pomagają.
 
reklama
@chucherko
to w mojej sytuacji. Jak myślisz?
W sierpniu w starej pracy byłam na zwolnieniu lekarskim przez 5 dni. Podjęłam się nowej pracy będąc na wypowiedzeniu w trakcie urlopu we wrzesniu. Starą pracę zakończyłam 30.09. Nową pracę zaczęłam 15 września (umowa o pracę).
Jak się bedzie liczył zasiłek macierzyński? Na zwolnienie na razie nie planuje iść.
 
Do góry