reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ufff po wizycie, ale stwierdził, że moją ciążę ma obowiązek prowadzić poradnia perinantologii i nie chciał słuchać tłumaczenia, że na żelaznej stwierdzili, że poradnia perinantologii działa doraźnie we współpracy z prowadzącym...

Jak usłyszał że na żelaznej próbowałam, skomentował, że może lepiej żebym spróbowała na brudnie (kompletne zadupie Warszawy) bo żelazna to sobie taki szpitalek i mają głównie ciąże fizjologiczne.... Yyy to rozumiem że referencje (to jest szpital 3ciej referencyjnosci) rozdają za piękny uśmiech czy jak?

Tak czy inaczej karty ciąży nadal nie mam :p
 
reklama
Hej, gratuluję dzisiejszych wizyt. Ja byłam w zeszły wtorek 6+3 i było serduszko, jutro idę na NFZ 7+3, pewnie też zrobi USG ale zależy mi na skierowaniu na badania. Prowadzicie ciążę prywatnie i na NFZ? Przyznajecie się o tym lekarzom?
 
Mam identyczną sytuację, u mnie niby 5+1 ale ciąża oczywiście zdaniem lekarz młodsza, jest pęcherzyk i z tego się cieszę ! Ja dopiero za ponad 2 tygodnie idę, bo chciałabym już coś więcej zobaczyć, ale rozumiem, że wolisz wcześniej :) Trzymam kciuki ! :)
A masz na USG zaznaczoną wielkość pęcherzyka?? 🤔
 
Hej, gratuluję dzisiejszych wizyt. Ja byłam w zeszły wtorek 6+3 i było serduszko, jutro idę na NFZ 7+3, pewnie też zrobi USG ale zależy mi na skierowaniu na badania. Prowadzicie ciążę prywatnie i na NFZ? Przyznajecie się o tym lekarzom?
Ja chodzę prywatnie póki co ... dojeżdżam 80 k. Do lekarza do kliniki gdzie miałam iui... później na miejscu tez raczej wszystko prywatnie.
 
Hej, gratuluję dzisiejszych wizyt. Ja byłam w zeszły wtorek 6+3 i było serduszko, jutro idę na NFZ 7+3, pewnie też zrobi USG ale zależy mi na skierowaniu na badania. Prowadzicie ciążę prywatnie i na NFZ? Przyznajecie się o tym lekarzom?
Prywatnie, nie wiem czy miałabym cierpliwość czekać na termin wizyty na NFZ.
 
Hej, gratuluję dzisiejszych wizyt. Ja byłam w zeszły wtorek 6+3 i było serduszko, jutro idę na NFZ 7+3, pewnie też zrobi USG ale zależy mi na skierowaniu na badania. Prowadzicie ciążę prywatnie i na NFZ? Przyznajecie się o tym lekarzom?
Ja póki co tylko prywatnie chodziłam do ginekologów. Ale u mnie malutkie miasteczko i na NFZ to raczej kiepscy Ci lekarze, także jestem zmuszona do wizyt prywatnych😉
 
@chucherko
to w mojej sytuacji. Jak myślisz?
W sierpniu w starej pracy byłam na zwolnieniu lekarskim przez 5 dni. Podjęłam się nowej pracy będąc na wypowiedzeniu w trakcie urlopu we wrzesniu. Starą pracę zakończyłam 30.09. Nową pracę zaczęłam 15 września (umowa o pracę).
Jak się bedzie liczył zasiłek macierzyński? Na zwolnienie na razie nie planuje iść.
Od dnia zatrudnienia w nowej firmie. Czyli zwolnienie np od stycznia to podstawa wrzesien-grudzien 2021
 
reklama
Bardzo dobrze. [emoji16] Teraz już pełna radość. Zaczynam przeglądać strony z pierdołami do wyprawki, to już oficjalne!
Ooo to mamy dzień różnicy bo ja mam na zdjeciu 18.06 :) następna wizytę mam 4 listopada przed wizytą mam zrobic badania I już wtedy będę miała zakładana karte ciąży [emoji3059] jak sue czujecie?
 
Do góry