reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Najważniejsze że wszystko jest w porządku, może na następnej wizycie się pokażą co tam mają [emoji4] ja już czekam z niecierpliwością na wtorek na prenatalne, jutro jadę na test pappa i mam nadzieję że zdążą wyniki dojść.
 
A oto 1 prezent dla Dzidzi 🤩 syn tez dostal po prenatalnym - kij ze bylo to różowe body w jednorożca 😅 miala byc dziewczynka 🤭
 

Załączniki

  • 20211208_130920.jpg
    20211208_130920.jpg
    768,9 KB · Wyświetleń: 73
Ostatnia edycja:
Cześć cioteczki ☺️ Mój bobas rośnie jak szalony! Dzisiaj 11+4 z OM, a z USG już 12+1 😱 Aż zaczęłam się martwić, czy przypadkiem na prenatalne nie będzie za duży 😂
Rośnie nam mały leniwiec, bo sobie tak spokojnie leżał i lekarz musiał mi w brzuch popukać, żeby się trochę poruszał :p Wstępnie sprawdził też przezierność karkową i powiedział, że wszystko ok :)
I dzisiaj jestem po prostu najszczęśliwsza!!! Myślę, że w końcu możemy powoli odetchnąć z ulgą :)

A wszystkim wizytującym powiem tyle: chyba nie da się nie stresować przed wizytą, ale zaufajcie swoim dzieciom, bo serio, na tym etapie, na którym jesteśmy, to już musi być wszystko dobrze :)

PS. Babeczka, która mi wpisywała wszystko do karty ciąży, śmiała się, że ja z wagą idę w drugą stronę, bo co wizytę to ważę mniej 😆
Zobacz załącznik 1344877
gratulacje ❤️❤️❤️
 
A oto 1 prezent dla Dzidzi 🤩 syn tez doatal po prenatalnym - kij ze bylo to różowe body w jednorożca 😅 miala byc dziewczynka 🤭
Haha, ja też nie mogłam się powstrzymać, chociaż prenatalne dopiero we wtorek :D Ale wracałam do auta i akurat patrzę, że w 5.10.15 jakieś duże promki i kupiłam fajnego bodziaka 😍 Większość przeceniona o 50% a część nawet o 70%, więc zamiast 40 zł zapłaciłam 20 zł. Także jak coś to daję znać, że teraz się opłaca :D
img_20211208_132655_optimized.jpg
 
Haha, ja też nie mogłam się powstrzymać, chociaż prenatalne dopiero we wtorek :D Ale wracałam do auta i akurat patrzę, że w 5.10.15 jakieś duże promki i kupiłam fajnego bodziaka 😍 Większość przeceniona o 50% a część nawet o 70%, więc zamiast 40 zł zapłaciłam 20 zł. Także jak coś to daję znać, że teraz się opłaca :DZobacz załącznik 1344895
W h&m sa przeceny ale głównie dla dziewczynek xD i body bardzo malo. Szczególnie, ze ja wiem juz z "czym pracować" tyle rzeczy mialam niepotrzebnych przy synku 😅 o losie.
 
W h&m sa przeceny ale głównie dla dziewczynek xD i body bardzo malo. Szczególnie, ze ja wiem juz z "czym pracować" tyle rzeczy mialam niepotrzebnych przy synku 😅 o losie.
Haha, no ja się właśnie zastanawiam, ilu rzeczy w ogóle nie użyję 😅 Jakbyś chciała, to możesz się podzielić swoimi doświadczeniami, myślę, że wiele z nas skorzysta :D
 
reklama
Ale super wiadomości dzisiaj 🤩🥰🥰 sama bym już chętnie kupiła jakieś symboliczne bodziaki ale wolę zaczekać do prenatalnych. Pewnie dzień przed i w dzień wizyty będę siać największą panikę 🙈🥴

Byłam oddać samochód do mechanika i musialam w drodze powrotnej zrobić sobie spacer 1,5km. Myślę że ludzie którzy mnie mijali myśleli że jestem jakaś ciężko chora 😶 jak ja dyszałam! Siedzę całymi dniami w domu, zero aktywności i potem na prostej drodze człowiek wymięka. Miałam jeszcze jechać do centrum kupić mężowi te nieszczęsne buty z CCC ale muszę dojść pierwsze do siebie 🙉
 
Do góry