reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja już po. 11+5 i Bobo 5,5cm. Wychodzi na to, że wszystko jest w najlepszym porządku. Dr miał problem z uchwyceniem odpowiednio serduszka. Miałam przez brzuch, dopochwowo i znowu przez brzuch. Dobre 30min to trwało. Wiem, że jest wiercipięta, uparte, niewspółpracujące i cudowne [emoji3590] na chwilę obecną płeć to wróżenie z fusów ale jakby miał obstawiać to bliżej do dziewczynki niż chłopca [emoji7] a My mówimy Jasiu [emoji41]
Jakbym czytala o moich badaniach, bo wszystko tak samo [emoji16][emoji28]
 
reklama
Dziewczyny, czy wy z waszymi wynikami pappa i usg prenatalnym bylyscie wszystkie u genetyka? Bo jakos nie widze, zeby to bylo jeszcze konsultowane, a ja mam wizyte u genetyka jeszcze na 13 grudnia umowiona.
Mi powiedzieli, ze na wynikach z krwii bd napisane, czy potrzebne sa konsultacje z genetykiem. Ale wiem, po synku, ze po, dobrym usg na 99% nie zgodzę sie na amiopunkcje, więc pewnie nie pojde.
 
Ja dzisiaj byłam na wizycie u nowej Pani ginekolog i jestem zachwycona! To jaka była rozmowna, ile mi zdjęć maluszka dała i pokazywała jak szaleje w brzuchu 🥰 właśnie takiego lekarza szukałam ☺️ No i siusiaka było widać na kilometr 😛 następna wizyta 5 stycznia 🙊 po świętach będę siedzieć jak ba szpilkach i czekać na wizytę 🙈

Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze prenatalne i wizyty 🥰
Wow gratuluję ❤️ też mam cichą nadzieję na chłopaka chociaż partner woli dziewczynkę 😉
 
Dziewczyny, czy wy z waszymi wynikami pappa i usg prenatalnym bylyscie wszystkie u genetyka? Bo jakos nie widze, zeby to bylo jeszcze konsultowane, a ja mam wizyte u genetyka jeszcze na 13 grudnia umowiona.
Ja miałam krew na pappe tydzień przed usg i po usg dr wszystko sprawdzała i mówiła że ok.
 
Wrrr wrrrr wrrrr jutro prenatalne a dziś się dowiedziałam że przez koronaświrusa od poniedziałku zakaz z ojcami wrrrrrrr niech ktoś ogarnie tych ludzi bo zwariujemy przez covida... powiem tak całe szczęście mam juz nifty ale nie chciałabym się dowiedzieć sama ze coś jest już tak.. oni są niepoważni rozumiem zwykła wizyta ale w prenatalnych powinien zawsze uczestniczyć ojciec chyba że nie chce się... 😪 a nie kobieta burza hormonów i jeszcze bez partnerów :/
 
Ja opcje przyjęcia 3 dawki mam dostępna od 20 grudnia. Waham się ale raczej jestem za tym żeby się zaszczepić. Boje się,że po 3 dawce dostanę temperatury czego bym bardzo nie chciala ale przy poprzednich bolala mnie tylko ręka, pacha i rumien w miejscu wkłucia się pojawił. Dawajcie dziewczyny znać jak czujecie się po przyjęciu szczepionki :)
 
reklama
Do góry