reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Załączniki

  • 20211208_144607.jpg
    20211208_144607.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 70
reklama
Super,, ze same dobre wiesci dzisiaj! 😍
@Michabibi witamy😉 gratuluje podwojnego szczescia, zwlaszcza tak niespodziewanego😉😜
U nas zas choroba... Corka byla zdrowa cale trzy tygodnie.... A teraz bidulka spi ze stanem podgoraczkowym. Ehh, i znowu pewnie 2 tygodnie bedziemy sie bujac w domu. No masakra, co za choroby w tym roku wstretne są.
 
Dziewczyny, czy wy z waszymi wynikami pappa i usg prenatalnym bylyscie wszystkie u genetyka? Bo jakos nie widze, zeby to bylo jeszcze konsultowane, a ja mam wizyte u genetyka jeszcze na 13 grudnia umowiona.
 
Ja już po. 11+5 i Bobo 5,5cm. Wychodzi na to, że wszystko jest w najlepszym porządku. Dr miał problem z uchwyceniem odpowiednio serduszka. Miałam przez brzuch, dopochwowo i znowu przez brzuch. Dobre 30min to trwało. Wiem, że jest wiercipięta, uparte, niewspółpracujące i cudowne [emoji3590] na chwilę obecną płeć to wróżenie z fusów ale jakby miał obstawiać to bliżej do dziewczynki niż chłopca [emoji7] a My mówimy Jasiu [emoji41]
 
Dziewczyny, czy wy z waszymi wynikami pappa i usg prenatalnym bylyscie wszystkie u genetyka? Bo jakos nie widze, zeby to bylo jeszcze konsultowane, a ja mam wizyte u genetyka jeszcze na 13 grudnia umowiona.
Ja też nie miałam wizyty u genetyka.🤔 Chyba jak wyniki są słabe to wtedy jest zalecana wizyta. Tak mi się wydaje
 
Cześć dziewczyny! Dzięki za dopisanie do listy na grupę prywatną ☺️ sorki że się ostatnio nie odzywam, jakoś mało siedzę na telefonie, ciągle coś załatwiamy z narzeczonym bo postanowiliśmy wziąć ślub pod koniec stycznia ☺️ poza tym w niedzielę gorzej się poczułam i miałam wrażenie że mam twardy brzuch... Na szczęście udało mi się dostać do mojej pani doktor kolejnego dnia i wszystko jest dobrze 🥰 dostałam drugą niezależną opinię odnośnie płci i wygląda na to, że rzeczywiście będziemy mieli córeczkę 🥰

Czytam i nadrabiam co pisałyście i powiem wam że mam zawrót głowy odnośnie wózków, tyle jest tych opcji i nazw i żeby wszystko pasowało z tymi adapterami... Ja chyba jeszcze nie mam na to siły 🙈🙈 póki co zadecydowałam tylko że zamiast kupować dostawki czy łóżeczka wykorzystam kosz mojżesza który dostaliśmy od siostry narzeczonego ☺️ na początku dzidzia będzie spala w nim na stelażu z kołyską, a w razie czego u teściów są dwa łóżeczka więc będziemy mieli opcję przygarnięcia na szybko jednego 😅

Jako że na wizytę wybrałam się wcześniej to proszę o anulowanie z listy mojej wizyty z 15.12 😌

Super czytać że u was wszystkie badania wychodzą dobrze ❤️ współczuję złego samopoczucia, ja dziś się zorientowałam że już nie jest mi niedobrze po jedzeniu od jakiegoś tygodnia także extra.

A no i jeszcze zapisałam się na szczepienie covid na przyszły piątek... Będę wtedy miała 16+1. Mam nadzieję że wytrwam w tym i nie wypiszę się ze strachu tuż przed szczepieniem i nie zabarykaduję w domu 🙈 a jak u was decyzje o szczepieniach?
 
reklama
Do góry