reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja to robie dla spokoju ducha. Po poprzednich stratach chce byc troche spokojniejsza 😁
No tak, w tej sytuacji to ważne. Ja też miałam jedna stratę, więc w nastepnej ciąży też robiłam obowiązkowo. Trzymam kciuki!!
Zrobiłam tylko raz i nie sprawdzałam przyrostu. Nie chciałam się niepotrzebnie stresować.Uznałam, że co ma być to będzie.Po tygodniu poszłam do lekarza wg OM 6 t 5 d i było serduszko. 😉
Cudowna wiadomość! No właśnie czasami lepiej żyć w nieświadomości i pozytywnie się zaskoczyć usg!
Ja robie bo pierwsza była bardzo niska, a kolejne przyrosty słabe.
Jestem po dwóch stratach i wszystko wskazuje na to, że ta ciąża też się nie skończy dobrze więc na rozkaz lekarza dziś znów beta i podjęcie decyzji czy odstawiamy leki i czekamy aż się oczyszczę czy znów się wstrzymujemy i badamy kolejny przyrost
Tak to zmienia postać rzeczy, w tym przypadku beta ważna, szczególnie że bierzez leki. Trzymam kciuki!!
Ja nie robię. Trudno się mówi . Jak ma być dobrze to będzie i dowiem się u gina :)
No ja też tak podejdę do tego w takim razie, chyba umowie się na wizytę 6+5.. i liczę że coś będzie już widać. Trzymam za Ciebie kciuki! A Ty kiedy masz wizyte??
 
reklama
Ja robiłam przez pierwszy tydzień pon-sr-pt 700-1600-3800 a po 12 dniach od ostatniego pomiaru gin mi zlecił - wyszło 70k... A dzień później było bijące serduszko na USG...

Dziś planujemy iść do przychodni na żelazną się zapisać na prowadzenie ciąży (mam nadzieję, że się uda)
A w środę kolejne USG... I tak się lekko stresuję... Tym bardziej że 12tc osiągnę dopiero po 20.11 - toż to jeszcze miesiąc z kawałkiem...
Wspaniałe wiesci! 😍 o Ja też planuje żelazna o ile w ogóle okaże się że brak okresu i pozytywy test to kolejny dzidziul. Trzymam kciuki za dostanie się do przychodni!!
 
Dziewczyny tylko kolejny raz powtórze, żebyście się nie martwiły na zapas [emoji173]
U mnie w 6t3d jest 8mm zarodek i bijące seruduszko bo mam krotkie cykle 24dnowe i byłam pewna, ze mi się owulacja nie przesuneła o kilka dni. Wiedzialam, że w moim przypadku dzisiaj musi być serduszko.
To nie jest dobry pomysl aby sie do mnie porównywać bo nie jestem książkowym przykładem (zresztą ciężko o taki) Trzymam kciuki za Was[emoji8]
To jest prawda :)
Ja mogę mieć w aplikacji 6t3d a tak naprawdę moge mieć młodsza o tydzien. Takze tylko usg daje pewność. Czekamy cierpliwie do 6-8 tyg na rozwój 😊
 
reklama
Czy każda z Was robi betę i przyrost?? Ja biegałam na betę w poprzedniej ciąży, teraz jakoś mnie nie goni, chyba cierpliwie poczekam do wizyty u gin..szczególnie że nie miałabym co z synkiem zrobic, a nie chce go ciągać po labolatoriach..
Ja zrobilam 1x i przyrost. Syn byl, w zlobie akurat. Choc w naszym alab laboratorium trafilam 2x na 1 osobę, bylam ok 10.
 
Do góry